Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 26.07.2010 o 12:40, RamiroPL napisał:

Skonfiguruj to WiFi i zaktualizuj system, bo pewnie nic nie robiłeś przy nim.


Wifi nie mogę za cholerę, co bym nie robił to i tak nie wykryje, może wifi zepsute?

Dnia 26.07.2010 o 12:40, RamiroPL napisał:

Szkoda tylko, że to pseudo dotykowiec jest. Dali rysik do tego chociaż?


Pseudo? Pierwsze dotykowy rezystancyjne też były pseudo, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 13:19, zerohunter napisał:

Pseudo? Pierwsze dotykowy rezystancyjne też były pseudo, co?


Nie były pseudo, ale teraz w dobie pojemnościowych z multitouchem to jednak oporowy to pseudo dotykowy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 16:56, RamiroPL napisał:

Nie. Lecz wiem, że oporowe ekrany są do dupy ;]


Wiesz, że g... wiesz?

Ekran w tym modelu, różni się od pojemnościowego tylko tym, że trzeba dotknąć, nie łapie palcy jak pojemnościówka.

Wiem, bo mam porównanie z iphonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze ;] Ja w mojej Nokii 5530 mam ten oporowy i jest marny, chociaż mam porównanie z Avilą, której dotykając, mam wrażenie, że ekran w moim jest bardzo dobry ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem, którejś z tych słuchawek SE VH310 i Jabra BT4010, którą wybrać, a może jeszcze jakąś inną polecicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaki polecicie telefon, ktory ma:
-wejsce na sluchawki jack 2,5 mm
-bardzo dobry aparat(zarowno filmy jak i zdjecia) i nie interesuja mnie tu liczby typu 5 mpx, tylko prawdziwa jakosc
-odtwarzacz mp3
-karte pamieci min 4 GB
-internet

preferowal bym chyba nokie, no i im tansza tym lepsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 16:35, kaczoor napisał:

/ciach

Posiadam htc hd2 i powiem szczerze telefonik jest świetny, posiada w zestawie karte 2gb i aparat 5mpx, nijako ma się to do Twoich wymagań, ale htc sense sprawuje się świetnie, chodzi bardzo szybko bez zacięć, internet też śmiga i przeglądanie stron jest wygodne, a sam telefon to ''bydle'' bo posiada 4,3 cala wyświetlacz, nowy telefon kosztuje w granicach ~1800 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 17:01, Exelius napisał:

> /ciach
Posiadam htc hd2 i powiem szczerze telefonik jest świetny, posiada w zestawie karte 2gb
i aparat 5mpx, nijako ma się to do Twoich wymagań, ale htc sense sprawuje się świetnie,
chodzi bardzo szybko bez zacięć, internet też śmiga i przeglądanie stron jest wygodne,
a sam telefon to ''bydle'' bo posiada 4,3 cala wyświetlacz, nowy telefon kosztuje w granicach
~1800 zł

A co byś powiedział o htc smart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xperia X10 spełnia te wszystkie wymagania, lecz cena ponad 1000zł. Aparat naprawdę świetny, odtwarzacz muzyki też się dobrze spisuje, 8gb pamięć zew, wygodnie się korzysta z internetu, 3g Wi-fi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 19:12, Albii napisał:

Xperia X10 spełnia te wszystkie wymagania, lecz cena ponad 1000zł. Aparat naprawdę świetny,
odtwarzacz muzyki też się dobrze spisuje, 8gb pamięć zew, wygodnie się korzysta z internetu,
3g Wi-fi...

i ma normalne wejscie na sluchawki? bo SE zawsze maja jakies dziwne wtyczki...

no i z recenzji wynika ze ma slaby ten dotykowy wyswietlacz, otaz brak playlisty. a ja wlasnei chce zeby telefon spelnial mi fucnkcje mp3, oraz kamery i aparatu. jestem w stanie dolozyc troche kasy, zeby miec dobry sprzet na wiele miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 00:53, kaczoor napisał:

i ma normalne wejscie na sluchawki? bo SE zawsze maja jakies dziwne wtyczki...

Ta, normalne. Ekran nienajgorszytylko brak multi toucha, choć trudno mi oceniać, bo za dużego doświadczenia nie mam, lecz dobrze mi się korzysta. Co do braku playlisty to chyba jej nie ma ale pewnie sa jakieś programy do odtwarzania muzyki z playlistą w markecie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 12:32, MaderMan napisał:

Mam do wyboru 4 telefony: LG GM360 Bali, Samsung Delphi, Nokia X3 oraz Samsung Avila
GPS. Którego najbardziej polecacie?! PILNE!


Zależy czego oczekujesz po telefonie. Ja bym wziął Nokię X3 gdyż jest ona najbardziej muzyczna z tej czwórki - ma gniazdo Jack 3,5mm, klawisze dedykowane, equalizer i ogólnie jest z linii muzyczno multimedialnej, więc jakość muzyki powinna być wysoka. Jednakże jeżeli koniecznie chciałbyś dotykowca to weź Aville GPS o ile chce ci się męczyć z jej dotykowym wyświetlaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 13:46, Dark_ziom napisał:

To może warto poczekać parę miechów na premierę Nokii N8? ;)


a jaka przewidywana cena tego cudeńka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się