Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2010 o 21:59, zerohunter napisał:

Ahh, telefon marzeń to by był, jakby miał jeszcze androida...


Telefon marzeń to miałby iOS4 z wszystkimi aplikacjami i grami na niego. Nie wiem co wy macie przeciw Symbianowi - ten telefon może mu przywrócić dawny blask ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 22:01, Dark_ziom napisał:

> Ahh, telefon marzeń to by był, jakby miał jeszcze androida...

Telefon marzeń to miałby iOS4 z wszystkimi aplikacjami i grami na niego. Nie wiem co
wy macie przeciw Symbianowi - ten telefon może mu przywrócić dawny blask ;).


Symbian jest ok, ale Android jeszcze lepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 22:03, zerohunter napisał:

Symbian jest ok, ale Android jeszcze lepszy...


Nie do końca się zgodzę. Android nie ma equlaizera ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 21:51, Dark_ziom napisał:

Obecnie na jakimś zagranicznym serwisie jest za około 1900 złotych. Tutaj masz link http://komorkomania.pl/2010/07/29/nokia-n8-w-przedsprzedazy-za-okolo-1900-zlotych/

nono dosyc sporo kaski, ale to na wloskim rynku. ciekawe jak bedzie polskim. a moze jeszcze jakies propozycje wlasnie takich telefonow. bardzo mi sie podoba kamera w tym telefonie: nagrywanie w HD-wow, obrobka filmow-cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 22:26, kaczoor napisał:

> Obecnie na jakimś zagranicznym serwisie jest za około 1900 złotych. Tutaj masz link
http://komorkomania.pl/2010/07/29/nokia-n8-w-przedsprzedazy-za-okolo-1900-zlotych/
nono dosyc sporo kaski, ale to na wloskim rynku. ciekawe jak bedzie polskim. a moze jeszcze
jakies propozycje wlasnie takich telefonow. bardzo mi sie podoba kamera w tym telefonie:
nagrywanie w HD-wow, obrobka filmow-cudo


Iphone 4, Samsung Wave, Samsung Galaxy S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 22:26, kaczoor napisał:

> Obecnie na jakimś zagranicznym serwisie jest za około 1900 złotych. Tutaj masz link
http://komorkomania.pl/2010/07/29/nokia-n8-w-przedsprzedazy-za-okolo-1900-zlotych/
nono dosyc sporo kaski, ale to na wloskim rynku. ciekawe jak bedzie polskim. a moze jeszcze
jakies propozycje wlasnie takich telefonow. bardzo mi sie podoba kamera w tym telefonie:
nagrywanie w HD-wow, obrobka filmow-cudo

jak dla mnie jedyna ciekawa rzecz w tym telefonie to obsługa pamięci masowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 22:56, DesMonD__PL napisał:

Witam!
Pytanko, muszę jakaś rezygnacje czy coś składać przed końcem umowy?
Mam SIM w Plusie, Na kartę, zostały 2 doładowania.
Wystarczy tylko doładować te 2 razy i wyje.. Wywalić kartę?


Więc odpowie ktoś ;]
A tak poza tym, co sądzicie o HTC touch Diamond?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 18:49, DesMonD__PL napisał:

A tak poza tym, co sądzicie o HTC touch Diamond?


Telefon niezły, acz bez rewelacji. Ma na pokładzie Windows Mobile a nie jest to system przystosowany do obsługi palcem, tylko rysikiem. Fakt, posiada fajną nakładkę TouchFlo 3D, która do obsługi palcem jest już bardziej przystosowana, ale czasem może być konieczność grzebania w opcjach, a to niekoniecznie musi być miłe doświadczenie. Ponadto WM nawet przy procesorze 528Mhz może przycinać. Jeżeli godzisz się na częstą obsługę rysikiem i niekoniecznie największą prędkość, to telefon jest ok ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o radę: waham się między Samsungiem Wave (250 zł), Samsungiem Galaxy S (800 zł) i HTC Desire (&00 zł). Co najlepiej wybrać? Jak sądzicie, ten system bada ma jakieś szanse stać się porządnym środowiskiem w najbliższej przyszłości?
W nawiasach podałem ceny w abonamencie w Playu, bo tam się zamierzam przenieść z Ery, w której osoba odpowiedzialna za ułożenie nowych taryf to chyba na głowę upadła w dzieciństwie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A słuchaj, czy do sms''ów będzie ok? Jak bateria?
Ogólnie nie będę korzystał z tych jego opcji, mi starczy zwykły fon do dzwonienia, pisania i trochę odtwarzania muzyki.
Po prostu chcę go mieć, ze względu na jego wygląd. Odkąd się pojawił, chciałem go mieć. Ale wtedy dużo kosztował, a teraz mi się o nim przypomniało ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 21:18, PinKee napisał:

Proszę o radę: waham się między Samsungiem Wave (250 zł), Samsungiem Galaxy S (800 zł)
i HTC Desire (&00 zł). Co najlepiej wybrać? Jak sądzicie, ten system bada ma jakieś szanse
stać się porządnym środowiskiem w najbliższej przyszłości?
W nawiasach podałem ceny w abonamencie w Playu, bo tam się zamierzam przenieść z Ery,
w której osoba odpowiedzialna za ułożenie nowych taryf to chyba na głowę upadła w dzieciństwie
:/

Galaxy S. Duży, świetnej jakości wyświetlacz, potężne wnętrze (procek, grafika) no i Android. Moim zdaniem to obecnie najlepszy telefon z tym systemem. Desire nie jest zły, ale jeśli możesz wziąć Galaxy S to polecam wybrać właśnie ten sprzęt.

Wave jest niezły, ale osobiście z ewentualnym zakupem radził bym się wstrzymać, przynajmniej na jakoś czas. Na razie OS to niewiadoma, choć wyniki sprzedaży Wave + fakt, iż pojawi się też jego tańsza wersja dają nadzieje, że system znajdzie swoich odbiorców, co z kolei może przyciągnąć developerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 22:07, Mars napisał:

Galaxy S. Duży, świetnej jakości wyświetlacz, potężne wnętrze (procek, grafika) no i
Android. Moim zdaniem to obecnie najlepszy telefon z tym systemem. Desire nie jest zły,
ale jeśli możesz wziąć Galaxy S to polecam wybrać właśnie ten sprzęt.

W Galaxy S najbardziej nie podoba mi się jego tandetny wygląd ala iPhone i słabe materiały wykończeniowe (plastik). Już Desire lepiej się prezentuje, połączenie aluminium i gumowanego plastiku. No i ta wielkość "galaktyczna" - dla mnie tak duży ekran to wada, nie zaleta.

Dnia 30.07.2010 o 22:07, Mars napisał:

Wave jest niezły, ale osobiście z ewentualnym zakupem radził bym się wstrzymać, przynajmniej
na jakoś czas. Na razie OS to niewiadoma, choć wyniki sprzedaży Wave + fakt, iż pojawi
się też jego tańsza wersja dają nadzieje, że system znajdzie swoich odbiorców, co z kolei
może przyciągnąć developerów.

Czytałem na komórkomanii, że już kilkaset fajnych programów jest na SamsungApps, a kolejne w drodze. Jako że ja i tak nie jestem zwolennikiem ściągania dziesiątek programów na urządzenia przenośne (mam PDA Asusa z Windows Mobile i praktycznie nic tam oprócz Auto Mapy nie dodawałem), to te dziesiątki tysięcy programów z GoogleApps mnie co najwyżej przerażają :)
W Wavie podoba mi się bardzo jego wygląd i solidność - nie ma to jak aluminiowa obudowa. Wymiarowo też jest fajniutki, przynajmniej zmieści się bez problemu w kieszeni. No i znacznie tańszy jest od Androidowej dwójki, 450 zł piechotą nie chodzi :]
W sumie to mam jeszcze 2 miesiące na zastanowienie, bo dopiero wtedy cyrograf wygasa ^_^ Dzięki za opinię.

PS. w moim poprzednim poście źle wpisałem cenę Desire - to 700 zł w Play.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak, to Wave rzeczywiście wydaje się być niezłym wyborem. Co do aplikacji, to we wrześniu kończy się konkurs Bada Cup, więc powinno pojawić się trochę ciekawych. Do tego Samsung z tego co czytałem negocjuje z większymi developerami, więc może coś pójdzie do przodu. Telefon od strony technicznej za tą cenę jest rzeczywiście świetny.

Co do Galaxy S to wykonanie nie jest tak tragiczne, ale jednak to nie to co Wave. Jeśli nie masz zamiaru grzebać w systemie, czy pobierać wiele aplikacji (swoją drogą - szkoda że na Androidzie u nas nie można nic kupić bez grzebania w sofcie) to Wave wydaje się rozsądniejszy. Sam chyba go zakupię, choć poczekam trochę i zobaczę jak się rozwinie system. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie jestem jednym z nielicznych nastolatków w Polsce bez komórki... wypada zmienić ten stan rzeczy. Jaką polecacie? Nie mam dużych wymagań - muzyki i tak słucham na swojej empetrójce, filmy też na niej oglądam. Telefon powinien być tani (300 zł góra), mieć dobrą baterię, wygodną klawiaturę i powiedzmy, że spory ekran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item1166482083_nokia_6303_classic_okazja_gwar_24_m_ce_rybnik.html

Nokia 6303 moze? uzywane sa o 100zl tansze.
klawiatura jest ok, bateria trzyma ok. tygodnia, ekran nie jest maly, sredniej wielkosci. Aparat ma przyzwoity, filmy tez sa ok, ogolem dobry telefon i wygodny, no i mozna go tanio kupic.
a jesli bys chcial czegos bardziej rozbudowanego, z wiekszym ekranem (ale troche slabsza bateria, wiekszymi wymiarami), to polecam Nokie 5800 (ale ceny zaczynaja sie od ok. 400zl za uzywana).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje telefonu z windows mobile i jak najbardziej wytrzymala bateria. Moze byc tez z klawiatura qwerty, ale nie musi. Do 800zl (uzywany). I ma miec koniecznie szybki internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 21:54, DesMonD__PL napisał:

A słuchaj, czy do sms''ów będzie ok? Jak bateria?
Ogólnie nie będę korzystał z tych jego opcji, mi starczy zwykły fon do dzwonienia, pisania
i trochę odtwarzania muzyki.


Mając taki telefon, nie nastawiaj się na super baterię. Z recenzji, oraz z własnego punktu widzenia, 3 dni normalnego użytkowania to max. Natomiast smsy pisze się podobno wygodnie, o ile tylko lubisz naciskać ekran a nie klawisze. Pamiętaj że tutaj nie da się tak muskać ekranu jak w Iphone, tylko trzeba go lekko naciskać. Ale do telefonu jest dołączony rysik ;). Ogólnie to dobry fon z dużymi możliwościami ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 19:27, Hommicide napisał:

Poszukuje telefonu z windows mobile i jak najbardziej wytrzymala bateria. Moze byc tez
z klawiatura qwerty, ale nie musi. Do 800zl (uzywany). I ma miec koniecznie szybki internet.


Rzuć okiem na Sony Ericson Xperia X1, HTC Touch Diamond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się