Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2010 o 16:59, Asthariel napisał:

Prawdopodobnie jestem jednym z nielicznych nastolatków w Polsce bez komórki... wypada
zmienić ten stan rzeczy. Jaką polecacie? Nie mam dużych wymagań - muzyki i tak słucham
na swojej empetrójce, filmy też na niej oglądam. Telefon powinien być tani (300 zł góra),
mieć dobrą baterię, wygodną klawiaturę i powiedzmy, że spory ekran.


Sprawdź Nokię 5310 lub 2730 - nówki kosztują niecałe 300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tych HTC Touch Diamond jest trochę rodzai..
Spotkałem się z takimi, o co chodzi?
HTC Touch Diamond P3700 (Te ladniejsze)
HTC Touch Diamond (MDA Compact IV)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 19:27, Hommicide napisał:

Poszukuje telefonu z windows mobile i jak najbardziej wytrzymala bateria. Moze byc tez
z klawiatura qwerty, ale nie musi. Do 800zl (uzywany). I ma miec koniecznie szybki internet.


Tzn. chodziło mi o HTC Touch Pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć jak zgrać jakąś muzykę na LG KP 500 ?
Kupiłem kartę pamięci, i miałem nadzieję, że komputer wykryje teraz telefon jako urządzenie przenośne, i będzie można normalnie do folderu zrzucać utwory, ale dalej muszę łączyć przez LG PC Suite, a tam nie da się zgrać muzyki.
Normalnie to zdaje się powinienem kliknąć na "Do telefonu", ale opcja nie jest dostępna ... ;|
Wie ktoś co trzeba zrobić ?

20100801194041

20100801194131

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>to w opcji karta

Dnia 01.08.2010 o 19:47, zerohunter napisał:

pamięci.

Nie ma tam nic kontretnego, tylko status pamięci, utwórz folder i takie tam duperele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu komputer nie czyta mojego Se c902 mimo zainstalowania oprogramowania( Sony Ericsson PC Suite c902) .Nie wyświetla mi się nawet w Moim komputerze jako urządzenie przenośne z moją nazwą telefonu.Czy to wina oprogramowania czy komputera (czyli blokowania lub niewidzenia urządzenia).Pilne !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 21:04, zerohunter napisał:

A sys widzi w ogóle że coś jest podłączone?

Tylko słuchać charakterystyczny dzwięk dla połączenia, i nic się nie wyświetla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakiegoś taniego telefonu muzycznego powiedzmy że do 170 zł ,używany czy nowy mniejsza z tym .Znajdzie się coś bo nie chcę kupować tych podróbek Iphonów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zauwazylem pewna rzecz ostatnio, troche smieszna, albowiem w firmowym sklepie nokii (manufaktura) jest wieksza kolejka do serwisu niz do zwyklej ladzy. musialem oddac ostatnio swa 5530xm, poniewaz na ekranie wyskoczyla niebieska plama widoczna tylko na czanym tle w ciemnosciach :/ mozna powiedziec, ze staneli na wysokosci zadania, bo w ciagu dwoch dni sie uporali z wymiana w mej nokii. niestety szybkosc to jedno, dokladnosc co innego.. juz po raz drugi jak oddaje telefon do serwisu zostaja pozniej jakies paprochy pod szybka -.- za pierwszym razem to byl wlos w lewym gornym rogu, taki dlugosci pol centrymetra, pierdola, ale irytujaca, teraz jest to malutki paproch, maciupki, ale dobrze widoczny na np bialej tapecie i jutro chyba sie znow do nich przejde, ochrzanie ich niedbalstwo i zarzadam zrobienia tego jak nalezy od zaraz, a nie cackanie sie z wysylaniem tego do regeneris`a w wawie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój problem nie dotyczy bezpośrednio telefonu. Dowiedziałem się, że jest promocja u ery, że gdy doładuje konto to dostanę 20zł. Zrobiłem tak, i dostałem sms: Dziękujemy, za skorzystanie z oferty do twojego konta dodajemy 20 zł do wydania w sieci Era. Problem w tym, że gdy sprawdzam ile mam kasy na koncie to mam 11zł, a napisałem tylko kilka smsów tego dnia, jak mam zrobić żeby zyskać te 20 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 12:47, WhiteMamba napisał:

Mój problem nie dotyczy bezpośrednio telefonu. Dowiedziałem się, że jest promocja u ery,
że gdy doładuje konto to dostanę 20zł. Zrobiłem tak, i dostałem sms: Dziękujemy, za skorzystanie
z oferty do twojego konta dodajemy 20 zł do wydania w sieci Era. Problem w tym, że gdy
sprawdzam ile mam kasy na koncie to mam 11zł, a napisałem tylko kilka smsów tego dnia,
jak mam zrobić żeby zyskać te 20 zł?

wnioskując z otrzymanej przez Ciebie wiadomości sms wydaje mi się że te 20zł to jest taki bardziej pakiet do wykorzystania a nie kasa na konto, prawdopodobnie nie bedzie Ci naliczało za rozmowy i smsy do ery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam programu, pozwalającego wysyłać SMSy z komputera na koszt podłaczonego telefonu komórkowego. Miałem kiedyś coś takiego w Nokii i programie do niej. Teraz szukam do Sagema bo mam uszkodzony ekran w moim SE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Prosiłbym o kilka opinii na temat Samsung Avila GPS.

2. Jaki telefon z oferty mixPlus''a (doładowanie 30zł, telefon za 1-150zł) byście mi polecili?
Dostępne telefony można sprawdzić na stronie Plusa.

Telefonu używam do dzwonienia/sms/internetu/Facebook/GG/słuchania muzyki i czasem grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się