Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2010 o 14:42, karolekx23x napisał:

> > Co sadzicie o Noki 7230 ? Oraz o Noki E52 ?
>
> Nokia E52 jest o klasę lepsza od 7230 - lepszy procek, bateria, ma GPS, WiFi i system

> operacyjny (Symbian). Jeżeli masz między nimi wybór, to bierz E52 ;)

A róznica E51 od E52 w praktyce ?


E52 - znacząco większy ekran, lepsza bateria, GPS, szybszy procek, nowszy symbian, nowocześniejszy wygląd - warto dopłacić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 16:41, Dark_ziom napisał:

> > > Co sadzicie o Noki 7230 ? Oraz o Noki E52 ?
> >
> > Nokia E52 jest o klasę lepsza od 7230 - lepszy procek, bateria, ma GPS, WiFi
i system
>
> > operacyjny (Symbian). Jeżeli masz między nimi wybór, to bierz E52 ;)
>
> A róznica E51 od E52 w praktyce ?

E52 - znacząco większy ekran, lepsza bateria, GPS, szybszy procek, nowszy symbian, nowocześniejszy
wygląd - warto dopłacić ;)


Dzieki za rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 16:11, kaczoor napisał:

poniewaz nie umiem ;d a grzebac w systemie nie chcę, bo boję sie ze cos rozwalę i nie
będe umial naprawić...

Mistrzu, nie przeginaj, plis... Wchodzisz tak:
Ustawienia -> Informacje o telefonie -> Aktualizacje. 3 stuknięcia w ekran i potwierdzenie pobrania czwartym stuknięciem. Dlatego jestem pewien, że umiesz :P Chłopie, nie siedź na starym oprogramowaniu, ilość fantastycznych zmian we FroYo w stosunku do Eklerka jest powalająca. Kiedy rozpakowałem i włączyłem swojego Desire, to była druga rzecz, jaką zrobiłem - pierwszą była konfiguracja WiFi do aktualizacji. Nic nie rozwalisz, nie bój się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 16:39, plmko napisał:

Mam do wyboru na przedluzenie umowy nokie e52 i nokie c6. Co według was jest lepsze??

Lepsze jest wybranie sobie telefonu i samodzielny zakup, niż na wysoko oprocentowany kredyt - bo spłacasz ten aparat w ratach, wliczonych w abonament. Masz większy wybór i w sumie mniej płacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 16:39, plmko napisał:

Mam do wyboru na przedluzenie umowy nokie e52 i nokie c6. Co według was jest lepsze??

Ja mam nokię c6 zakupioną jakiś tydzień temu ;] i w sumie nie narzekam. Tylko musze bardziej poznać telefon. Smsy pisze się fajnie na qwerty ;d
Z baterią może być problem bo krótko trzyma ale wystarczy wtedy oświetlenie wyświetlacza zmniejszyć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie nabyłem sony ericson vivaz zamiast tej nokii i takie pytanie jak wgrywać np tapety z komputera by ustawić je na swoim telefonie .Bo gdy wgrywam zdjęcie to komunikat mi się pojawia,że mogę być problemy z odtworzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 17:17, KrzysztofMarek napisał:

> Mam do wyboru na przedluzenie umowy nokie e52 i nokie c6. Co według was jest lepsze??

Lepsze jest wybranie sobie telefonu i samodzielny zakup, niż na wysoko oprocentowany
kredyt - bo spłacasz ten aparat w ratach, wliczonych w abonament. Masz większy wybór
i w sumie mniej płacisz.

to i tak jest mix, tak wiec nic nie spłacam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy wie ktos co zrobic zeby takie aplikacje jak youtube lub facebook w nokii c6 łaczyły sie przez wifi a nie wap?? pomóżcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 20:11, Kraju napisał:

Który z tych telefonów najlepiej wybrać: LG Swift GT540, Samsung Monte czy LG Bali?

Zdecydowanie i bezdyskusyjnie LG Swift - z jednej przyczyny, a mianowicie: ma Androida, a nie wbudowany system producenta jak dwa pozostałe. Kolega ma Bali i powiem tyle, że dotyk działa słabo w nim. Co do Samsunga, to może zainteresuj się też nowym Galaxy 5800, jest mniej więcej w cenie Swifta, a ma troszkę większy ekranik i wg mnie ogólnie ładniejszy jest, a ma standardowo wgraną nowszą wersję Androida niż Swift.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 20:56, RamiroPL napisał:

A to nie masz wyboru z czego chcesz się łączyć?

No wlasnie nie... W noki n95 8gb zawsze pytal przy kazdej aplikacji a tu automatyczie łączy od razu... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co rozumiesz przez dobry odtwarzacz MP3.. w dodatku "mniejszy" to dość nietypowe kryterium, ale!
Może W715/705 lub coś "starszego" w980?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się