Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Powiem Ci że mam coś podobnego do mojego I9000, tylko ze sztywnej skóry, i jakoś za bardzo się nie sprawdza. Ciągle dostają się jakieś śmiecie do wyświetlacza, nie wiadomo skąd i jak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak juz jestesmy przy etui... jakie polecacie etui/pokrowiec na Nokie 5800? Mam juz jedna ryske na ekranie i nie chce wiecej. Wolalbym, aby mozna dalej korzystac z nim z dotykowego wyswietlacza bez zdejmowania :P
Z gory dzieki.
aha..cena: jak najmniejsza :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 18:44, kuba9876543210 napisał:

Jak juz jestesmy przy etui... jakie polecacie etui/pokrowiec na Nokie 5800? Mam juz jedna
ryske na ekranie i nie chce wiecej. Wolalbym, aby mozna dalej korzystac z nim z dotykowego
wyswietlacza bez zdejmowania :P
Z gory dzieki.
aha..cena: jak najmniejsza :|

Może folia poliwęglanowa na ekran?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 20:22, kuba9876543210 napisał:

hmm.. wolalbym cos na caly telefon, zeby chronilo przed porysowaniem, kurzem, deszczem,
etc.


poliweglan i tylko to. reszta pokrowcuff jest bezuzytecznym badziewiem, ktore nie spelnia swego zadania, a tylko utrudnia korzystanie z telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się dowiedzieć jaki telefon polecacie w granicach 400-500 zł . Kolega chce mi sprzedać nową omnie za 350 zł, ale nie wiem czy warto. LG Bali też fajny ale niewiem co wybrać . Jakie telefony wy polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja telefon polecam jak najbardziej. Posiadam go od sierpnia i nie doszukałem sie większych wad, zwłaszcza po wgraniu najnowszego softa :) Szczerze.. to poza małą ilością aplikacji na niego to nie widze w nim wad..
Świetny ekran, żywotna bateria, dobry aparat+ kamera, no i lekki i intuicyjny system :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem na allegro lepiej tego nie kupowac, bo z przesylka wyjdzie cie tyle samo co w normalnym sklepie. lepiej przejsc sie do lepszego komisu gsm i tam zobaczyc oferte poliweglanow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na oku 2 telefony i chciałbym poznać opinie o nich od ich użytkowników. Jeden to Nokia 6220 Classic drugi NOKIA 2710 NAVI. Czy te telofony sprawdzają się jako nawigacjia do auta? Zastanawiam się bardziej nad tym tańszym modelem, ale już sam nie wiem, oczywiście główne ich zastosowanie to będzie dzwonienie i sms. Podoba mi się ich sam wygląd. Jak coś to możecie polecić jakiś fajny fon do 500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś poleci jakiś telefon ? Dobrze by było aby można go kupić w Play lub Orange ew. Plus lub bez umowy.

Oczekuję od niego dobrej jakości odtwarzacza MP3, coś pokroju tego jakie SE stosuje w telefonach serii Walkman.
Aparat min. 5 Mega.Dobrze by było jakby miał Ksenonową lampę błyskową.
Najlepiej dotykowy.Może mieć wysuwaną klawiaturę Qwetry.
Wyświetlacz min. 260.000+ kolorów najlepiej jednak 16Mln.
Zależałoby mi na Wi-Fi jednak to nie jest konieczność.
Może być smartphone

Przesiadam się z LG KU990 Viwety, którego to sobie bardzo chwaliłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm.. może sie powtórze co do mojego poprzedniego posta, ale polecam Samsung Wave ^^
Również przesiadałem sie z LG KU990 i z przesiadki jestem bardzo zadowolony ;)
Lampa mimo że LEDowa wydaje sie mocniejsza niż ksenonowa lampa z LG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się