Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2010 o 10:16, Mietek136 napisał:

Jeśli chodzi o monte to potrzebuje stronę z której mogłbym ściągać Teledyski .... zna
ktoś ?

Znasz wyszukiwarkę "google"? Chyba jeszcze nie, bo co chwile zadajesz tu pytania, na które google odpowiada w ciągu 0,00001 sekundy. Tu masz adres: www.google.pl
Wpisz sobie rozdzielczość ekranu (240x400) oraz hasło "teledyski" i znajdzie się co nieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 17:15, zerohunter napisał:

Oczywiście że iPhone, świetny wyświetlacz, multum gier, naprawdę centrum rozrywki;]

3G to już trochę muł.

Dnia 25.12.2010 o 17:15, zerohunter napisał:

No i jeszcze będzie chwilę wspierany przez Apple.

Całe pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie narzekam, chociaż faktycznie niektóre aplikacje podstawowe wchodzą jak muł, niby pół roku ale nie wiadomo, chociaż to już raczej będzie pewne, ale ip4 też to kiedyś czeka:d

Chyba że przestaną wydawać nowe modele, tak naprawdę nie wiem co mogą zaprezentować w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 21:24, Soniaczek87 napisał:

Nie zamula mi, działa w jak najlepszym porządku. Jakieś konkretne pytania ??


Skłaniam się bardziej ku LG Swift w abonamencie 30zł. Ale nie zaszkodzi zapytać - jak twój Monte stoi z czasem reakcji na "klawisze"( te wirtualne)? Dotychczas miałem SE w595 i stwierdziłem, że nigdy więcej nie kupię zamulającego się telefonu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Załatwi mi ktoś takie teledyski w rozdzielczości 240x320 :

-Martin Solveig & Dragonette - Hello
-Tim Berg - Seek Bromance
-Rihanna- What''s My name

I to by było tyle z góry dzięki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie gdzie w Samsungu Monte jest słownik ? Czytałem w jakiś recenzjach i widziałem zdjęcia, ale nigdzie nie mogę znaleźć tego słownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 21:27, Jammin69 napisał:

Czy ktoś wie gdzie w Samsungu Monte jest słownik ? Czytałem w jakiś recenzjach i widziałem
zdjęcia, ale nigdzie nie mogę znaleźć tego słownika.



jak go nie masz to sobie wgraj kabelkiem. Od pyty jest tego na stronkach z softem do kom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 21:18, Mietek136 napisał:

Na google nie ma ... jedyne wyjscie to chyba program który zmniejsza rozdzielczość filmu.
Pytanie Jaki ?


Any Video Converter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 22:19, kakinho1992 napisał:

Czy jak mam włączony transfer danych może bez mojej wiedzy pobrać mi pieniądze z konta?
Mam xperie 10



Jeśli masz programy, które łączą się z netem np. pogodynka, facebook lub jakieś aplikacje z marketu z pełnym dostępem do internetu to jak najbardziej może się połączyć np. w nocy i ciągnąć ... dlatego dla Androida są zalecane pakiety internetowe ... poza tym poczytaj o przypadkach, że nawet osoby z bardzo dużymi pakietami mieli rachunki po 1300 zł bo jakieś aplikacje pobierały w różnych dziwnych godzinach duże ilości danych ...

Dnia 29.12.2010 o 22:19, kakinho1992 napisał:

Załatwi mi ktoś takie teledyski w rozdzielczości 240x320 :

-Martin Solveig & Dragonette - Hello
-Tim Berg - Seek Bromance
-Rihanna- What's My name

I to by było tyle z góry dzięki ;))


Ten temat to nie koncert życzeń ... poszukaj na google.pl albo przerób sobie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 23:09, Codipar napisał:

> Czy jak mam włączony transfer danych może bez mojej wiedzy pobrać mi pieniądze z
konta?
> Mam xperie 10


Jeśli masz programy, które łączą się z netem np. pogodynka, facebook lub jakieś aplikacje
z marketu z pełnym dostępem do internetu to jak najbardziej może się połączyć np. w nocy
i ciągnąć ... dlatego dla Androida są zalecane pakiety internetowe ... poza tym poczytaj
o przypadkach, że nawet osoby z bardzo dużymi pakietami mieli rachunki po 1300 zł bo
jakieś aplikacje pobierały w różnych dziwnych godzinach duże ilości danych ...


Ostatnio niedokończył mi się ściągać jeden program, czy mógł automatycznie się kończyć w momencie gdy doładowałem konto? Bo z marketu ściagałem tylko ringdroida i właśnie ten niedokończony program. Czy moge to jakoś zablokować? Wystarczy wyłączyć transfer danych?
I jeszcze jedno czy te programy na androida mogę pobrać tylko przez market czy normalnie przez neta i później wrzucić na fona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre można pobrać z internetu i zgrać na komórkę.Niestety nie wszystkie.Jeśli skończyła Ci się kasa to program przestał się pobierać po doładowaniu raczej nie powinien sam się wznowić ale różnie bywa.Polecam Ci zakupić jakiś pakiet danych wyjdzie znacznie taniej poza tym Android został stworzony do połączenia z internetem jak masz mu ograniczać go to lepiej sprzedaj tel. I kup jakiś zwykły.Bez internetu tel. Traci z 60% swojej funkcjonalności. Poprzez wyłączenie transferu danych zablokujesz dostęp do internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak co roku, stoję w obliczu wyboru nowego telefonu, i jak co roku zasięgam opinii na różnych forach.

W drodze selekcji ostaly się cztery modele:

Sony Xperia X10i - telefon podoba mi się ze wzgledu na spory ekran, jenak w życiu go nie mialem w ręku i zastanawiam się jak dziala w nim "dotyk"

Nokia C7-00 telefon podoba mi się ze względu na dizajn i wykonanie, jednak nie mam pojęcia jak w tym modelu sprawuje się symbian. Z doswiadczenia wiem ze nokie lubia się zamulic, albo ot, tak bez powodu sie wylaczyc.

Samsung Wave S8500- Telefonikiem się bawiłem i zaimponowała mi jakość ekranu, jak i jakość nagrywanych video. Nie wiem tylko jak w perspektywie dłuższego czasu będzie się sprawowała bada.

mam jeszcze możliwość do wyboru takie wynalazki jak edycje mini: xperii i noki n97 ale modele te smierdzą mi budżetowością. No chyba że się mylę to proszę mnie sprostować.

Proszę o opinie użytkowników wyżej wymienionych telefonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam któregoś z tego telefonów w najniższej cenie ( nówki sztuki). Mam na oku następujące telefony:
- Nokia 5800
- Nokia 5530
- Samsung Wave 723
- Nokia X6 w najlepszym wypadku
Mógłby ktoś mi powiedzieć który z tych telefonów najbardziej by się nadawał do muzyki i przeglądania internetu. Te wszystkie Nokie to wersje muzyczne, najlepsza jest 5530 tak mi się wydaje, z wyglądu też nice ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 16:20, sliski_wojtas napisał:

najlepsza jest 5530 tak mi się wydaje, z wyglądu też nice ...


fakt, telefonik zgrabny i spelniajacy swoje funkcje, lecz wszystko zalezy od tego na jaki egzemplarz trafisz.
moj byl dosc awaryjny, a to sie wieszal, a to plamy na wyswietlaczu byly, albo aparat ostrosci nie lapal, badz plytka glowna sie za bardzo grzala, wiec ostroznie co do tego fona. koledzy, ktorzy tez posiadaja ten model nie narzekaja i dziala im on bezproblemowo. coz, ja nie wytrzymalem praktycznie comiesiecznych wizyt w nokia care i telefon ostatecznie sprzedalem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się