Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2011 o 21:10, Zauri napisał:

> najlepsza jest 5530 tak mi się wydaje, z wyglądu też nice ...

fakt, telefonik zgrabny i spelniajacy swoje funkcje, lecz wszystko zalezy od tego na
jaki egzemplarz trafisz.
moj byl dosc awaryjny, a to sie wieszal, a to plamy na wyswietlaczu byly, albo aparat
ostrosci nie lapal, badz plytka glowna sie za bardzo grzala, wiec ostroznie co do tego
fona. koledzy, ktorzy tez posiadaja ten model nie narzekaja i dziala im on bezproblemowo.
coz, ja nie wytrzymalem praktycznie comiesiecznych wizyt w nokia care i telefon ostatecznie
sprzedalem ;)


Hmm, mój kolega miał problem z wyświetlaczem po zaledwie po 3 miesiącach, oddał do salonu Play. Nie wiem dokładnie o co chodziło, ale coś tam było na pewno z wyświ9tlaczem. Najlepsza mi się wydaje X6, ale prawie 900 zeta trochę mnie odstrasza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Od pewnego czasu jestem posiadaczem telefonu LG GT505. Jak to w bywa z posiadaczem telefonu, zawsze chce coś dodać od siebie. Tak i w tym przypadku. Chciałem "coś wrzucić", no i tu pojawia się problem. Niestety w pudełku z telefonem nie było płytki z oprogramowaniem, żeby komputer "zobaczył" telefon(kabelek USB był i jest). Szukałem na aukcjach, w Internecie,pytałem w sklepach no i nic. Gdyby ktoś wiedział jak mogę sobie z tym problemem poradzić proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam Samsunga z softem orange. Czytałem na forach ze za opłatą 30 zł w servisie orange nam mogą zmienić. Czy to prawda ? Czy trzeba im zostawić telefon na dłuższy czas ? Orientuje sie ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 20:16, Bott napisał:

Witam,
Od pewnego czasu jestem posiadaczem telefonu LG GT505. Jak to w bywa z posiadaczem telefonu,
zawsze chce coś dodać od siebie. Tak i w tym przypadku. Chciałem "coś wrzucić", no i
tu pojawia się problem. Niestety w pudełku z telefonem nie było płytki z oprogramowaniem,
żeby komputer "zobaczył" telefon(kabelek USB był i jest). Szukałem na aukcjach, w Internecie,pytałem
w sklepach no i nic. Gdyby ktoś wiedział jak mogę sobie z tym problemem poradzić proszę
o pomoc.



Pobierz ze strony producenta, teraz rzadko dodają oprogramowanie na płycie.

Dnia 03.01.2011 o 20:16, Bott napisał:

mam Samsunga z softem orange. Czytałem na forach ze za opłatą 30 zł w servisie orange
nam mogą zmienić. Czy to prawda ? Czy trzeba im zostawić telefon na dłuższy czas ? Orientuje
sie ktoś ?



Nie sądzę, że zmienią Ci softa ze swojego na oryginalny ... tym bardziej za tak śmieszną kwotę. Poza tym Orange nie ma swoich serwisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 20:16, Bott napisał:

Witam,
Od pewnego czasu jestem posiadaczem telefonu LG GT505. Jak to w bywa z posiadaczem telefonu,
zawsze chce coś dodać od siebie. Tak i w tym przypadku. Chciałem "coś wrzucić", no i
tu pojawia się problem. Niestety w pudełku z telefonem nie było płytki z oprogramowaniem,
żeby komputer "zobaczył" telefon(kabelek USB był i jest). Szukałem na aukcjach, w Internecie,pytałem
w sklepach no i nic. Gdyby ktoś wiedział jak mogę sobie z tym problemem poradzić proszę
o pomoc.

www.google.pl <- download lg gt505 usb drivers for windows "tutaj wpisz swojego windowsa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Xperię x10. Jakimś dziwnym przypadkiem klawiatura mi się przestawiła na chińską. Wcześniej nie miałem problemów z przestawieniem klawiatury na inną, ale teraz z tej nie mogę zmienić na androidową lub standardową. Pomoże ktoś ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś może zmienić softa w Nokii 5530 albo jakiejś innej? Próbuje to zrobić, znalazłem dobrego zmodyfikowanego softa ktorego chciałbym wgrać, ale nie mogę sobie poradzić z tym. Ktoś ma jakąś wiedzę na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 11:21, Mietek136 napisał:

A w serwisie samsunga ?

Nie wiem.Pytanie tylko czy jest sens?Takie coś raczej tanie nie będzie o ile w ogóle jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 19:37, Mietek136 napisał:

Koleś na innym forum pisał że zostało to zrobione za 30 zł bez żadnych problemów... Sam
już niewiem.



Może i tak, nie próbowałem.Tylko pytanie czy naprawdę tak bardzo przeszkadza Ci to oprogramowanie Orange ? Jeśli już się będziesz za to brał to najpierw dowiedz się jak z gwarancją będzie ... bo mogą mieć z Orange podpisaną jakąś umowę i łapać ludzi na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie byłem wieczorem w jednym z salonów orange. Powiedzieli że sie nie orientują w tym i żebym poszedł do takiego obok bo oni ściągają simloki i że się bedą bardziej może orientować w softach ... Jutro tam pujdę bo dzis już nie zdążyłem przed zamknięciem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 09:51, karolekx23x napisał:

Nokia 6700 czy E52 ? A moze jakaś inna propozycja ?


6700 ma autofocusa, a to spory plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj doszedł mi telefonik nokia e72, lecz mam pewne problemy a dokładniej...

na dole wyświetlacza ciągle miga "koperta" to znaczyło by jak by był SMS nieodczytany, ale to nie to, bo żadnych sms''ów nie mam...dodatkowo nie mogę kompletnie się połączyć z internetem, ani przez WAP ani nawet przez intrnet bezprzewodowy, który mi wykrywa, nawet wpisuje klucz WEP który chce, ale to nic nie daje i tak mnie nie łączy.

Może ktoś posiada tą komórkę i może mnie poinformować jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 19:22, Mietek136 napisał:

Narazie byłem wieczorem w jednym z salonów orange. Powiedzieli że sie nie orientują w
tym i żebym poszedł do takiego obok bo oni ściągają simloki i że się bedą bardziej może
orientować w softach ... Jutro tam pujdę bo dzis już nie zdążyłem przed zamknięciem .



Tak samo odsyłali mnie w Play jak chciałem zdjąć sim locka w LG KU990 Viewty.
Było to w Listopadzie, teraz mamy styczeń a sim locka nadal nie zdjęli bo w systemie wywala, że tel. sima nie ma a jednak ma i czekają na kod ... ponad 2 miesiące ... Jeśli w Orange kazali Ci iść do jakiegoś serwisu GSM to nie radzę ... bo się z gwarancją pożegnasz ... jak już to zadzwoń do serwisu Samsunga i tam pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się