Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2011 o 15:10, Zauri napisał:

palringo na przyklad

Czyli spokojnie mogę brać te telefonu. Mam tylko pytanie czy, szczególnie E61 jest dobrym telefonem. Używany jest nawet tańszy od C3 i z tego co czytałem bardziej przydatny w pracy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 20:56, RamiroPL napisał:

A moze jakiegos Androida? Kupisz już dobra i5700 spice k. 400 zł, a mozliwosci ma wieksze
od jakiejkolwiek nokii.

Mi zależy głównie na Wi-Fi, poczcie email i gg. A E61 mogę już za 150-200zł mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 21:04, Zauri napisał:

e61 jest sporawym telefonem, lecz jednym z tanszych z pelnym qwerty, wifi oraz calkiem
sporym wyswietlaczem :)

To że duży wiem, a dzięki temu będę miał wygodny przy korzystaniu z kalendarzu i emaili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szlag mnie zaraz trafi...mogłem mieć w Plusie Swifta z androidem za 50 zł w abonamencie 30, teraz muszę wybulić 200 zł. Gdzieś mam takie oferty. Może dostanę zniżkę ze 100, kończy mi się dwuletnia umowa z MixPlus. Daj boże bom strasznie się na ten telefon napalił. Jeżeli nie, to plus w dupę może mnie całować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam telefon k800i. Za kilka dni zmieniam, ale mam jeszcze inne pytanie.
Ponieważ ten soniak troszkę mi się przycina.
I tu moje pytanie czy jeżeli go rozkręcę i wyczyszczę to może coś to pomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że raczej nie. Przyspieszyć może sformatowanie karty pamięci w telefonie, jeżeli jest zawalona, lub wgranie softa od nowa, to by chyba najbardziej pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 20:06, faraoneek23 napisał:

Wydaje mi się, że raczej nie. Przyspieszyć może sformatowanie karty pamięci w telefonie,
jeżeli jest zawalona, lub wgranie softa od nowa, to by chyba najbardziej pomogło


Tylko że ja karty pamięci nie posiadam w nim. Dlatego że tak jak wspominałem wcześniej będę go miał maksymalnie do ferii ( końcówka stycznia ) Ogólnie to na telefonach w miarę się znam tylko tak dla upewnienia się chciałem dopytać.
Co prawda jeszcze przez chwilkę będę go miał i to troszeczkę denerwujące jak jest taki wolny i do tego się przycina ... ;/
A co do softa to już chyba nie ma sensu nowego wgrywać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się jakiś nowy telefon. Myślałem o czymś z oferty Mix Plusa albo Mixtury od Playa. Interesuje mnie 30/36 doładowań po 30zł. Jakie aparaty do 100zł są godne polecenia? Zależy mi na dobrym odtwarzaczu muzyki, miłym dodatkiem byłyby dobre zdjęcia. To czy ekranik będzie dotykowy, czy tradycyjny, to już kwestia poboczna, choć raczej jestem tradycjonalistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem...kolega oferuje mi wg. niego nowiutka nokie n97 mini niby wyjęta z pudełka w celach prezentacyjnych ZA 450 ZŁ.(??!!?) Wg mnie to super okazja ale obawiam sie że to może byś atrapa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 18:43, AphroditeDnB napisał:

Mam dziwny problem...kolega oferuje mi wg. niego nowiutka nokie n97 mini niby wyjęta
z pudełka w celach prezentacyjnych ZA 450 ZŁ.(??!!?) Wg mnie to super okazja ale obawiam
sie że to może byś atrapa...



Być może to chińczyk.
Czytaj podróbka N97...

http://allegro.pl/n97-mini-wifi-tv-fm-dual-sim-pl-menu-dostawa-24-h-i1407177912.html
http://allegro.pl/n97-zlota-edycja-2xsim-qwerty-java-pl-menu-i1400686694.html

Zapytaj go czy ma wejście na 2 karty SIM.
Jeśli tak to bankowo jest to podróbka. Bo żadna oryginalna Nokia N97 mini nie wyszła na 2 karty sim.
A i posiadają te podróbki wysuwaną antenkę do TV xD
Szajs Szajs Szajs

Ewentualnie CECT

http://allegro.pl/nowosc-n97-tv-32gb-2xsim-gratisy-polska-i1402304571.html

Kolejna podróbka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 20:49, Mafioso_PL napisał:

Panowie, w Kartach pamięci jestem zielony, moglibyście mi polecić jakąś 16GB memorkę
do mojego GT-I9000.
Tak do 3ch dyszek ?

Z tej strony proszę:
http://tnij.org/memka



Patrz aby miała jak najwyższą klasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No z tego co widzę to mogę sobie pozwolić co najwyżej na Class 6, bo 10 kosztuje ponad 8 dyszek a to już przegięcie jak dla mnie ;D

Czym one się tak w ogóle różnią? Prędkością odczytu/zapisu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 21:28, Mafioso_PL napisał:

Czym one się tak w ogóle różnią? Prędkością odczytu/zapisu ?



Dokładnie tym ... Class 6 powinno wystarczyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 20:10, The_Deker_10 napisał:

A co do softa to już chyba nie ma sensu nowego wgrywać ...


Zrobisz kopie zapasową i jedziesz, wszystko będzie jak przedtem, to zajmie naprawdę mało czasu a może dać efekty;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się