Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2011 o 16:46, Markush napisał:

Jako, że nie sprecyzowałeś, czy chcesz wirtualną QWERTY, czy fizyczną, to wiadomo...
iPhone.


Zapomniałem dopisać, że fizyczną. Jeszcze mógłby mieć wejście Jack 3,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2011 o 16:55, RhastA napisał:

Zapomniałem dopisać, że fizyczną. Jeszcze mógłby mieć wejście Jack 3,5

Jesli nie lubisz bawic sie w zmienianie romow(zablokowany bootloader) i nie przeszkadzaja Ci opozniajace sie aktualizacje od motoroli to polecam Milestone 2. Najlepszy slider z jakim mialem stycznosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Kolejna wymiana telefonu. Jako, że znudziły mi się "dotykowce", poszukuję typowego "batonika". Wstępnie zainteresowałem się E52 i E72.
Wdzięczny będę za wszelkie za i przeciw (najlepiej z autopsji).
Istotne to bateria i w miarę przyzwoita muza i jakość dzwonków.Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2011 o 23:43, Mietek136 napisał:

Jaki najlepiej kupić futerał na monciaka. Ma być w miare tani i wytrzymały ...

Kup tani i wytrzymały ;) a tak serio rozglądnij się na allegro i polecam też forum samsunga monte, tam możesz się dowiedzieć jakie futerały są sensowne :) Linka nie podam, ale wpisz w google: monte forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość przelania, doładowania, przeniesienia pieniędzy z jednego numeru telefony na inny? Sieć ERA. Chodzi o to, że mam ponad 400zł na swojej karcie a nie mam co z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2011 o 16:42, Hummer napisał:

Czy jest możliwość przelania, doładowania, przeniesienia pieniędzy z jednego numeru telefony
na inny? Sieć ERA. Chodzi o to, że mam ponad 400zł na swojej karcie a nie mam co z tym
zrobić.

Wyślij na cele charytatywne:D

Albo włóż do paypala, tam się chyba da smsem płacić, ale nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z telefonem NOKIA N8-00, a mianowicie:

Jak wyłączyć ciągłą synchronizację ze skrzynką e-mail? Chcę to wyłączyć, gdyż ciągłe łączenie się ze skrzynką nie jest mi potrzebne. Po pierwsze nabija mi to rachunek bo telefon łączy się z WAPem czy z czymś tam. A po drugie żre bateryjkę.
Druga sprawa dotyczy WLAN. Mam w domu router WiFi i z ciekawości chciałem zobaczyć jak to działa w telefonie. No i pięknie mi się połączył, a teraz rozłączyć się nie chce. Gdy rozłączam opcją Rozłącz WLAN, to owszem rozłącza się, ale od razu łączy się ponownie i tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie pamietam jak dokladnie to lecialo, bo symbianowca pozbylem sie ponad pare dobrych miechow temu, ale w instrukcji na pewno bedzie to napisane! czemu tak trudno do niej zajrzec?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2011 o 22:18, Zauri napisał:

nie pamietam jak dokladnie to lecialo, bo symbianowca pozbylem sie ponad pare dobrych
miechow temu, ale w instrukcji na pewno bedzie to napisane! czemu tak trudno do niej
zajrzec?!

Instrukcja do N8 jest bardzo uboga. Jest to wręcz broszurka. A przewodnik elektroniczny w telefonie też pozostawia sobie wiele do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 13:11, marekl1975 napisał:

> /.../> Instrukcja do N8 jest bardzo uboga. Jest to wręcz broszurka. A przewodnik elektroniczny
w telefonie też pozostawia sobie wiele do życzenia.

Nie wiem, jak jest w N8. Ale w N97, to instrukcja zamieszczona w internecie jest, tak na oko, 5x obszerniejsza niż tak, którą dołaczyli do aparatu, a w dodatku ma już 5 wydanie (poprawione i uzupełnione).
Sprawdzź, czy nie masz podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 15:19, KrzysztofMarek napisał:

Nie wiem, jak jest w N8. Ale w N97, to instrukcja zamieszczona w internecie jest, tak
na oko, 5x obszerniejsza niż tak, którą dołaczyli do aparatu, a w dodatku ma już 5 wydanie
(poprawione i uzupełnione).
Sprawdzź, czy nie masz podobnie.

Ta instrukcja w necie to jest ta sama, która jest zainstalowana w telefonie. Tam też nie ma zbyt wielu szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że mam zamiar kupić Galaxy S, trzeba pomyśleć o internecie. W domu i szkole mam WiFi, ale przydałby się jeszcze jakiś pakiet. Używałbym od czasu do czasu internetu poza zasięgiem WiFi do RSS, sprawdzenia pogody, czasem GG no i zwykłego surfowania. Wiosną z racji jazdy na rowerze być może sporadycznie mapy Google. 100 MB na 6 miesięcy mam w Erze za ok. 9 zł/mc, ale za 14 zł mam już trzy razy tyle. Warto dopłacać, czy te 100 MB wystarczą?

I jeszcze jedno: Jeśli przekroczę limit, prędkość drastycznie spadnie. Ale rozumiem nie będzie nabijać mi dodatkowego rachunku za dane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od tygodnia bawię się SE Xperią X8. Powiem jedno - telefon jest świetny. Jak za coś za co zapłaciłem 500zł to wręcz rewelacyjny. Przed zakupem straszono mnie słabą baterią, co okazało się wyssaną z palca bzdurą. Dotykowy telefon i bateria trzymająca trzy dni? Dla mnie w sam raz.
Sam ekran świetnej jakości, nie mogę się przyczepić do jakości "dotykania". Wszystko działa bardzo dobrze jak na ekran pojemnościowy.
Musiałem się przyzwyczaić do pisania sms''ów, ale dzięki orientacji poziomej nie ma problemu z trafianiem w klawisze.
Telefon odtwarza muzykę bardzo przyzwoicie. Od razu na karcie pamięci wylądowała moja ulubiona płyta z utworem używanym przeze mnie do testowania wszystkiego grającego. Wynik bardzo pozytywny.
Po tygodniu mogę tylko polecić X8 każdemu, kto chciałby mieć niedrogi telefon z androidem na pokładzie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2011 o 21:10, mrosi napisał:

/.../

Kolejna wymiana telefonu. Jako, że znudziły mi się "dotykowce", poszukuję typowego "batonika".
Wstępnie zainteresowałem się E52 i E72.
Wdzięczny będę za wszelkie za i przeciw (najlepiej z autopsji).
Istotne to bateria i w miarę przyzwoita muza i jakość dzwonków.Z góry dzięki.



Mam od 3 miesięcy E72 i telefon spełnia moje wszystkie oczekiwania. Co prawda działa na podstarzałym symbianie s60 w 3 edycji, ale mi to nie przeszkadza. Fizyczna klawiatura qwerty jest znakomita - w tydzień się do niej przyzwyczaiłem i piszę na niej praktycznie tak szybko jak na klawiaturze komputera (a piszę dość szybko). Porównywałem ją z klawiaturą wirtualną w telefonie dotykowym i moim zdaniem - niebo a ziemia. Przede wszystkim czujesz w który klawisz "trafiasz", małe ryzyko pomyłki (chociaż się zdarzają).
Jakość rozmów - bardzo dobra, duża redukcja szumów otoczenia. Smsowanie to sama przyjemność.
Odnośnie funkcji - czasem (lecz raczej z ciekawości) puszczam nawigację jadąc samochodem ale to raczej dla "zabawy" bo zazwyczaj wiem gdzie chcę jechać ;) Ale złego słowa nie powiem, mimo małego wyświetlacza OviMapy sprawują się dobrze.
Ogromny plus za to za WiFi - działa bardzo szybko (szukanie sieci i łączenie) i stabilnie. Miałem poprzednio Nokię N78 i różnica bardzo duża. Dodatkowo korzystam z pakietu MB w orange także łączę się też czasem przez Internet (facebook, rozkłady komunikacji miejskiej czy wiadomości).
Telefon trzyma bardzo długo - nie ładuję częściej niż raz na tydzień przy umiarkowanym użytkowaniu (kilka smsów dziennie plus parę minut rozmów, czasem mp3, wifi+internet, ale też notatki, kalendarz i poczta e-mail). Za baterię ogromny plus.
Wyświetlacz jest może i mały jak na obecne standardy (320x240) ale do tego do czego używam telefonu mi wystarcza.
Bardzo solidna i dobrze "leżąca" obudowa. Sprawa dobre wrażenie, telefon jest dość ciężki (dla mnie to plus) i jednocześnie cienki.
Co do minusów, bo i takowe są to z pewnością słaba jakość odtwarzacza muzyki - po prostu muzyka jest bardzo "płaska" (mimo próby korekty ustawień), ale to może kwestia standardowych słuchawek.
Ogólnie jestem bardzo zadowolony i mam zamiar używać tego telefonu jak najdłużej. Jakoś nie jestem w stanie się przekonać do dotykowców, no nie leżą mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 17:30, marekl1975 napisał:

/.../ > Ta instrukcja w necie to jest ta sama, która jest zainstalowana w telefonie. Tam też
nie ma zbyt wielu szczegółów.

Ile stron ma instrukcja w telefonie? ta w internecie (wydanie 1.1) ma 130 stron. Też masz tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest to platforma bb5 i odpowiedz brzmi NIE.
tylko BOXem w serwisie za 10/20zl zrobia w ciagu 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się