Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2011 o 22:26, Isildur napisał:

> /.../> A Ty posiadasz N97 mini czy N97 tą normalną?

Normalną. Dołożyłem sobie do niej jeszcze 32GB pamięci. Bardzo dobre w niej darmowe mapy, jak jesteś w obcym mieście po parunastu sekundach masz swoje położenie, możesz znależć hotel, restaurację, pocztę. Aktualizacja mapy z pomocą komputera (bo z samym telefonem to ze dwa stulecia trwa ściąganie i trzeba mieć wykupiony internet, przynajmniej w Erze). Ale prawda, ostatnio nie widywałem innych, jak tylko mini...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak myslicie, oplaca mi sie zamienic z kumplem nokie 3220 za karte pamieci mmc 512mb oraz oryginalny zestaw sluchawkowy do nokii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko.
Od jakiegoś czasu mam drugi telefon w orange, zwykły pre paid orange one bodajże.
Mam aktywny pakiet minut z 3 osobami w orange rozmów ile wlezie przez miesiąc.
Jest możliwość abym zamówił jeszcze pakiet smsów tak aby oba pakiety były aktywne jednocześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam 5800 od ok. roku i nie moge niewiele zlego moge nt. tego tel. powiedziec ;)

Bateria trzyma, przy normalnym uzytkowaniu (sprawdzanie maili, fb, kilka sms dziennie, 10 min. rozmow, czasem jakies zdjecie) ok. 4-5 dni.
Zdarzaja sie zwiechy, ale bardzo rzadko. Pisac mozna w miare wygodnie na klawiaturze pelnoekranowej QWERTY, ekran 3.2" ma dosc duza rozdz. i jest b. wyrazny i jasny. Najlepiej jakbys sam wzial do reki i ocenil czy Ci sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Pytanie odnośnie mojego Xpress Music`a - dzisiaj rano słuchałem sobie utworu jakby nigdy nic, a tu nagle przestało grać - mimo, że piosenka dalej szła (na odtwarzaczu). Postanowiłem włączyć inny utwór bo myślałem, że to wina nagrania. Lecz po kilku próbach - nic. Czy uznają mi to na gwarancji? I czy to głośnik się spalił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2011 o 20:27, Commander_Shepard napisał:

HTC Desire HD czy Samsung Galaxy S

Desire - o wiele lepsza jakość wykonania od Galxy S, większy ekran, ale i też trochę gorszy. HTC ma też więcej ramu. Układ graficzny (jeżeli HD ma taki sam jak zwykłym Desire) jest prawie taki sam jak w Galaxy S.
W szybkości jest też podobnie.

Sam stoję przed podobnym wyborem. Galaxy S, Desire, albo Motorola MS2. I nie wiem co wybrać. Na Samsungu obraz jest na prawdę ładny (chociaż Retina i tak chyba lepsza), tylko ta obudowa...

Ciężko stwierdić co jest lepsze. Bo to są bardzo podobne telefony. I jeden i drugi ma drobne wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brywieczór,
mam Sony Ericssona C901 i chciałbym z niego zrzucić smsy (i wysłane i odebrane, razem będzie ich ładne parę tysięcy) na komputer tak, aby zapisane były daty wysłania/odebrania. Sprawa jest dla mnie dość ważna więc proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2011 o 21:37, Sztywny_pl napisał:

...


Sprawdź MyPhoneExplorer, datę/godzinę odebrania SMSa na pewno zapisuje, gorzej z wysłanymi (u mnie, na W200i, wszystkie wysłane mają datę i godzinę ściągnięcia ich z telefonu na blaszaka, ale może to zależy od telefonu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 16:20, Blackhand napisał:

> ...

Sprawdź MyPhoneExplorer, datę/godzinę odebrania SMSa na pewno zapisuje, gorzej z wysłanymi
(u mnie, na W200i, wszystkie wysłane mają datę i godzinę ściągnięcia ich z telefonu na
blaszaka, ale może to zależy od telefonu).

A da się to zrobić tylko przy pomocy kabelka, czy przez np. bluetooth albo adapter karty pamięci też da radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 17:17, crash807 napisał:

Można zamówić w salonie orange oryginalną obudowę do SE?


W salonie Orange - wątpliwe a nawet pewne, że nie.

Powinieneś napisać/zadzwonić do serwisu SonyEricssona. Wbrew pozorom tego typu części nie są jakoś niebotycznie drogie. Prawdopodobnie to koszt rzędu 70 PLN (w zależności od modelu i od tego czy to obudowa z tworzywa czy np. z aluminium - te ostatnie na pewno będą droższe).

Autoryzowanym serwisantem telefonów SE (nie tylko zresztą) jest firma CCS z Piaseczna. Namiary:

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.
ul. Puławska 40A
05-500 Piaseczno

tel. (022) 726 38 10

Oczywiście możesz spróbować poszukać obudowy w komisach GSM, jednak tam będą to z reguły albo zamienniki (czyt. podróbki) albo elementy pochodzące z demontażu uszkodzonych aparatów. Zawsze pozostaje jeszcze serwis

Spoiler

Alledrogo

. Jeśli chcesz mieć full wypas oryginał funkiel nówka nie śmigana ;) - pozostaje serwis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie. Telefon trzeba podłączyć w trybie modemu, nie jako urządzenie USB (pendrive), nawet jeśli jest to możliwe przez BT, to program może tego nie obsługiwać. A adapter na karty pamięci w przypadku tego programu w ogóle odpada, no chyba, że coś zmienili w nowszych wersjach (nie używam najnowszej bo nie widzę potrzeby update''u :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak z NOKII N8 zrobić modem do neta w lapku? Z lapkiem bardzo rzadko wyjeżdżam na urlop i nie opłaca mi się brać mobilnego netu na abonament albo kupować modemu za trzy setki. Słyszałem że N8 mozna podłączyć przez USB i używać jej jako modemu. Jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się