Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Niedługo wymieniam telefon w Plusie i mam mały dylemat. Widziałem, że u tego operatora niedostępny jest SE X10, więc postanowiłem wziąć X8, ale chcę mieć jeszcze jakiś rezerwowy na wszelki wypadek i tu pojawia się pytanie - LG Swift czy Samsung I5800? A może jakiś inny w podobnej cenie (nie chcę dopłacać, a jeśli już trzeba to nie więcej niż 100zł)?
W Swifcie odrzuca mnie trochę ekran oporowy, a w Samsungu mała rozdzielczość.
Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2011 o 16:10, Kapizak1 napisał:

W Swifcie odrzuca mnie trochę ekran oporowy, a w Samsungu mała rozdzielczość.


mimo iz oporowy, to daje sobie rade bardzo bardzo dobrze, w kazdej recenzji nt. tego sprzetu ludzie chwala sobie ekranik i nie ukrywaja zdziwienia, ze spodziewali sie czegos o wiele gorszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2011 o 16:10, Kapizak1 napisał:

W Swifcie odrzuca mnie trochę ekran oporowy, a w Samsungu mała rozdzielczość.
Z góry dzięki za pomoc.

Mam Swifta. Oporowosc ekranu mi nie przeszkadza, najwieksza wada to za maly ekran i brak fizycznego qwerty .Doszedlem do tego, ze za maly smartfon mija sie z celem.
Ogolnie Swift lepszy niz ten Samsung, ale ogólnie to sa lepsze tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, drugą opcją w takim razie będzie Swift.

rhyz
Niestety większe smartfony kosztują, ale nie potrzebuję jakiegoś super sprzętu. Telefon wymieniam mniej więcej co trzy lata i płacenie więcej niż 100 - 150zł za telefon to jak na moje wymagania troszkę za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś z was może nokię C6 i wie jak usunąć certyfikat? bo byłmi potrzebny żeby na polibudzie mieć dostep do neta i złe opcje zaznaczyłem i nie mogę go znaleźć nigdzie ... ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie jak wygląda reklamacja telefonu w Plusie? Ojciec wymieniał telefon i zamiast wziąć SE X10, jak mu powiedziałem, szalenie profesjonalna obsługa w Plusie wcisnęła mu X10 mini pro. Chciałbym zwrócić tą miniaturkę i wziąć X8, ale podbita jest już gwarancja. Więc moje pytanie - przyjmą, czy mogę już się bawić telefonem i myśleć o sprzedaży?
Punkt sprzedaży Plusa już zamknięty, jutro święto, a zapewne jak oderwę folię zabezpieczającą nie będę mógł telefonu zwrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jaki był pierwszy telefon z możliwością odtwarzania dzwonków polifonicznych?

I tak przy okazji. Miał ktoś z was styczność z Motką Milestone 2? I mógłby coś o niej napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam komórki z dobrym dotykowym ekranem,android,bateria niech wytrzymuje przynajmniej 3 h, mocny głośnik,darmowy facebook lub skype,filmy 720p, aparat co najmniej 5.0 Mpixela,dobry zasięg i jakość rozmów. Znajdzie się taki telefon,czy mam zbyt wygórowane oczekiwania? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam LG GM 360 Bali, i chcę trochę uporządkować sobie muzykę. Jak to zrobić?

Konkretnie chciałbym zrobić kilka folderów i tam powrzucać muzykę ale nie wiem jak - z poziomu komputera nie daje rady, po prostu ignoruje te foldery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam raczej pytanie o sieć, a nie o telefon, ale zakładam, że będziecie wiedzieć :p
Czy w "Play" poinformują mnie, że ważność środków na moim koncie kończy się za X dni czy zawieszają konto bez ostrzeżenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może ma ktoś taki telefon, może nie. Jeśli tak jednak, to może wiecie jak rozwiązać
jeden problem. Otóż pisząc smsy używam T9. Niekiedy mam tak, że gdy wyświetla mi podpowiedzi
słów to jak zmienię wyraz to wszystko w tej ramce podpowiedzi znika i telefon się zawiesza.
Żeby działał ponownie to trzeba wyjąć i włożyć baterię. Ma ktoś taki telefon? Miał ktoś
z Was taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się z tym problemem kilka razy, ale oprócz wgrania na nowo softu nic nie przychodzi mi na myśl by temu zaradzić. Co ważne nie wgrywaj go sam z netu bo mogą być babole i zamiast uzdrowić sytuację będą nowe "kwiatki". Trzeba to zrobić przez box, czyli w punktach serwisowych.
Takie rzeczy pojawiają się na ogół gdy telefon jest zapchany danymi (muzyką, dużą ilością wiadomości)
P.S. Jaki to konkretnie model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 03:23, Corporal napisał:

Spotkałem się z tym problemem kilka razy, ale oprócz wgrania na nowo softu nic nie przychodzi
mi na myśl by temu zaradzić. Co ważne nie wgrywaj go sam z netu bo mogą być babole i
zamiast uzdrowić sytuację będą nowe "kwiatki". Trzeba to zrobić przez box, czyli w punktach
serwisowych.
Takie rzeczy pojawiają się na ogół gdy telefon jest zapchany danymi (muzyką, dużą ilością
wiadomości)
P.S. Jaki to konkretnie model?



Solid b2710. Nie sądzę by to było spowodowane dużą ilością "rzeczy" na telefonie. Prawda - Miałem kartę 2 GB i na niej ze 200 zdjęć i muzyki trochę, ale po wyjęciu karty jest to samo. Wiadomości też kasowałem i się to działo. Telefon kupiłem ze 2 miesiące temu, więc mógłbym pójść z reklamacją, ale myślałem, że może da radę jakoś to załatwić bez składania reklamacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 09:23, zerohunter napisał:

Może reset fabryczny, btw. flashowanie przez pc niczym nie ustępuje we flashowaniu przez
boxa.



"falshowanie"? hm... a co to takiego? ja niezbyt rozumiem techniczny język :P

Ach, chodzi o to wgranie softa bodajże. rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się