Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2011 o 12:41, xmarqinaxnellx napisał:

Mógłby ktoś doradzić telefon - bez dotykowego wyświetlacza, z bardzo wytrzymałą baterią,
w okolicach 500 zł?


Nokia E52 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 10:59, xmarqinaxnellx napisał:

Jeszcze jakieś propozycje? Sony Ericcson Hazel?

Nie wiem co prawda, czy gdzieś dostaniesz za 500 zł. ale polecam SE W995i. Fakt, że jest to telefon muzyczny, ale bardzo dobry. Mam go od dwóch lat i mnie jeszcze nie zawiódł. Bateria trzyma dosyć długo, pod warunkiem, że nie słuchasz regularnie muzyki, choć i wtedy daje radę do 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 10:59, xmarqinaxnellx napisał:

Jeszcze jakieś propozycje? Sony Ericcson Hazel?

Ta nokia jest w miarę intuicyjna? Ile trzyma bateria?


Ja tylko podałem Ci model. Skoro interesuje Cię bardzo wytrzymała bateria to na pewno się nie zawiedziesz. Do tego symbian, który teraz jest niestety słabym systemem, ale można nadal na nim wiele.

Bateria w tym telefonie przy długich rozmowach i około 300 smsach dziennie wytrzymywała mi 5 dni spokojnie. Bywało, że ponad tydzień dawała radę.

Poczytaj sobie o modelu, będziesz wiedział coś więcej. Ja jedynie moge odpowiedzieć na Twoje pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 21:22, Marekvader napisał:

Szuakm taniego telefonu z Andkiem który obsługuje flash w przeglądarce. Co polecacie?

Obawiam sie, ze najtanszym telefonem na ktorym flash dziala w miare dobrze jest Galaxy S, wiec moze podaj budżet jakim dysponujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używany iPhone 4:
- Kupić w Polsce bo wyjdzie najtaniej?
-- Kupić w Anglii i wysłać do polski bo jednak wyjdzie taniej?
--- Kupić w USA i wysłać do polski bo jednak taniej niż w polsce, a porównywalnie do Anglii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem miałem na swojej Noki C6 pare utworów i przed chwilą wrzuciłem sobie jeszcze jeden i nagle wszystkie przestały grać, tzn są i niby grają ale nie ma dźwięku WTF ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Miałem robić zdjęcia do pewnego projektu. Jako że cyfrówka odmówiła współpracy, zrobiłem parę fotek moim Sony Ericssonem W890i. Wszystko ładnie, pięknie do czasu gdy chciałem je zgrać na komputer. Użyłem do tego czytnika kart, bo kabla USB nie mam. Z muzyką wszystko działało, a tu zdjęć nie widać. Sprawdzałem czy elementy są na karcie ze 3 razy, ale nadal nic nie pomaga. Czytnik kart jest od Sony dostałem go z nią w jednym pudełku. Jej rodzaj to Memory Stick M2 (dobrze to podałem:P?). Z góry dzięki:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 23:10, kuba9876543210 napisał:

Moze zapisaly Ci sie zdjecia na pamieci wewnetrznej telefonu?

Nie. Sprawdziłem jeszcze raz i pamięć wewnętrzna jest pusta tzn. nie ma tam żadnego zdjęcia. Wszystko znajduje się na karcie( przynajmniej telefon tak uważa:P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako że mój poprzedni telefon umarł śmiercią naturalną, szukam nowego modelu. Potrzebuję coś taniego z Androidem. Do tej pory zastanawiałem się nad Sony Ericsson Xperia X8 albo LG GT540. A może jeszcze coś innego do 500 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2011 o 18:18, KofeinowyPablo napisał:

Witam. Jako że mój poprzedni telefon umarł śmiercią naturalną, szukam nowego modelu.
Potrzebuję coś taniego z Androidem. Do tej pory zastanawiałem się nad Sony Ericsson Xperia
X8 albo LG GT540. A może jeszcze coś innego do 500 zł?

Znajomy ma ZTE Blade i sobie chwali. Dobry telefon chińskiej firmy, oni nie robią podróbek telefonów, to jest ich własny telefon. Może gdzieś by ci się udało go wyrwać za 500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki dylemat, mianowicie zmiana telefonu tylko, że nie wiem na jaki....
Pierwsze chciałem używanego iphone 4, ale mnie znajomy odwiódł od tego i mówił,że htc hd7 super telefon i w ogóle, że on swojego htc desire hd będzie na takiego zmieniał.
No to się napaliłem na htc hd 7 ale:
http://www.youtube.com/watch?v=iSe2c4I4IfQ

I już nie jestem taki pewien i teraz nie wiem co jest warte takiej kupy kasy..... Może coś doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Posiadam telefon: Samsung Delphi (B3410) i co mam zrobić, żeby było widać w muzyce (odtwarzaczu) w górnym lewym rogu zdjęcia albumu ? np: mam wykonawca: Eminem, album Recovery, ale nie wyświetla się zdjęcie albumu, można na to jakoś poradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań dotyczących Mixa od PLAY:

Załóżmy że biorę mixa na 15zł:

Czy mogę doładować telefon za 5zł i poźniej za 10zł i zostanie to uznane jako 15zł z zobowiązania?

Czy doładowując w jednym miesiącu 2x15zł zostaną mi odjęte dwa zobowiązania do doładowania, czy tylko jedno? Zobowiązuję się na ilość miesięcy, czy ilość doładowań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 22:32, Markush napisał:

Android ma np to, ze jest młody i popularny, wychodzi na niego sporo programów i jest
bardziej intuicyjny i przyjazny. A Symbian umiera śmiercią naturalną. Wielu twierdzi,
że Symbian zabił Nokię N8. /.../

Przepraszam, że odpowiadam (i to kolejny raz) tak późno. To po prostu dlatego, że żona kupiła sobie htc z Androidem i miałem okazję się z nim zapoznać. Tak, zgadza się, że Android 2.3 jest intuicyjny. Tak zgadza się, ze jest przyjazny. Tak, zgadza się, że jest szybki. Ale to tylko jedna strona. Druga strona jest taka, ze Android robi to, co ON uważa, że powinien zrobić właściciel. I właśnie robi to, co ON uważa. Po zapoznaniu się w Androidem, wolę swój Symbian. Oczywiście, możesz mieć własne zdanie - tak samo, jak ja mam swoje. Ja jestem panem nad moim telefonem i jego systemem operacyjnym. Telefon robi to, co mu każę. Moja żona już jest wnerwiona poprawianiem Androida. Android słucha poprawek, ale kto wie, czy nie przestanie słuchać? Co za dużo, to niezdrowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się