Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2011 o 11:32, zerohunter napisał:

no i zawsze można wgrać oryginalny rom;]

Można, jeśli telefon działa mojemu znajomemu coś padło (xperia x10) telefon wyłączył się i nie wstał był na custom rom''ie sprzęt był na gwarancji ale naprawy gwarancyjnej nie otrzymał i tysiąc złoty poszło się j***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 13:04, zerohunter napisał:

Heh, mi wielokrotnie padł tel przy takich próbach, wystarczyło wejść do bootloadera i
ładować softa od nowa, cała filozofia.

rom był na tym telefonie od dłuższego czasu, coś się zepsuło sprzętowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, mogę podesłać zdjęcia, sprzedaję bo chcę kupić DHD, gwarancja ze 4 miechy, ale niestety tylko taka sprzedawcy, bo tel z Tmobile ang chyba brany.

HD2 wg mnie się nie pyli, stary, może jeszcze dobry, ale to na windowsie, niby można wgrać androida, ale to nie to co android preinstalowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy odczuję dużą różnicę w wygodzie, prędkości działania itp. zmieniając telefon z Samsunga f480 na Google G1? Tak, internet w telefonie jest dla mnie dość ważny.
Czy może w cenie 300 zł (używka) znajdę coś lepszego niż G1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 18:45, Wemidius napisał:

Czy odczuję dużą różnicę w wygodzie, prędkości działania itp. zmieniając telefon z Samsunga
f480 na Google G1? Tak, internet w telefonie jest dla mnie dość ważny.
Czy może w cenie 300 zł (używka) znajdę coś lepszego niż G1?

samsung galaxy (i5700) spica, LG swift, HTC wildfire
G1 to już dziadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im jestem bliżej zakupu n8 tym się więcej rozmyślam. Czytam sporo negatywnych opinii o tym telefonie. Co do n900 to niestety nie ma aktualnie tego modelu w orange przy przedłużaniu umowy. Jakieś inne telefony moglibyście polecić w tej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie jeżeli kupię starter z 36 i 6 i będę miał te 800 esów darmowych do tej sieci to czy jak będę za granicą w Bułgarii to będę musiał płacić normalnie czy mieć nadal darmowe do Polski ? ;) Proszę o pomoc ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 12:40, sliski_wojtas napisał:

Witam. Mam pytanie jeżeli kupię starter z 36 i 6 i będę miał te 800 esów darmowych do
tej sieci to czy jak będę za granicą w Bułgarii to będę musiał płacić normalnie czy mieć
nadal darmowe do Polski ? ;) Proszę o pomoc ;D

Raczej nie, pewnie się się jakoś zabezpieczyli w regulaminie w razie roamingu,powinieneś zadzwonić na infolinie i tam się wypytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 19.07.2011 o 12:59, gracz_155 napisał:

Raczej nie, pewnie się się jakoś zabezpieczyli w regulaminie w razie roamingu,powinieneś
zadzwonić na infolinie i tam się wypytać.


Właśnie niektórzy mówią, że za darmo, a inni, że nie. Wie ktoś może na pewno czy są za darmo ? Ja nie mam z 36 i 6 tylko z t-mobile, a przydałyby mi się darmowe esy. Z fona do Polski i tak będę dzwonił, bo roaming mam załationy już ( 30 gr. za minutkę połączenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a co powiecie o samsung galaxy s lub htc desire w porównaniu do n8? Jak patrzę na orange to galaxy s miałbym chyba nawet o połowę taniej niż n8 przy przedłużeniu umowy. Ewentualnie w grę wchodzi jeszcze galaxy s 2 ale to chyba będzie już większa pólka cenowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 15:42, Nightdew napisał:

Hmmm a co powiecie o samsung galaxy s lub htc desire w porównaniu do n8? Jak patrzę na
orange to galaxy s miałbym chyba nawet o połowę taniej niż n8 przy przedłużeniu umowy.
Ewentualnie w grę wchodzi jeszcze galaxy s 2 ale to chyba będzie już większa pólka cenowa.

System
Procesor
RAM
ROM
Ekran
Rozdzielczość

nokia
Symbian
600mhz
256MB
512MB
3,5cala
360x640 AMOLED

Samsung GS
Android
1Ghz
512MB
2GB
4 cale
480x800 SUPER AMOLED

ogólne plusy noki:i
-najlepszy obecnie aparat na rynku
-robi najładniejsze zdjęcia i kręci filmy
-wejście HDMI
-OVi maps

ogólnie plusy samsunga
-android 2.3.3
-bardzo wydajny
-IMO wygląd

Osobiście brałbym samsunga. nokie tylko jeśli miał by to być mój mobilny aparat.

ps. A sgs2 to już w ogóle cud miód i orzeszki jak możesz bierz bez zastanowienia.
ps2. A desire jest o około 1/3 słabszy od sgs''a.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doradzić komuś jest na prawdę prosto. Aż kurna za prosto.
Im dłużej się zastanawiam tym bardziej nie wiem co wybrać. Zaraz zamówię Desire S i będzie to prawdopodobnie błąd, bo 500zł za obudowę (metal *_*), trochę lepsze bebechy to za dużo. Porównuję oczywiście do poprzednika. Jestem nieobiektywny, powiedzcie.
A może znalazłby się jakiś inny telefon. W co wątpię, bo chyba nic sie przede mną nie ukryło. :>

Zastanawiam się jeszcze nad LG Optimus 7. Kafelki mi się podobają, tylko, strach brać telefon z nowym systemem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 22:44, Markush napisał:

Doradzić komuś jest na prawdę prosto. Aż kurna za prosto.
Im dłużej się zastanawiam tym bardziej nie wiem co wybrać. /.../

Tak, czy inaczej, będziesz żałował zakupu. To może zaczekasz? W ten sposób albo kupisz nowy sprzęt, którego jeszcze nawet nie ma na rynku, albo ten, który jest teraz, tylko o połowę taniej? Też będziesz żałował, ale za pieniądze o połowę mniejsze ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że kończy mi się umowa z obecnym operatorem (Play) i przydałby mi się jakiś nowy telefon i zamierzam przenieść się do Orange i tu prośba szukam telefonu przy dowolnym Abonamencie od 30-60zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 17:51, NdysH napisał:

Jako że kończy mi się umowa z obecnym operatorem (Play) i przydałby mi się jakiś nowy
telefon i zamierzam przenieść się do Orange i tu prośba szukam telefonu przy dowolnym
Abonamencie od 30-60zł.

Przenieś się do T-Mobile, dawniej Era. Niemcy chcą zdobyć większy kawałek tortu i na początek oferują niezłe warunki, zwłaszcza tym, którzy do nich przechodzą od innych operatorów. Ale co konkretnie dostaniesz, to mie wiem, ja od dawna byłem w Erze, więc niczego specjalnego nie wytargowałem, płacę 24 zł za 80 minut rozmów i 100 MB internetu miesięcznie. Mnie to wystarcza. Aparat kupiłem sam, nieco ponad dwa lata temu (teraz zapłaciłbym mniej, niż połowę pierwotnej ceny). Za 60 zł powinieneś dostać niezły aparat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się