Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Wiec, kupiłem sobie przedwczoraj SGS''a przez 2 dni chodził ok. Dzisiaj zaczął coś odwalać przy instalacji lub odinstalacji aplikacji lub uruchamiania gry w 3d telefon specyficznie wibruje. Daje sygnały, najpierw pojedyncza wibracja a po 3-5s podwójna co to może być i jak to wyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 00:13, gracz_155 napisał:

Wiec, kupiłem sobie przedwczoraj SGS''a przez 2 dni chodził ok. Dzisiaj zaczął coś odwalać
przy instalacji lub odinstalacji aplikacji lub uruchamiania gry w 3d telefon specyficznie
wibruje. Daje sygnały, najpierw pojedyncza wibracja a po 3-5s podwójna co to może być
i jak to wyłączyć?

Wygląda na to że nie są kompatybilne z SGS''em lub są wadliwe. Jeżeli ściągnąłeś je z Marketu wszystko powinno być w porządku, ponieważ teoretycznie Market nie pozwala na instalacje niekompatybilnych aplikacji. Ewentualnie jest to kwestia wadliwego softu, w takim przypadku zalecam wgranie czystego oprogramowania za pomocą Odina (wszelkie informacje znajdziesz na forum.android.com.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 12:44, Net_com napisał:

Czy Wildfire S będzie lepszy od Wave''a i Galaxy Ace ?

mialem wave''a i ace''a w rekach i ja bym wybral wave''a z tych telefonow... mimo iz nie jest na androidzie, to telefobnik naprawde przyzwoity... wyswietlacz jak dla mnie duzo lepszy niz w ace. o wildfire s nie wypowiem sie, gdyz nie mialem stycznosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 11:32, Mars napisał:

Wygląda na to że nie są kompatybilne z SGS''em lub są wadliwe. Jeżeli ściągnąłeś je z
Marketu wszystko powinno być w porządku, ponieważ teoretycznie Market nie pozwala na
instalacje niekompatybilnych aplikacji. Ewentualnie jest to kwestia wadliwego softu,
w takim przypadku zalecam wgranie czystego oprogramowania za pomocą Odina (wszelkie informacje
znajdziesz na forum.android.com.pl).

Wszystko z marketu, a flashować nie chce bo z tego co słyszałem sgs''a można łatwo uwalić.A poza tym na dodatek nie mam gwarancji. Jakieś inne pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> jedno jest pewne, ani na jednym, ani na drugim nie pograsz, ale jeśli chcesz, aby telefon
> działał stabilnie to bierz x10 mini, mój kumpel ma wildfire (strasznie muli podczas normalnej
> obsługi)... wildfire S to co innego (sam go kupię chyba za kilka dni;)
> EDIT: powiedz na czym ci jeszcze zalezy to pomoge poszukac ci odpowiedniego.


Na czym mi zależy, głównie to, żeby się nie zawieszał. I był z dużym wyświetlaczem dotykowym.;) Ewentualnie aplikacje, java cz gg, itp.;) No, i a by był na Androidzie.:) :D

Proszę o odpowiedź.;)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ku*wa bo inaczej nie mogę tego powiedzieć: przekroczyłem limit internetowy w Plusie o 1,20 MB i 60 zł dodatkowej opłaty? W pale się nie mieści! O co tu może chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 23:57, Woo-Cash napisał:

No ku*wa bo inaczej nie mogę tego powiedzieć: przekroczyłem limit internetowy w Plusie
o 1,20 MB i 60 zł dodatkowej opłaty? W pale się nie mieści! O co tu może chodzić?

Miałem to samo. Skończył mi się pakiet, telefon raz na dosłownie sekundę się połączył z internetem i ukradłomi ok. 160zł. później oddali mi z 70zł, ale nadal jest to chamstwo. I jeszcze nie mogę uaktywjić sobie lepszego pakietu bo "usługa jestniedostępna".

Prrzenoszę się chyba do play, bo są fajniejsze pakiety. a tak lubiłem plusa.

btw nie da się pobtać aplikacji z android market na kompa a potem zgrać na telefon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 09:39, Markush napisał:

btw nie da się pobtać aplikacji z android market na kompa a potem zgrać na telefon?

Z desktopowego android market możesz na telefon wysyłać tylko polecenia zainstalowania aplikacji. A aby program zainstalować z pliku na komputerze potrzebujesz pliku .apk który zarzucasz na telefon, znajdziesz je w sieci. Jest to legalne tylko w przypadku darmowych programów, lub w przypadku innych marketów np. gameloftu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić kartę pamięci micro SDHC 16GB do mojego HTC wildfire S, na razie upatrzyłem sobie coś takiego
http://www.ram.net.pl/product_info.php?products_id=58472
Nie znam się za bardzo, czy w cenie do OSTATECZNIE 100zł z przesyłką znajdę coś lepszego i czy warto dopłacić.
Czy te prędkości zapisu i odczytu są dobre, czy korzystając z wielu aplikacji, nawigacji etc. odczuję różnicę w porównaniu do karty z prędkościami o połowę gorszymi (kiedyś miałem taką)
Ps. Co oznacza class 2, class 4 etc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 23:57, 1096 napisał:

Chcę kupić kartę pamięci micro SDHC 16GB do mojego HTC wildfire S, na razie upatrzyłem
sobie coś takiego
http://www.ram.net.pl/product_info.php?products_id=58472
Nie znam się za bardzo, czy w cenie do OSTATECZNIE 100zł z przesyłką znajdę coś lepszego
i czy warto dopłacić.
Czy te prędkości zapisu i odczytu są dobre, czy korzystając z wielu aplikacji, nawigacji
etc. odczuję różnicę w porównaniu do karty z prędkościami o połowę gorszymi (kiedyś miałem
taką)
Ps. Co oznacza class 2, class 4 etc???

Jeżeli nie zamierzasz przenosić aplikacji na kartę SD swobodnie wystarczy klasa 2 lub 4, jeśli jednak aplikacje będą znajdować się na karcie radze zainwestować w 6 lub 10.
A numer klasy oznacz prędkość zapisu wyrażoną w MB/s czyli klasa 4 zapisuje z prędkością 4MB/s a 10 z 10MB/s

A co do karty w linku, jeśli rzeczywiście jest to klasa 10 to trafiłeś na okazje ponieważ cena np. 16Gb kingstonów w tej klasie to ok 200-300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, więc powoli nadchodzi czas na wymianę mojego HTC TouchPro2 na coś nowszego i przyjaźniejszego. Wybór ograniczył mi się do HTC Sensation i Samsunga SGS II. Za HTC przemawia wygląd, wykonanie, interfejs oraz rozdzielczość. Za Samsungiem mocniejszy sprzęt oraz lepsze kolory. Który lepszy waszym zdaniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 23:19, NdysH napisał:

Zainteresowałem się Samsungiem Galaxy 551 miał ktoś ten telefon ? Jakieś opinie lub coś
?

Bardzo przeciętny smartfon z fizyczną klawiaturą. Samsung wydał go bo tak wypada mieć w ofercie jednego z QWERTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 13:32, lord0 napisał:

Ok, więc powoli nadchodzi czas na wymianę mojego HTC TouchPro2 na coś nowszego i przyjaźniejszego.
Wybór ograniczył mi się do HTC Sensation i Samsunga SGS II. Za HTC przemawia wygląd,
wykonanie, interfejs oraz rozdzielczość. Za Samsungiem mocniejszy sprzęt oraz lepsze
kolory. Który lepszy waszym zdaniem ?

Jeżeli masz zamiar używać telefony jako przenośną konsolkę do gier SGS jego bebechy pozwolą na wygodne granie w wszystkie nowe gry przez dobre 1,5 roku jeśli nie 2 lata. jeżeli Granie cię nie interesuje to IMO HTC będzie lepsze ze względu na wysoką jakość wykonania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zastanawiam się nad wymiany telefonu nad Samsunga Galaxy Ace ? Dobry telefon ? Jakieś opinie ? Telefon głównie jest mi potrzebny do pisania sms-ów i słuchania muzyki, sprawdzi się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się