Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2011 o 16:32, gracz_155 napisał:

Jaki samsung galaxy ?

Mini

Dnia 08.09.2011 o 16:32, gracz_155 napisał:

Jest ich kilka.

A to nie wiedziałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 16:38, Harrolfo napisał:

> Jaki samsung galaxy ?
Mini
> Jest ich kilka.
A to nie wiedziałem...

Na mój gust mini, ma androida,
motka to zwykły telefon z klapką ,
a c3 jest na Symbian co dobrze nie wróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam pytanie mam już od prawie roku nokie c6 ogólnie jest funkcjonalna ale najbardziej podoba mi się w niej ta klawiatura qwerty ponieważ piszę na prawdę dużo smsów a to jest bardzo przyjemne. Przechodząc do sedna chce już zmienić telefon i chcę się was poradzić co byście mi polecili ? Obowiązkowo musi być klawiatura quwerty może być też kształtem podobny do mojej noki. Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 08:30, Mroczny_Joga napisał:

Siemka, mam pytanie mam już od prawie roku nokie c6 ogólnie jest funkcjonalna ale najbardziej
podoba mi się w niej ta klawiatura qwerty ponieważ piszę na prawdę dużo smsów a to jest
bardzo przyjemne. Przechodząc do sedna chce już zmienić telefon i chcę się was poradzić
co byście mi polecili ? Obowiązkowo musi być klawiatura quwerty może być też kształtem
podobny do mojej noki. Z góry dziękuję za pomoc :)

Może htc desire z ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 14:11, AphroditeDnB napisał:

Kończy mi się umowa i mam zamiar przejść na kartę ,lecz patrząc na oferty operatorów
nie moge się zdecydować...

Na mój gust lepiej przejść na mix''a znając życie i tak będziesz co miesiąc zasilał za min 30 zł, a telefon jeśli nie jest ci potrzebny możesz spieniężyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 19:37, Mroczny_Joga napisał:

Hmm a może nokia n97, słyszałeś może jakieś opinie na jej temat ?

desire z a n97 to zupełnie inna liga n97 nie jest dla desire żadnym konkurentem
sprzętowo jest miedzy nimi przepaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 19:41, gracz_155 napisał:

> Hmm a może nokia n97, słyszałeś może jakieś opinie na jej temat ?
>
desire z a n97 to zupełnie inna liga n97 nie jest dla desire żadnym konkurentem
sprzętowo jest miedzy nimi przepaść

Zaryzykowałbym twierdzenie, że sprzętowo, przepaści nie ma, a jeśli jest różnica, to na korzyść Nokii. Różnica jest głównie programowa - ja wolę N97, zona męczy się z Androidem i czasami szlag ją trafia (zwłaszcza wtedy, kiedy szuka czegoś w torebce, a telefon SAM dzwoni do mnie, pod lichym pretekstem, ze go dotkneła...
Wszystko zależy od osobistych preferencji. Nokia N97 działa wolniej (można nawet powiedzieć, że znacznie wolniej) ale dokładnie tak, jak JA chcę. Nie wszystkim to musi odpowiadać. Ja wolę Nokię N97 (mam od dwóch lat) i nie zamieniłem się z żoną, chociaż chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie polecanie gierki na andrioda? Albo przydatne aplikacje? Za 2 miechy będę miał androida i chciałbym się rozeznać. Ja znam fajny program apendriod który nie pozwala telefonowi łączyć się z internetem przez co aktualizacje się nie pobierają. To jest bardzo przydatne i myślę że warto was o tym poinformować.

Ktoś testował już telefon w play? Jaki on jest? Ja go wypożyczę ale za ponad miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 17:16, Dominik000 napisał:

Jakie polecanie gierki na andrioda? Albo przydatne aplikacje? Za 2 miechy będę miał androida
i chciałbym się rozeznać. Ja znam fajny program apendriod który nie pozwala telefonowi
łączyć się z internetem przez co aktualizacje się nie pobierają. To jest bardzo przydatne
i myślę że warto was o tym poinformować.

Ktoś testował już telefon w play? Jaki on jest? Ja go wypożyczę ale za ponad miesiąc.

W poniedziałek go oddałem to chyba najgorszy telefon z androidem jaki miałem do czynienia.
o jakichkolwiek grach w 3d możesz zapomnieć a i te w 2d nie chodzą dobrze.
telefon na tle innych modeli z androidem nie ma żadnych plusów, no może android 2.2 ale telefon z nim sobie nie radzi tnie się nie miłosiernie

a co do aplikacji
z darmowych
barcode scanner- czytnik kodów kreskowych i nie tylko
es file explorer menadżer plików
przeglądarka może być opera mobile
ipla -telewizja w telefonie
jeśli nie posiadasz telefonu htc to jakiś luncher np. go launcher ex
lub płatny launcher PRO
mvideo player odtwarzacz wideo z opcją czytani napisów
soundhound rozpoznawanie muzyki
quickpic przeglądarka zdjęć
a z płatnych
powerAMP -świetny odtwarzacz muzyki
Beautiful Widgets zestaw widzetów bez których nie wyobrażam sobie użytkowania telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2011 o 18:03, gracz_155 napisał:

a co do aplikacji
z darmowych
barcode scanner- czytnik kodów kreskowych i nie tylko
es file explorer menadżer plików
przeglądarka może być opera mobile
ipla -telewizja w telefonie
jeśli nie posiadasz telefonu htc to jakiś luncher np. go launcher ex
lub płatny launcher PRO
mvideo player odtwarzacz wideo z opcją czytani napisów
soundhound rozpoznawanie muzyki
quickpic przeglądarka zdjęć
a z płatnych
powerAMP -świetny odtwarzacz muzyki
Beautiful Widgets zestaw widzetów bez których nie wyobrażam sobie użytkowania telefonu

Zawsze mnie zastanawiało o co chodzi z programem do odczytywania kodów kreskowych. To pokazuje ci cenę produktu bo nie rozumiem? A gry 3d to wiem że nie zadziałają, nawet na telefonach co mają 800mhz nie działają :/ A PSP ma 333 mhz i gry 3d śmigają że ho ho. Dziwne to dla mnie. Jaki telefon masz i jaką markę polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 18:35, Dominik000 napisał:

Zawsze mnie zastanawiało o co chodzi z programem do odczytywania kodów kreskowych. To
pokazuje ci cenę produktu bo nie rozumiem? A gry 3d to wiem że nie zadziałają, nawet
na telefonach co mają 800mhz nie działają :/ A PSP ma 333 mhz i gry 3d śmigają że ho
ho. Dziwne to dla mnie. Jaki telefon masz i jaką markę polecasz?


Bardziej niż o zwykłe kody chodzi o kody tego http://qrcode.dlawas.com/ typu zawierają one często np. link.

Co do psp to jest tak samo z konsolami a pc. Telefonów z andkiem są dziesiątki jeśli nie setki i nie da się zoptymalizować gry na wszystkie z nich, a psp jest jedno.

Osobiście mam Samsunga galaxy S i polecam właśnie tą firmę oraz HTC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś powiedzieć jak to jest z Xperią 10 i sms-ami wysłanymi? Czy one sie gdzieś zapisują osobno? Czy tylko w tym jednym głównym katalogu? W ogóle to ten telefom ma jakoś dziwnie to rozwiązane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 18:42, Abi_Dalzim napisał:

Czy może mi ktoś powiedzieć jak to jest z Xperią 10 i sms-ami wysłanymi? Czy one sie
gdzieś zapisują osobno? Czy tylko w tym jednym głównym katalogu? W ogóle to ten telefom
ma jakoś dziwnie to rozwiązane...

Powinieneś mieć historie całej rozmowy z danym kontaktem, tak jak tutaj. http://mos.futurenet.com/techradar/Review%20images/TechRadar/Gadgets/Mobile%20phones/Sony%20Ericsson%20Xperia%20X10/Grabs/Sony_ericsson_X10_grabs015-210-100.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 18:46, gracz_155 napisał:

Powinieneś mieć historie całej rozmowy z danym kontaktem, tak jak tutaj.

Wiem, ale czy nie ma jakichś osobnych folderów jak w innych telefonach (wysłane, odebrane itp.)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się