Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2011 o 22:10, bobobo napisał:

Powtarzam poprzednie pytanie,i zadaje nowe:


Sprawdź na telepolis;p

Dnia 16.10.2011 o 22:10, bobobo napisał:


Czemu jak przyszedłem sobie do salonu T-Mobile,pograć na xperi x8 przez chwilę w Angry
Birds Rio,to tam nawet menu lagowało,że z trudem można było wyłączyć dźwięk. A na yt
widziałem,że gra chodziła płynnie,nawet ktoś z forum mi to pisał (graczu ;)) że chodzi
gładko,a takie lagi były w tym salonie.


Może za dużo osób się nim bawiło, i też pewnie parę innych gier było w tle, hard reset by mu pomógł, a jak chcesz grać w AB, to jest w przeglądarce chrome:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 22:10, bobobo napisał:

Powtarzam poprzednie pytanie,i zadaje nowe:

Czemu jak przyszedłem sobie do salonu T-Mobile,pograć na xperi x8 przez chwilę w Angry
Birds Rio,to tam nawet menu lagowało,że z trudem można było wyłączyć dźwięk. A na yt
widziałem,że gra chodziła płynnie,nawet ktoś z forum mi to pisał (graczu ;)) że chodzi
gładko,a takie lagi były w tym salonie.


Zgadza się pisałem ale to już nieaktualne ponieważ w aktualizacji Rovio(producent) co zje.. zepsuło i na x8 ptaszki się tną .
A co do wybory pomiędzy x8 a mini telefony są bardzo podobne, z tego co mi wiadomo ptaki i na jednym i na drugim są niegrywalne(ale głowy nie dam). Na dzień dzisiejszy bardziej polecał bym samsunga ponieważ łatwiej się go modyfikuje, dzięki temu możesz mini podkręcić i/lub zmienić oprogramowanie i strzelać ptaszkami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 22:32, zerohunter napisał:

Może za dużo osób się nim bawiło, i też pewnie parę innych gier było w tle, hard reset
by mu pomógł, a jak chcesz grać w AB, to jest w przeglądarce chrome:D


Wiem,że jest w przeglądarce,sam gram ;) Po prostu niedługo sam bende miał nowy telefon,i właśnie myślałem nad tym,ale jak zobaczyłem te lagi,to aż mi zrobiłem wytrzeszcz ;)

Gracz - A Rovio zdało sobie z tego sprawę, i już przygotowują kolejną łatke,czy zostawiają tak i nic nie robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 22:40, bobobo napisał:

Gracz - A Rovio zdało sobie z tego sprawę, i już przygotowują kolejną łatke,czy zostawiają
tak i nic nie robią?

Na mój gust zrobili to specjalnie. Gra nie działa czyli kupuje nowy telefon, a producent taki np. SE czy Samsung zarabia a Rovio dostaje dole
Wcześniej jakieś pół roku temu zrobili z tak podstawowymi AB i z galaxy i5700 gra się nie zmieniła a działać już nie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego to ludzie nie zrobią dla kasy,niemożność zainstalowania gry na starszych telefonach,mimo,że te telefony powinny to udźwignąć. Ehhh :\ A podstawowe Angry Birds działa na x8?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po wielu bojach zredukowałem modele telefonów dla siebie do Galaxy S i Galaxy S plus. Teraz pytanie który wybrać?
Z góry mówię, że nie chodzi mi o granie, chyba, że jakieś proste gry, a bardziej do dzwonienia, smsów i trochę internetu.
Który by się bardziej sprawdził?
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 18:47, krl_krl napisał:

Po kiego Ci SGS do rozmów i SMSów?


Po prostu przyzwyczaiłem się do możliwości jakie w razie czego daje smartphone, przechodzę z htc na windowsie mobile 6.1. Tak więc ponawiam pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 18:35, maniekk napisał:

Panowie, po wielu bojach zredukowałem modele telefonów dla siebie do Galaxy S i Galaxy
S plus. Teraz pytanie który wybrać?
Z góry mówię, że nie chodzi mi o granie, chyba, że jakieś proste gry, a bardziej do dzwonienia,
smsów i trochę internetu.
Który by się bardziej sprawdził?
Pozdrawiam.

Bardziej zwykły SGS, SGS plus daje mocniejszy procesor (to samo można uzyskać po OC SGS''a) ale za to słabszą grafikę poza tym to te same urządzenia, nie opłaca się dopłacać do plusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy oficjalny to nie wiem, ale jak ktoś kupuje Androida i nie wgrywa customów to wg. mnie grzech jest:D

BTW. dziś w nocy pokażą nowego androida, nie mogę się doczekać;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 22:07, maniekk napisał:

Ok, czyli dwie stówy w suchym:) Na SGS jest android 2.3?

Zależy od sieci oficjalnie w Polsce 2.3.3 jest tylko w Orange w reszcie 2.2.1
Ale ROM''y samsunga są już dostępne dla wersji 2.3.5 tylko nie są jeszcze oficjalnie wydanie w KIES (Samsung''owy program do aktualizacji )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 22:59, zerohunter napisał:

BTW. dziś w nocy pokażą nowego androida, nie mogę się doczekać;]

Prezentacja o 4 rano, jakaś nie ludzka godzina ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z telefonem dotykowym marki HTC Wildfire. Otóż nie wiem skąd pojawiła się na nim (?) rysa czy coś podobnego. Gdy telefon jest wyłączony (sam wyświetlacz bez niczego) widać taką jakby rysę, ale tylko pod światło jest zauważalna. Na czarnym tle gdy włączy się telefon (np internet) także nic się nie dzieje. Jednak na białym tle widać pasek takiej jakby tęczy w miejscu tej rysy. Czy ktoś wie może co to jest? Jak się da to naprawić? Raczej nie podlega to gwarancji? Czy muszę wymieniać cały wyświeltacz? Na początku miało to wielkość około 0,5 cm (bardzo cieniutkie) ale niestety się powiększa. Teraz ma około 2cm. Nie wiem w ogóle skąd się wzięło. Telefon nigdy mi nie spadł, ani nic. Dbałem o niego strasznie, a tutaj takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 23:29, HeadMaaaster napisał:

Mam problem z telefonem dotykowym marki HTC Wildfire. Otóż nie wiem skąd pojawiła się
na nim (?) rysa czy coś podobnego. Gdy telefon jest wyłączony (sam wyświetlacz bez niczego)
widać taką jakby rysę, ale tylko pod światło jest zauważalna. Na czarnym tle gdy włączy
się telefon (np internet) także nic się nie dzieje. Jednak na białym tle widać pasek
takiej jakby tęczy w miejscu tej rysy. Czy ktoś wie może co to jest? Jak się da to naprawić?
Raczej nie podlega to gwarancji? Czy muszę wymieniać cały wyświeltacz? Na początku miało
to wielkość około 0,5 cm (bardzo cieniutkie) ale niestety się powiększa. Teraz ma około
2cm. Nie wiem w ogóle skąd się wzięło. Telefon nigdy mi nie spadł, ani nic. Dbałem o
niego strasznie, a tutaj takie coś.

Może jakaś wada fabryczna wyświetlacza idź oddaj go na gwarancji, jak nie przyjmą dopiero wtedy się martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się