Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2012 o 18:15, HeadMaaaster napisał:


Może mi ktoś wytłumaczyć skąd to się wzięło? /.../

Z tego co zrozumiałem, to masz telefon na kartę lub mixa. Czy najprostszym sposobem nie jest przypadkiem sprawdzenie stanu konta? Jeśli T-Mobile Ci policzyło za te wszystkie dane, to teraz powinieneś mieć trochę na minusie (ja raz coś takiego miałem, ale to było dawno temu). A jeśli stan konta jest nietknięty, to może po prostu... nie wyłączyłeś wi-fi i przez to się telefon łączył z siecią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 20:25, 8bit napisał:

>
> Może mi ktoś wytłumaczyć skąd to się wzięło? /.../
Z tego co zrozumiałem, to masz telefon na kartę lub mixa. Czy najprostszym sposobem nie
jest przypadkiem sprawdzenie stanu konta? Jeśli T-Mobile Ci policzyło za te wszystkie
dane, to teraz powinieneś mieć trochę na minusie (ja raz coś takiego miałem, ale to było
dawno temu). A jeśli stan konta jest nietknięty, to może po prostu... nie wyłączyłeś
wi-fi i przez to się telefon łączył z siecią?

Cały czas miałem 40 groszy, to drugie też nie, sprawdzałem. Jeszcze jedna wersja powstała, że następnym razem jak doładuję pobiorą opłatę, tyle ile straciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 18:24, zerohunter napisał:

To proste, każda aplikacja liczy smsa, więc masz oprócz wbudowanej jeszcze 9 innych dodatkowych,
to będziesz dostawał "10" smsów, może pogrzeb coś w ustawieniach.



Wcale nie takie proste... bo żadnych innych nie instalowałem... wpisałem w google problem wielokrotnych sms i nie tylko mi się to w ostatnim czasie przytrafiło... ale problem rozwiązał się sam - po kilku dniach tajemniczego rozmnażania się esów wszystko wróciło do normy i znów używam Go sms pro bo jednak to nie była wina owej aplikacji... może jakieś tajemnicze przeciążenie sieci.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 21:54, Sareth14 napisał:

Czy jest jakiś program na nokie który pozwala ZA DARMO przez (Wi-Fi czy coś tam Żeby
było za darmo) rozmawiać video chatem?

ponawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam telefon Motorola Defy i nie mogę ( lub nie umiem ) skonfigurować internetu.
Mam wykupiony pakiet 6gb na darmowy internet ale gdy wchodzę w neta napisane mam strona internetowa jest niedostępna.
Gdy jestem podłączony do Wi-fi internet działa , ale problem też jest gdy chcę połączyć się z Android Market .
Logując się też wyskakuje błąd nawet gdy jestem połączony z Wi-fi a inne rzeczy działają typu google/youtube itp.
Nie wiem na czym polega problem , co mam zrobić aby mi internet działał.
Może skonfigurować ? macie jakieś linki lub porady a może któryś z forumowiczów posiada Defy i wie o co chodzi.<?.
Dzięki i proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie oto gadżety do wyboru. Mogę wybrać jeden, za bardzo niską cenę. Który najlepiej? Nie jestem pewien, czy będę zadowolony z SGS2 bo jest dla mnie za duży, wątpię żeby mi wygodnie leżał w kieszeni; z kolei czy SG Tab to namiastka, czy godny konkurent dla iPad? Czy Nokie wciąż są dobrymi telefonami i są na Androidzie?


Nokia e7
Nokia n8
HTC sensation
Samsung Galaxy s2
Samsung Galaxy s+
Galaxy tab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przymierzam się do wymiany mojego gównianego GT 540 i mam na oku dwa telefony. Jeden to ZTE Blade II (a właściwie teraz to RMB One) lub Motorola Milestone. Tak, wiem, że sa to telefony z różnych pułek, jednak wiem, że RBM mozna całkiem nieźle modyfikować (ofc mam na mysli nieoficjalne rooty itd poprawiające wydajność). RBM to wydatek 400-500 zł, Motorolke można bez większych problemów zgarnąć za 600 zł z 8 GB kartą. Więc pytanie jest proste: dopłacać czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz kolejny . Neta udało mi się skonfigurować ale nadal mam problem z android market.
Gdy chcę się zalogować lub założyć konto to po chwili wyskakuje mi , że brak połączenia z internetem.
Gdy mogę chodzić po necie i tak samo mam gdy jestem podłączony do Wi-fi.
Przypomnę , że mam telefon Motorola Defy.
Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pisałem już o Blackberry w tym temacie i ani razu nie dostałem odpowiedzi. Ale napiszę jeszcze raz, tym razem już ostatni.

Mój problem polega na tym, że nie działa mi internet przez wi-fi. Do routera się normalnie łączy, ale to nic nie daje, poza tym, że jestem po prostu podłączony do routera... Jako, że nie lubię bulić dodatkowych kosztów za internet w telefonie, to od razu wyłączyłem 3G i transmisję danych.
Model telefonu to BB Bold 9780. Sieć Plus. Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam telefon Samsung Galaxy Ace. Ostatnio zainstalowałem sobie aplikację z androida: AppLock i od tego czasu telefon mi się może 3-4 razy zawiesił, to wina tego programu ? Czy może przeinstalować system ? ;p Proszęo pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 23:10, Sareth14 napisał:

> Czy jest jakiś program na nokie który pozwala ZA DARMO przez (Wi-Fi czy coś tam
Żeby
> było za darmo) rozmawiać video chatem?
ponawiam


Skype sobie pobierz:) ja tak rozmawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A może najprostszym sposobem - odinstalować aplikację? Android to nie Windows, więc odinstalowanie aplikacji usuwa ją całkowicie z systemu, łącznie z pozostałościami po niej.
Zacznij od tego, dopiero później zacznij kombinować z przywracaniem fona do ustawień fabrycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kończy się umo9wa i mam dylemat ogromny jaki telefon wybrać. Nie są to super telefony/smartphony, ale jakiś wybrać muszę. Poniżej zamieszczam listę, jakie mam dostępny (w moim budżecie):
Nokia2710
Nokia 5230
Nokia 5800

B7300 Omnia Lite
I5500 Galaxy
S5350
S5620 Monte
S5660 Galaxy Gio

Wave 533
SE Cedar i Zylo
HTC Hero
LG: Chocolate, GD510, Gd880 mini, Swift i Swift Plus
Pogrubionym kolorem podałem te, co mi się podobają, ale przede wszystkim najważniejsza jest funkcjonalnosć (dobrze by było gdyby miał pojemnościówkę, dostęp do w miare sybkiego neta, i możliwości Androida - odtwaranie pdfow, docx i prezentacji)
Z góry dzięki za pomoc w wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 01:11, bobobo napisał:

A w związku z tym,jest może w Android Market jakiś widget z blokowaniem opłat przez neta,jak
to jest przy Xperii X8?

Co co co? Możesz powiedzieć o tym coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeś odkopała mój stary post,w każdym razie już znalazłem rozwiązanie ;) Ale wytłumacze: Android jak wiadomo jest bardzo "internetowym" sprzęcikiem i bardzo lubi się do niego łączyć przy byle jakiej okazji (pogodynka,wiadomości,jakieś gry czasami,i oczywiście net) a ja jednak mam telefon na kartę i nie chciałem tracić pieniędzy bez mojej zgody i dlatego zadałem takie pytanie ;) A jeżeli chodzi ci o to jak to zrobiłem: Na Androidzie 2.3 trzeba przytrzymać przycisk blokady/wyłączania i zaznaczyć "transfer danych" i po prostu telefon nie będzie wyświetlał żadnych stron internetowych ("Nie można odtworzyć strony")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna dosłownie parę tygodni temu wzięła Samsunga Gio - bardzo go sobie chwali. Porządny wyświetlacz, dobrze reaguje na dotyk, android, dobry wygląd. Bawiłem się nim przez chwilę i mogę powiedzieć, że pierwsze wrażenie naprawdę dobre. Wymienione przez Ciebie telefony to raczej podobna półka cenowa, więc różnić się bardzo nie będą.
http://www.youtube.com/watch?v=LUacjqQ-JO8
Polecam te recenzje, są naprawdę niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam telefonu z QWERTY i wytrzymałą baterią. Miło by było, jakby Android też był. Może być używka. Jakieś rady? Wy się znacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się