Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Witam,

potrzebuję zakupić słuchawkę Bluetooth do telefonu Blackberry (nie znam dokładnie modelu, ale jeden z nowszych (tel. teścia). Ktoś mógłby polecić w miarę dobry sprzęt do max 150zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2012 o 17:54, Pile napisał:

Witam. Mam Samsunga Galaxy SII i szukam darmowych gier na dwie osoby przy jednym telefonie.
Jeżeli znacie takie to proszę o tytuły. Dodam tylko że mam już szachy i bowmana.


polecam 2 player reactor. jest jeszcze 4 player reactor i jest na max 4 osoby, ale jest już chyba płatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2012 o 18:49, maziiii napisał:

Chciałbym kupić sobie jakiś nowy telefonik szczególnie interesuje mnie żeby nagrywał
filmy HD ogólnie te sprawy i dobra jakosc odtwarzacza,co myślicie o Xperia Neo V lub
Samsung S8500 wave? Lub może jakiś inny byłby lepszym rozwiazaniem


Jeśli Ci nie przeszkadza system na którym nie ma aplikacji, ale wykonanie telefonu oraz hardware bije wszystko na głowę w swojej klasie cenowej bierz Wave :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki,a jeszcze mam takie pytanie bo zobaczyłem ostatnio te telefony Xperie RAY,Neo V i LG Swift7 który byłby najlepszym rozwiązaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 08:59, maziiii napisał:

Dzieki,a jeszcze mam takie pytanie bo zobaczyłem ostatnio te telefony Xperie RAY,Neo
V i LG Swift7 który byłby najlepszym rozwiązaniem?


Zależy czego wymagasz od telefonu ;). Systemu operacyjnego, wyglądu czy może czasu na baterii ;). Z tych trzech z podanych najlepszym rozwiązaniem byłby Xperia Neo V, zwłaszcza, że ma mieć aktualizacje do Androida 4.0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Szukam niedrogiego smartfona. Raczej średnia półka. Cenowo tak do 800 zł. Zależy mi przede wszystkim na:
- 3G i WiFi
- Androidzie (Zdecydowanie wolę iOS no ale niestety za tą cenę iPhone''a nie dostanę :))
- Aparacie nie gorszym niż 3.2 mpx
- Sensownej baterii, która potrzyma dłuższy czas przy oszczędnym użytkowaniu

W oko wpadł mi Samsung Galaxy Ace. Co o nim sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porównywał ktoś może tą nową xperię mini pro (sk17i) w klorze czarnym z kolorem białym? Bo zastanawiam się nad zakupem i tak: bardziej mi się podoba wersja biała jednak zastanawiam się czy jest to trochę taka wersja kobieca. No i czytałem też, że ta biała ma słabsze podświetlenie, prawda to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar przedłożyć umowę i wziętość telefon na decyzje mam ok. 5 dni.
Szukam telefonu marki Nokia, Sony Ericsson ostatecznie Samsung.

Chodzi mi o telefon maksymalnie wart 800zł ale czytając recki o telefonach dostałem zawrotu głowy. Na każdy telefon jest jakieś ale.
Najbardziej chodzi mi o klasyka, lub rozsuwanego. Przeglądałem wiele modeli, każdy ma jakaś wadę ale chce taki telefon którego nie będę musiał oddać na gwarancje i to często.

Co wybrać? Po czytaniu tylu komentarzy o telefonach, zawróciło mi się w głowie.
Najpierw myślałem o e52, potem 6700, następnie nawet dotykowym, co nie w moim style.
Telefon bez największych bajerów, sms, rozmowy, czasami posłuchać muzyki, ładnie wyglądający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2012 o 07:42, Dark_elves napisał:

Dobra krótka piłka: Samsung galaxy ace czy Xperia neo V ? No nie mogę się zdecydować:)

Neo V - lepsze bebechy, większa rozdzielczość ekranu, lepszy aparat i aktualizacja do ICSa w tym roku (Samsung Ace''a porzucił).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem, pytanie dosc ogolne, lecz co polecacie wgrac na swoja maszynke z andkiem? dodam, iz sprzecik mam troche leciwy - htc hero, ale zrootowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej zastanawiam sie nad Neo V ale teraz doszedł Samsung Galaxy S,S Plus. Telefon bedzie służył głownie do muzyki,trochę filmów internet i jakieś ciekawe aplikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

SE mają wyświetlacze Bravia. Są one wyraźne i mają soczyste kolory oraz jasność, ale ich kąty patrzenia są pod "Zdechłym Azorkiem". Jeśli więc do filmów, to nie polecam zbytnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 17:01, gumisfajnymis napisał:

Ile kosztuje zdjęcie simlocka z SE w910i? Czy w ogóle da rade to zrobić?


Przecież to zależy od serwisu, do którego zaniesiesz telefon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odradzam SGSy ;P na 4 takie wsrod znajomych dwa z nich maja problemy z usb. a neo V? bardzo faaajny smartfonik, mimo iz wyswietlacz ciutke mniejszt niz w SGSach, ale ma nowsze bebechy, no i pewna ajtualizacje do andka 4.0 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się