Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Witam, mam dziwne pytanie. Jak wyłączyć aplikacje działaące w tle w telefoie SE Xperia neo V? Nie mam żadnej koncepcji, a jak przytzrymam środkowy klawisz to mam masę aplikacji pootwieranych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem sobie Mp3Tag ponieważ zależy mi na okładkach poszczególnych utworów w telefonie. Dodałem sobie okładkę do jednej piosenki ale telefon jej nie widzi. Piosenka działa normalnie ale okładka jest domyśla. Telefon to Samsung Galaxy SII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arc S. Sam go mam i polecam ;) mnie razi niestety "tylko" 512mb ramu i tel musialem rootowac zeby wywalic zbedne programy zjadajace ten ram, ale jest spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2012 o 20:27, Pile napisał:

Pobrałem sobie Mp3Tag ponieważ zależy mi na okładkach poszczególnych utworów w telefonie.
Dodałem sobie okładkę do jednej piosenki ale telefon jej nie widzi. Piosenka działa normalnie
ale okładka jest domyśla. Telefon to Samsung Galaxy SII.

Może w folderze z piosenkami zalega stara okładka (plik ukryty) ?
A odtwarzacz domysły czy jakiś inny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie siostra przedłuża umowę i który telefon za najwiekszą kwote by sprzedał w komisie lub na allegro chodzi mi o telefony HTC wildfire S,HTC Gratia,Samsung S8500 wave,Nokia 303 i Xperia Mini Pro. Za który najwięcej by wzieła z góry dzięki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ostatnio taki dziwny problem z telefon (xperia mini pro), że czasem jak do kogoś dzwonię to mnie ta osoba nie słyszy... próbuję drugi raz i nadla nie słyszy, dzwonię pod inny nr i już mnie słychać. Miałem tak kilka razy ale z osobami do których pierwszy raz dzwoniłem. Chociaż ostatnio dzwoniłem do znajomego do którego też pierwszy raz dzwoniłem i mnie nie słyszal, po chwili do innego do którego też pierwszy raz i ju ż mnie słyszał. Nie mam na to żadnego wytłumaczenia... ostatnio też dzwoniłem pod obcy numer i również mnie słychac nie było ale następnego dnia znów spróbowałem i już mnie słychac było. Jest jakieś logiczne wytłumaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj postanowiłem wysłać sobie na telefon kilka informacji, więc skorzystałem z bramki sms. Zanim znalazłem prawidłową, to napisałem z innej, która poprosiła, naturalnie, o mój numer telefony, a potem okazało się, że nie obsługują PLAY. Więc poszukałem drugi raz i tam już nie było problemów. Tymczasem z tej pierwszej przychodzą mi smsy, wyślij coś tam na coś tam, a będziesz miał odstęp do setek mp3!!! itd.
Jak się tego pozbyć? W ciągu 12h, dostałem już dwa takie smsy, takie same. Da się to jakoś zablokować? Jak wysłałem lista na numer 8888, to wyskakuje mi komunikat, że wiadomość nie mogła zostać wysłana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wysłać SMSa o treści STOP na numer 252 (opłata zgodnie z cennikiem, jak za zwykły SMS). Kod blokuje SMS-y przychodzące z numerów skróconych zaczynających się od cyfr: 7,8,9. Nie wiem z jakiego numeru Ty dostajesz spam, może to Ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 12:55, Traitor napisał:

Spróbuj wysłać SMSa o treści STOP na numer 252 (opłata zgodnie z cennikiem, jak za zwykły
SMS). Kod blokuje SMS-y przychodzące z numerów skróconych zaczynających się od cyfr:
7,8,9. Nie wiem z jakiego numeru Ty dostajesz spam, może to Ci pomoże.


75100.
Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, od wczoraj nie dostaję żadnych sms. Pomimo, że kilka osób zarzeka się, że wysłało, ale nie dostaję też smsów od siebie samego i z kilku innych telefonów.
Sieć PLAY i nie sądzę, by była to wina sieci.
Google podpowiedziało, by zmienić jakiś numer centrali smsów, ale kompletnie nie wiem, gdzie może się to znajdować (mam telefon z Androidem 1.6), wątpię, by był inny niż sugerowany, bo nic nie zmieniłem.
Liczę na Waszą pomoc.
Dodam, że moje smsy dochodzą i mogę też dzwonić i odbierać połączenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2012 o 16:20, Dark_elves napisał:

Witam, mam dziwne pytanie. Jak wyłączyć aplikacje działaące w tle w telefoie SE Xperia
neo V? Nie mam żadnej koncepcji, a jak przytzrymam środkowy klawisz to mam masę aplikacji
pootwieranych

nie polecam uzywania task killerów na androidzie, :) system doskonale sobie z tym radzi sam, jest na ten temat pare artykułów w internecie które o tym traktują,najkrócej mówiąc jeśli któraś z aplikacji będzie potrzebowała konkretną ilość pamięci to sobie po prostu ją weźmie:),pamieć ram jest po to aby była używana, ja mam w swoim smartfonie 1 GB pamieci ram i wcale sie tym nie przejmuje że system android 4.0.3 zajmuje mi około 650, to tylko poprawia jego wydajność, i szybkość działania, to tak samo jak z aplikacjami na systme iOS , aplikacje zminimalizowane wcale nie pobierają mocy cpu i nie działają w tle wbrew powszechnej opini,ludzie sami się nakręcają takimi bzdurami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam głupie pytanie co do ładowania telefonu przez komputer z użyciem USB .Ładowarka mi się nagle zepsuła i zastanawiam się czy bateria ładuje się normalnie jak przez gniazdko czy pobiera jakoś mniej energii i musi dłużej posiedzieć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 16:59, Darnok_Rukia napisał:

...


Zależy, ile mA "dawała" ładowarka. Z USB "wyciągniesz" max 500 mA, więc jeśli ładowarka oferowała więcej, to taki proces ładowania będzie trwał dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się