Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 01.06.2012 o 21:15, Kermit napisał:

jak wyłączyć w androdzie, żeby nie można było korzystać z internetu przez sieć operatora,
tylko poprzez wi-fi ? Kurde zielony jestem w tym nie mogę się połapać, a na dzień dobry
mi internet działa chociaż nic nie ustawiałem i pewnie cenną kasę zbiera za korzystanie
:)
dzięki

Ustawienia --> Komunikacja --> Ustawienia sieci telefonii komórkowej --> odznacz "użyj danych pakietowych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 20:06, dannik napisał:

Mam problem natury technicznej. Straciłem wszystkie kontakty. Stało się to, gdy zmieniłem
kartę SIM (play) na kartę od Orange. Po włączeniu telefonu kontaktów już nie było. Zamieniłem
kartę ponownie na play i nadal nie ma. Zapisywanie kontaktów ustawione było na telefon
i SIM. Model telefonu: Nokia 6303i classic. Z góry dziękuję za pomoc.


Poszukaj opcji wyświetlaj kontakty z .. powinno coś takiego być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 21:15, Kermit napisał:

jak wyłączyć w androdzie, żeby nie można było korzystać z internetu przez sieć operatora,
tylko poprzez wi-fi ? Kurde zielony jestem w tym nie mogę się połapać, a na dzień dobry
mi internet działa chociaż nic nie ustawiałem i pewnie cenną kasę zbiera za korzystanie
:)
dzięki

Ustawienia > Sieci zwykłe i bezprzewodowe > Sieci komórkowe > Włącz przesył danych (odznaczyć). Włączyć WiFi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.06.2012 o 21:26, gracz_155 napisał:

Poszukaj opcji wyświetlaj kontakty z .. powinno coś takiego być


Szukam i szukam, ale nic nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki polecilibyście program do konwertowanie filmów na telefon?
Chciałbym zachować jak najlepszą możliwą jakość w odniesieniu to rozdzielczości 320x240

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2012 o 14:12, Smileyer napisał:

Jaki polecilibyście program do konwertowanie filmów na telefon?
Chciałbym zachować jak najlepszą możliwą jakość w odniesieniu to rozdzielczości 320x240

Format Factory

jeśli telefon obsługuje to najlepiej do .mp4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Który z tych telefonów jest najlepszy i dlaczego nie brać tych, które odrzucacie? ;)

Samsung Galaxy 551
Nokia 500
LG Swift L3
HTC ChaCha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest już dostępna aktualizacja do ICS dla neo V ? wyczytałem gdzieś że tak ale gdy chce dokonac aktualizacji dosatje informację że telefon pracuje na najnowszym sofcie a tymczasem jest to stary android 2.3.4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2012 o 20:39, Net_com napisał:

Czy jest już dostępna aktualizacja do ICS dla neo V ? wyczytałem gdzieś że tak ale gdy
chce dokonac aktualizacji dosatje informację że telefon pracuje na najnowszym sofcie
a tymczasem jest to stary android 2.3.4

Sprawdzaj codziennie, w ciągu kilku dni powinna być.

Live''y już mają ICSa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2012 o 20:41, Dared00 napisał:

Live''y już mają ICSa ;)

Nie wszystkie. Te z Playa mają od wczoraj. Z Plusa chyba też. T-Mobile na 100% do południa u nas nie było. Jako że od pewnego czasu jadę na oficjalnym romie (po przejechaniu się na paru niestabilnych customach) to mnie to denerwuje.

Ale i tak ktoś na XDA wrzucił ftf, więc wgrałem, a co. Zaskakująco dobrze chodzi - przecież ICS miał mieć tak wysokie wymagania, że te telefony nie powinny go uciągnąć (pozdrawiam Samsunga).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2012 o 21:05, Henrar napisał:

Ale i tak ktoś na XDA wrzucił ftf, więc wgrałem, a co. Zaskakująco dobrze chodzi - przecież
ICS miał mieć tak wysokie wymagania, że te telefony nie powinny go uciągnąć (pozdrawiam
Samsunga).

Bo Live to wbrew pozorom potężna maszyna jest, nie to co Samsungi ;)

Chociaż i tak ten ICS od sony jest tak bardzo upośledzony w porównaniu z oryginalnym romem, że aż się płakać chce. Połowa całego Holo poszła w holo-erę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2012 o 21:13, Dared00 napisał:

Bo Live to wbrew pozorom potężna maszyna jest, nie to co Samsungi ;)

Wiesz, u Samsunga taki SGS (pierwszy) czy jego młodsza wersja (SGS Plus?) ICSa nie dostały. I to mnie śmieszy.

Dnia 06.06.2012 o 21:13, Dared00 napisał:

Chociaż i tak ten ICS od sony jest tak bardzo upośledzony w porównaniu z oryginalnym
romem, że aż się płakać chce. Połowa całego Holo poszła w holo-erę.

Bo te telefony mają mało RAMu i zabawa w dodatkowe funkcje by je zarżnęła. A tak mogą się pochwalić, że zaktualizowali cały zeszłoroczny line-up*.


*Poza Xperią PLAY, ale było blisko (Sony dało betę na XDA do testów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2012 o 21:18, Henrar napisał:

Bo te telefony mają mało RAMu i zabawa w dodatkowe funkcje by je zarżnęła.

Chodzi mi bardziej o podstawowe funkcje: klawiatura jest nieruszona i nadal ze skinem z Gingerbreada, a zegar i alarm chyba nawet czasy 1.x pamięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2012 o 21:18, Henrar napisał:

Wiesz, u Samsunga taki SGS (pierwszy) czy jego młodsza wersja (SGS Plus?) ICSa nie dostały.


Jakoś trzeba SGS 2 i 3 sprzedać :/ osobiście również na swoim SGS bym został gdyby dostał aktualizacje. A tak w najblizszym czasie przesiadam się na Note''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie w sprawie trwałości i długości baterii w firmie Nokia z modelu Nokia 603 (telefon dotykowy). CO sądzicie o tej firmie jako trwałość baterii w telefonach dotykowych?
Druga sprawa:
Jak mam w telefonie internet i wykupiony pakiet np. 100 mb na miesiąc to mogę używać kiedy chcę, dopóki nie pojawia się roaming (znaczek z paskiem i małe R) to uiszcza mi dodatkowe opłaty. To w jakim terenie muszę być, bym nie musiał dodatkowych opłat dawać za to,że jest roaming? Możecie mi to wytłumaczyć?
Edit: Jestem w play
Trzecie:
Symbian, pierwszy raz będę go posiadał, czy będąc dłuższy czas na androidzie się zawiedzę na tym symbianie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 21:30, BartexooN napisał:

To w jakim terenie muszę być, bym nie musiał dodatkowych opłat dawać za to,że jest roaming? Możecie mi to
wytłumaczyć?
Edit: Jestem w play


Musisz być w zasięgu nadajników Play, jeśli jesteś w roamingu to jesteś pod anteną najprawdopodobniej plusa

Dnia 08.06.2012 o 21:30, BartexooN napisał:

Trzecie:
Symbian, pierwszy raz będę go posiadał, czy będąc dłuższy czas na androidzie się zawiedzę
na tym symbianie?


W porównaniu z androidem symbian będzie cię bardzo ograniczał(np. bardzo słaby market), imo inwestowanie w telefon z tym system nie ma sensu, jest to system bez większej przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam maniaków telefonów :)

Od razu zaznaczę, że sam maniakiem nie jestem, na telefonach znam się mało - służą mi tylko do dzwonienia, czasami napisania sms-a, od czasu do czasu zagram w coś. Internetu w telefonie nie dotykam, bo mam do sieci dostęp i w domu i w pracach. Posiadam teraz Nokię 6300i Classic, z której jestem w sumie zadowolony.

Z racji tego, że zbliża się kolejne już przedłużenie umowy, to chciałbym zmienić telefon. A ten nowy telefon powinien posiadać możliwość zainstalowania tokena do Kredyt Banku i autenticatora do konta Blizzarda (potrzebne do Diablo 3).

I chciałbym Was, forumowicze, prosić o radę: co wybrać? Podaję pare parametrów pomocniczych:
- telefon nieduży ma być (obecna Nokia 63001 Classic jest w sam raz)
- bateria ma trzymać długo
- nie musi mieć jakiegoś byczego ekranu, bo z internetu i tek nie będę korzystał (facebook i inne tekie mnie nie interesują)
- ma być w miarę tani (wiem, że to zależy od oferty abonamentowej - mam T-Mobile, abonament jakieś 60-70 zł).

Poradzicie coś sensownego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość powyższych spełnia dowolny android/iOS ale już ci zapowiadam że w żadnym smartfonie bateria długo nie trzyma. Codzienne a właściwie co nocne ładowanie to konieczność.

Sony Ericsson Live with Walkman będzie nie zły nie jest duży ekran to zaledwie 3,2 cala i jest dość szybki wiec nie powinien ci zwalniać lub sprawiać większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się