Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2012 o 14:38, incognition napisał:

Co wybrać? Samsung Gio, Mini czy SE x-8? Wszystkie 3 modele posiadają wszystko co jest
mi do szczęścia potrzebne :)

Jako fanboj SE i antyfan Samsunga mówię, że SE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 14:42, Dared00 napisał:

Jako fanboj SE i antyfan Samsunga mówię, że SE.

ja nie mam uprzedzeń co do żadnej z tych firm, więc jeszcze poczekam na opinię dotyczącą parametrów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 16:00, zerohunter napisał:

Parametry możesz w necie porównać.

No cóż, mój błąd, niepotrzebnie pisałem "parametry", po prostu byłem na tyle naiwny, że wierzyłem iż ktoś mnie zrozumie i powie dlaczego jeden telefon jest lepszy od drugiego. Czasem lepszy technicznie nie równa się lepszy w użytkowaniu/mniej niezawodny. Proszę zatem o pomoc w wyborze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 14:38, incognition napisał:

Co wybrać? Samsung Gio, Mini czy SE x-8? Wszystkie 3 modele posiadają wszystko co jest
mi do szczęścia potrzebne :)


Moja dziewczyna ma Gio, parę razy się nim bawiłem. Zaskakująco dobry ekran dotykowy, ładny wygląd - tyle mogę o nim powiedzieć, w bebechy nie zaglądałem. Wszystko działa na nim płynnie (choć internet lubi zmulić, tak samo aparat jest średni) - jakbym miał brać telefon dotykowy, to właśnie ten, bo wrażenie zrobił na mnie jak najbardziej pozytywne. Do codziennego użytku dla nie-maniaka telefonów idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I właśnie o coś takiego mi chodziło.
Znalazłem na necie info, że porównywalnym telefonem do Gio jest LG p500. Czytając ich recenzje trudno wybrać lepszy. Zdecyduję się chyba jednak na Gio, moim zdaniem lepiej wygląda (chociaż nie to jest najważniejsze). Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2012 o 22:22, PJ_MW napisał:

Ile kosztować może używany iPhone 1G 8GB z dodatkowym okablowaniem do TV?

telefon ~250zł choć trudno będzie ci znaleźć coś w znośnym stanie
kabel 20zł a podróbkę
200zł za oryginał xD ,applowskie ceny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam xperie neo v. Z sklepu google pobrałem i zainstalowałem adobe flash player w wersji 11.1. Na telefonie mam dwie przeglądarki internetowe jedną domyślą oraz operę. Ale pojawia się problem gdy chcę oglądać seriale na stronie iitv.info. Gdy kliknę otwórz film pojawia się komunikat "zainstaluj adobe flash player". Bawię się już z tym problemem dłuższy czas i nadal filmiki nie działają :|

Dodam, że w przeglądarce mam zaznaczone opcje uruchamiaj flash oraz flash jest zaktualizowany do najnowszej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuje zmienić telefon, kolega doradza mi Samsunga Galaxy Y ale wolę jeszcze tu spytać. Dobry ten telefon? Awaryjny? Sam się kompletnie nie znam na komórkach więc szukam opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 17:12, Nagaroth napisał:

Planuje zmienić telefon, kolega doradza mi Samsunga Galaxy Y ale wolę jeszcze tu spytać.
Dobry ten telefon? Awaryjny? Sam się kompletnie nie znam na komórkach więc szukam opinii.


Niedobry, ma okropny ekran, pojedyncze piksele widać z niemałej odległości, okropne kąty widzenia, słaba wydajność, mały ekran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam telefon Motorola Defy , chciałbym się dowdzieć jak całkowicie wyłączyć internet ( czy w ogólę jest taka opcja ) , poniewaz nie chcę mieć połączenia z inernetem , bo gdy doładuje konto , zaraz mi idzie cała kasa .
Prosze o pomoc. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 16:07, Bralo napisał:

Witam. Posiadam telefon Motorola Defy , chciałbym się dowdzieć jak całkowicie wyłączyć
internet ( czy w ogólę jest taka opcja ) , poniewaz nie chcę mieć połączenia z inernetem
, bo gdy doładuje konto , zaraz mi idzie cała kasa .
Prosze o pomoc. Dzięki.


Najlepiej aplikacją APNdroid ale musisz ją ściągnąć z INTERNETU. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej aplikacją APNdroid ale musisz ją ściągnąć z INTERNETU. ;)

Brak edytacji :/ . Jeżeli mam napisane na na górze teleofnu off , to znaczy , że neta nie mam ? :) , wolę się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 16:20, Bralo napisał:

Brak edytacji :/ . Jeżeli mam napisane na na górze teleofnu off , to znaczy , że neta
nie mam ? :) , wolę się upewnić.


Tak. Nie ma transmisji danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 12:31, PJ_MW napisał:

nie, to ja sprzedaje :)


Zdajesz sobie sprawę, że nikt tego nie kupi, prawda? Chyba, że z ceną zejdziesz poniżej 100PLN. Albo poniżej 50PLN, bo do stu złotych już idzie wyciągnąć używanego 2G, który i tak jest już technologicznym złomem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się