Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2012 o 06:55, treek napisał:

> A z jaką jeśli można spytać ?
N.O.V.A 3

czyli gra od gameloftu xD

A poza tym abyś mnie dokładnie zrozumiał N.O.V.A 3 potrzebuje tych 500mb na pamięci wewnętrznej, ale nie na tej pamięci na której instalują się aplikacje(Pamieć wewnętrzna) tylko na tym obszarze pamięci wew gdzie wrzucasz filmy muzykę itp. (Nośnik USB)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 12:02, gracz_155 napisał:

A poza tym abyś mnie dokładnie zrozumiał N.O.V.A 3 potrzebuje tych 500mb na pamięci wewnętrznej,
ale nie na tej pamięci na której instalują się aplikacje(Pamieć wewnętrzna) tylko na
tym obszarze pamięci wew gdzie wrzucasz filmy muzykę itp. (Nośnik USB)

Pobawię się jeszcze tym.
Teraz inny problem. W Angry Birds nie działa mi ekran dotykowy ;/ działa tylko back/home/menu, a w takim Maxie Pain''ie nie działa mi multi touch xD (np. nie mogę chodzić i obracać kamery), w Oscure też ekran nie działał ;/ w czym problem?

PS raz ptaki ruszyły nie wiem jak, maltretowałem ekran ruchami i w końcu zaskoczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem przed chwilą iPhona 4S, problem jednak w tym, że tylko wersję 16GB, czy taka pamięć wystarczy zarówno na gry, jak i na trochę muzyki(z wcześniejszych dotykowych urządzeń od Apple miałem Toucha 3G 8GB(czyli właściwie 2G) i pomieścić to wszystko było ciężko, obecnie posiadam iPhona 1G 8GB, ale o jakichkolwiek grach rzecz jasna nie ma co mówić)? Obecnie sprzedaję także iPoda Classic 80GB - kupiłem go trochę na wyrost, okazało się bowiem, że udało mi się zająć(trochę na siłę) ledwie połowę, słuchając z tego jedynie tej sprawdzonej, dużej części nowej w ogóle nie odsłuchałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczęśliwym posiadaczem iPhone 4 16gb i nie dobiłem jeszcze 10gb. Gier posiadam całą zakładkę, aczkolwiek w większości są to minigierki, a nie full wypas gry co zajmują 1gb. Jeśli nie będziesz upychał wszystkiego co masz pod ręką to bez problemowo powinno ci to wystarczyć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm.............

Może zabrzmi to nieco jak "suchar" (tak to pewnie określiłyby moje dzieciaki ;) ), ale potrzebuję opinii na temat telefonu Nokia E52.
Znudziły mi się totalnie wybajerzone aparaty z OSami, dotykowymi ekranami, i co tam jeszcze. Poszukuję prostego aparatu z klawiaturą fizyczną (batonik) z dobrym klientem poczty (BlackBerry odpadł z uwagi na konieczność wykupienia dodatkowej usługi BIS, która w Orange kosztuje 25zł/miesiąc dodatkowo, oprócz abonamentu). Miałem E72, teraz żałuję że ją sprzedałem. Jako, że stare przysłowie mówi żeby nie wchodzić dwa razy do tej samej rzeki, zwróciłem uwagę właśnie na E52. Są jacyś właściciele? Z chęcią wysłucham (poczytam) każdą opinię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy bezpieczne jest podłączanie telefonu komórkowego do zewnętrznych głośników, np. 2.1? Mam obawy, że telefon może się po prostu popsuć. Jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 10:26, faraon3k napisał:

Czy bezpieczne jest podłączanie telefonu komórkowego do zewnętrznych głośników, np. 2.1?
Mam obawy, że telefon może się po prostu popsuć. Jak sądzicie?

Nic się nie może popsuć. Co to różnica czy pod minijacka wtykasz w komputer, mp3, czy telefon.
Sam używam czasami do telefonu zwykłych komputerowych głośników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 10:26, faraon3k napisał:

Czy bezpieczne jest podłączanie telefonu komórkowego do zewnętrznych głośników, np. 2.1?
Mam obawy, że telefon może się po prostu popsuć. Jak sądzicie?

Nie ma bata, żeby się popsuł, w ogóle jak miałoby się to stać?

Co najwyżej szybciej ci może bateria paść, bo głośniki mają większą moc, ale i tu się mogę mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 10:34, Dared00 napisał:

Nie ma bata, żeby się popsuł, w ogóle jak miałoby się to stać?
Co najwyżej szybciej ci może bateria paść, bo głośniki mają większą moc, ale i tu się
mogę mylić.

No nie wiem, słuchawki mają impedancję 32 omy, takie głośniki na pewno mniejszą i nie mam pewności czy taka różnica nie ma żadnego wpływu na odtwarzacz mp3/telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 10:43, faraon3k napisał:

...
No nie wiem, słuchawki mają impedancję 32 omy, takie głośniki na pewno mniejszą i nie
mam pewności czy taka różnica nie ma żadnego wpływu na odtwarzacz mp3/telefon.


Tyle, że nie podpinasz się bezpośrednio do głośników, a na wejście wbudowanego w nie wzmacniacza. No chyba, że to głośniki pasywne, ale nie sądzę, by jeszcze można byłoby coś takiego gdziekolwiek kupić.
Z głośnikami w sprzęcie audio (np. wieża) jest analogicznie - ze źródła wpinanego na Line In (czy inne wejście) sygnał idzie do kolumn przez wzmacniacz(e), nigdy bezpośrednio.
Liczy się więc impedancja wejściowa wzmacniacza na danym wejściu urządzenia, ale znajdź gdzieś w instrukcji od głośników komputerowych czy wieży ten parametr... Choć generalnie powinna być wysoka, nie chodzi tu nawet o uszkodzenie źródła dźwięku, a o zniekształcenie sygnału wejściowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalne, że jak gaszę tego WT19i di resetuje mi się tapeta i dzwonek? (Może coś jeszcze, ale nie przyuważyłem?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2012 o 13:34, meryphillia napisał:

Uroki root''a podejrzewam...
U mnie nic się nie przestawia po resecie telefonu.

Nie mam roota ;p. Wgrałem tylko nie brandowego ICS''a, w sumie nie wiem jak było na Gingerbreadzie, bo od razu wziąłem się za aktualizacje, co by się za bardzo nie przyzwyczajać.

O i dzieje się to tylko wtedy kiedy mam animowaną tapetę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to będzie najbardziej odpowiedni temat do tego, aby zadać takie pytanie, także ten...
Planuję pewną diabelską akcję, w której został uwzględniony telefon, konkretniej coś takiego jak tzw. : "granie na czekanie".
Trochę to skomplikowane, więc przejdę do rzeczy. Czy istnieje możliwość, abym ustawił sobie na telefonie wybraną przez siebie piosenkę, którą słyszeć będzie osoba do mnie dzwoniąca?
Nie obchodzi mnie, czy trzeba za to płacić - to nie gra roli. Po prostu będzie mi to potrzebne przez kilka godzin. A niestety nie będę miał możliwości puścić w parku melodii w sposób nie zdradzający mojej obecności. :v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ludzie mam szybkie pytanie mam htc hero, słaba bateria wyłącza się zacina mam go z rok, chce go sprzedać i kopic coś porządnego w końcu tylko czy opłaca się wydawać 2 tys na iphone czy coś z niższej pułki tak szczerze, proszę bez wstępów o wszystkich telefonach na rynku o tym co ile jaka technologia kawa na ławę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiś telefon z Androidem? Mam Galaxy S2 i wersję oprogramowania 2.3.4 i gdy chcę zaktualicować do ICSu to nadal nie znajduje aktualizacji... :/ Z tyłu mam znaczek Orange, ale kupiłem już bez simlocka. Kurde, zaraz wychodzi 4.1 a ja nie mam nawet ICSu. Pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się