Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Witam mam pytanie:
Ile powinien trzymać nowy telefon z salonu: Samsung Galaxy Mini II? Ładowałem 2x baterie i telefon trzyma tylko 2-3 dni w czuwaniu+ troszke zabawy, czy to jest normalne czy powinienem iść do salonu o zmiane baterii, albo może po 3-cim ładowaniu będzie trzymać dłużej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań odnośnie SE Live With Walkman.

1. Czytałem, że ma ekran gorszy niż reszta Xperii z 2k11. Jak to wypada na codzień, faktycznie jest dużo gorzej? Jak ekran wypada przy dużym słońcu? Cudów się nie spodziewam, bylebym mógł w miarę komfortowo przeczytać smsa, lub zmienić piosenkę.

2. Odnośnie muzyki. Jako player daje radę? Zastąpi mi Sansę Clip? Te dwa głośniki z tyłu dają radę? Co prawda nie zamierzam z nimi podbijać autobusów, ale jak już są tak lansowane w tym telefonie to byłoby fajnie gdyby dobrze grały.

3.Da się w miarę komfortowo przeglądać neta? Nie zamula przy jakichś filmikach?

4. Aparat cyka foty i nagrywa w miarę przyzwoite? Nie jestem fotografem, ale fajnie byłoby czasem jakieś fotki machnąć w zadowalającej jakości.

Dodam, że byłby to mój pierwszy smartfon, zastanawiałem się jeszcze nad Ray, ale w sumie bebechy te same tylko ekran i aparat lepsze. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie. Byłbym wdzięczny za opinie osób używających Nokię E52. Podobno w sprzedaży są teraz już modele poprawione, więc ciekaw jestem jak się sprawują.
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2012 o 16:33, Eternal101 napisał:

Witam mam pytanie:
Ile powinien trzymać nowy telefon z salonu: Samsung Galaxy Mini II? Ładowałem 2x baterie
i telefon trzyma tylko 2-3 dni w czuwaniu+ troszke zabawy, czy to jest normalne czy powinienem
iść do salonu o zmiane baterii, albo może po 3-cim ładowaniu będzie trzymać dłużej?



Również ponawiam swoje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Standard. Wylaczaj Wi-Fi, polaczenie internetowe i bedziesz mogl sobie pozwolic na troche wiecej ''zabawy'' jak to okresliles. Nie licz jednak, ze telefon nagle Ci 4 dni bedzie trzymal. Smartfony tak maja - sam ekran dotykowy sporo baterii ciagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2012 o 16:33, Eternal101 napisał:

Witam mam pytanie:
Ile powinien trzymać nowy telefon z salonu: Samsung Galaxy Mini II? Ładowałem 2x baterie
i telefon trzyma tylko 2-3 dni w czuwaniu+ troszke zabawy, czy to jest normalne czy powinienem
iść do salonu o zmiane baterii, albo może po 3-cim ładowaniu będzie trzymać dłużej?


Smartfony tyle trzymają, przy dość intensywnym użytkowaniu smartfon trzyma jakieś 18h -24h.

w Sumie 3 dni na czuwaniu to i tak dość sporo moją Eska ma problem z utrzymaniem 2 dni.

A ile powinien trzymać, jak przy intensywnym użytkowaniu nie wytrzymuje 12h to znaczy że coś jest z nim nie tak, albo programowo (jakaś aplikacja zjada baterie), albo sprzętowo (wadliwa bateria).

Oczywiście nie mówimy tu o graniu w gry 3d lub używania nawigacji, u mnie telefon z włączoną nawigacją przy pełnej jasności ekranu wytrzymuje 2h max

i po trzecim ładowaniu nie będzie trzymać dłużej.

Osobiście radze przyzwyczaić się do conocnego ładowania telefonu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko: czy jeśli włączyłem w telefonie łączenie się z internetem tylko przez Wi-Fi, to znaczek E i strzałki w górę oraz dół oznaczają, że operator zabiera mi za coś jeszcze kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje ślicznie za odpowiedzi, wazne bym nie musiał co 2h do kontaktu latać, niech trzyma te 2 dni i bd git a nawigacji nie używam, bo jest mi ona zbędna z tego względu iż nie posiadam prawka ani samochodu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 22:30, Harrolfo napisał:

Takie pytanko: czy jeśli włączyłem w telefonie łączenie się z internetem tylko przez
Wi-Fi, to znaczek E i strzałki w górę oraz dół oznaczają, że operator zabiera mi za coś
jeszcze kasę?


Dziwne, jak masz ustawione łączenie przez WiFi nie powinieneś mieć takich symboli. Jaki masz telefon? Na moim S2 gdy włączę WiFi to automatycznie nie łączy się przez sieć komórkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ad.1 Nędza pod tym wzgledęm. Osłona wyświetlacza w tym telefoniu, to z tego co pamietam zwykłe szkło, które odbija światło niemiłosiernie i w słoneczny dzień musisz się nieco nagimnastykować, by coś na ekaranie zobaczyć.

Ad.2 Brandowy odtwarzacz nie jest problemem jesli nie wystarczy, płatnych dobrych playerów jest kilka na Androida.
Głośniczki takie sobie. Posłuchać można (nie wiem po co, mając wygodniejsze słuchawki), ale dyskoteki tym nie urządzisz.

Ad.3 Nic nie przycina. Neciq śmiga dobrze, chyba że operator coś wali w pręta. ;)

Ad.4 Za słaba matryca by cokolwiek uzyskać dobrego. Wrzucam fotkę do podglądu, jak słabo to wygląda.
Filmiki nie lepsze, ale ujdą w tłoku, w końcu to telefon tylko a nie narzędzie pracy dla foroteportera.

20120709212610

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 20:59, tosz napisał:

mam samsunga mini 2 i nie czyta karty pamięci co można zrobić ?

przeformatować ją z NTFS do FAT32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nokia C205 / SE TXT CK13i / Samsung Chat 335

Czy któryś z nich brać a jeżeli tak to który? Jeżeli już to brałbym chyba albo SE albo Samsunga ale SE ma imo [ przynajmniej na fotach ] dziwny design [ nie jest przypadkiem nieporęczny? ] a do Samsungów mam lekki uraz bo wydają mi się strasznie zamotane i nieintuicyjne. Więc co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie mam problemu z telefonem , ale pytanie o sieć. Jeżeli pytanie jest nie na miejscu , z góry przepraszam.
Posiadam telefon w t-mobile i orange , z t-mobile praktycznie nie korzystam , ale teraz muszę doładować konto za 50zł. I pytanie brzmi , czy są jakieś pakiety w t-mobile na minuty i sms , ale do wszystkich sieci. Na razie z telefonu orange nie mogę korzystać , a koniecznie będę musiał dzownić , a 50zł wydzwonię w jeden dzień. ??.Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 08:46, kindziukxxx napisał:

hej, znowu poszukuję telefonu, mam 1000zł, i zasatanawiam się co kupić,
na razie na oku mam nokię Limię800, czy znajde coś lepszego?

A może powiesz na czym w telefonie Ci zależy? Może coś na Androidzie? HTC?

Polecam HTC Desire Z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 13:52, balduran2 napisał:

> hej, znowu poszukuję telefonu, mam 1000zł, i zasatanawiam się co kupić,
> na razie na oku mam nokię Limię800, czy znajde coś lepszego?
A może powiesz na czym w telefonie Ci zależy? Może coś na Androidzie? HTC?


Polecam HTC Desire Z.

[EDIT] Sorry, za 2 posty z rzędu. Pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 13:52, balduran2 napisał:

> hej, znowu poszukuję telefonu, mam 1000zł, i zasatanawiam się co kupić,
> na razie na oku mam nokię Limię800, czy znajde coś lepszego?
A może powiesz na czym w telefonie Ci zależy? Może coś na Androidzie? HTC?

Polecam HTC Desire Z.

właśnie zależy mi na systemie od M$, bo niedługo będę zajmował się pisaniem aplikacji właśnie pod ten system i wypadałoby mieć coś co będzie działać, a jednocześnie nie zrujnuje kieszeni.

//
Główne programy to będzie przepisywanie emulatorów pod platformę .Net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się