Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

wszyscy sie spuszczaja nad sgs2, ale trojka moich znajomych posiadajaca ten telefon tylko sie skarzy. a skarza sie na podstawowa funkcje, ktora powinna byc w takim sprzecie dopracowana do perfekcji, a mianowicie - polaczenia glosowe. nie wiem, moze to czysty zbieg okolicznosci, ale zeby 3 sgsy kupowane w roznych okresach, od roznych operatorow (wszystkie nowki) mialy problemy ze zwyklym dzwonieniem?! a to rozlacza rozmowy, a to slychac echo, a to cos harczy w tle... wrrrr, jak mozna tak niedorobiony sprzet sprzedawac za taka zbujecka cene?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uwagę, jednak obecnie rozglądam się za Motorolą RAZR ;)

@edit - co do rozmów głosowych to wiem o tym. Wspólokator musi grzebać w kodekach, aby poprawić toto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe....
Mam jednego kolegę z SGS2 i specjalnie wczoraj pisałem z nim na gg o przypadkach które wypisałeś. Telefon ma od roku i powiedział, że nie przypomnina sobie takich niedogodności.
MA niebrandowany egzemplarz, może to była przyczyna.
Osobiście mam SGS3 i oczywiście niczego mi nie bakuje, a jakość rozmów jest kapitalna, brak szumów, stuków, świetna głośność po obu stronach.
Jedynymi minusami tych telefonów, to o ironio, system operacyjny, który ciągnie tyle mocy, ile mu się zaoferuje. Kto programował w np. Javie i C++ to wie czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 23:00, Zauri napisał:

wszyscy sie spuszczaja nad sgs2, ale trojka moich znajomych posiadajaca ten telefon tylko
sie skarzy. a skarza sie na podstawowa funkcje, ktora powinna byc w takim sprzecie dopracowana
do perfekcji, a mianowicie - polaczenia glosowe. nie wiem, moze to czysty zbieg okolicznosci,
ale zeby 3 sgsy kupowane w roznych okresach, od roznych operatorow (wszystkie nowki)
mialy problemy ze zwyklym dzwonieniem?! a to rozlacza rozmowy, a to slychac echo, a to
cos harczy w tle... wrrrr, jak mozna tak niedorobiony sprzet sprzedawac za taka zbujecka
cene?!


W domu mam 2 Galaxy S2. Jedyny problem, jaki do tej pory z bratem mieliśmy, to uszkodzenie portu mikroUSB w jego komórce, ale to już była jego wina.
Owszem, miałem kiedyś problemy w stylu rozłączanie połączenia nagle, ale okazało się, że winny był nieoficjalny ROM. Po wróceniu do oficjalnego wszystkie problemy ustały. Teraz korzystam z Omega ROM v15 i zero problemów. Brat cały czas korzysta z oficjalnego ROMu Plusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystkie opisywane wczesniej przeze mnie sztuki sa uzywane przez kobiety, takze dzialaja na oficjalnych standardowych andkach, jeden jest wziety z orange, drugi z pleja, trzeci nie pamietam skad. tak czy siak poszczescilo ci sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Które gry z Humle Bundli na Androida da się odpalić na Xperii X8? Na razie tylko Toki Tori udało mi się zainstalować poza tym Fieldrunners rokuje pewne nadzieje, bo próba instalacji nie kończy się błędem, a komunikatem o braku miejsca w pamięci telefonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Poszukuję telefonu jak najtańszego, jednak zależy mi na kilku funkcjach:
-nienajgorszy aparat, conajmniej 1 Mpix, ot, po prostu żeby było coś widać,
-fizyczna klawiatura (tak jak w dawnych telefonach, choćby Sony Ericsson k800i),
-dobra jakość odtwarzania muzyki oraz wejście mini-jack, te cechy są dla mnie bardzo ważne (np. świetnie gdyby na telefonie można było rozróżnić bitrate 128kbps od 320, a nie jednakowo zubożone),
-rozdzielczość... 320x240 jest w porządku, ale może być więcej,
-wytrzymałość (a co za tym idzie brak rozsuwania, klapek itp.).

Co znaczy "jak najtańszego"? Jeśli znajdzie się używka w dobrym stanie za 50 złotych to kupię, jeśli 150 również. Powiedzmy, że 200 złotych nie chciałbym przekraczać, dozbieranie nie wchodzi w grę - pieniądze już bym miał... ale skąpię :).
Czy znajdzie się jeszcze takie cudo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój samsung c3530 spełnia wszystkie twoje warunki, niestety nówka kosztuje jakieś 219. Może używane będą tańsze.
To mocny, solidny telefon, trochę ciężki bo ma metalową obudowę, ale chwalę sobie i mogę polecić. Do codziennego korzystania z podstawowych funkcji jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 20:45, Blackhand napisał:

Które gry z Humle Bundli na Androida da się odpalić na Xperii X8? Na razie tylko Toki
Tori udało mi się zainstalować poza tym Fieldrunners rokuje pewne nadzieje, bo próba
instalacji nie kończy się błędem, a komunikatem o braku miejsca w pamięci telefonu...


Jeśli chodzi o komunikat błędu, to jest to "Błąd parsowania pliku", jedynie w przypadku Smuggle Truck/Snuggle Truck dochodzi do instalacji, która jednak zostaje zakończona niepowodzeniem :(. Toki Tori jako jedyny zainstalował się i działa :(.
Może ktoś polecić jakieś darmowe gry, które pójdą na X8? Nawet Angry Birds z Android Marketu nie chce się zainstalować :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy w Simplusie istnieje coś takiego jak internet za doładowanie? Czyli dostaję X megabajtów za doładowanie powiedzmy 50 pln?
Coś takiego jak ma teraz Play na kartę. Przejrzałem stronę, ale są tam tylko pakiety do wykupienia, no chyba, że ukryli to bardzo głęboko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Jakieś alternatywy dla Nokii e52? Żeby był dobry do rozmów i miał dość (nie musi być jakaś super) dobrą baterię. Wyżej wymienioną nówkę bym łykną ale jest dość droga, używka też swoje kosztuje. Jakiego dobrego klasyka moglibyście mi zaproponować? :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam serious problem :/. Ni z gruchy ni z pietruchy przestały do mnie dochodzić SMSy :/ (telefon Xperia X8, sieć Play). Wysyłać mogę, dochodzą. Raporty potwierdzeń dostaję (t.j. przy dostarczonym SMSie pojawia się "ptaszek"), sprawdzać stan konta itp. za pomocą SMS mogę. Dzwonić mogę, do mnie dodzwonić się można. Tylko te przeklęte SMSy do mnie nie docierają. Przełożyłem kartę do W200i - SMSy dochodzą. WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie mam pytania dotyczącego telefonu , ale sieci. Innego tematu nie znalazłem.
Obecnie mam nr. w orange ( abonament ) na dwa lata , ale jest to strasznie słabe.
Zauważyłem na stronie play , że jest opcja przeniesienia do nich numeru.
I , czy da się przenieść do nich numer podczas trwania umowy z orange ? , czy możliwość jest tylko wtedy , gdy skończy mi się umowa i wtedy mogę przenieść.Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 23:02, kaczek93 napisał:

Smartphone do 700zł. Co myślicie o Xperii Arc S?
Liczy się dla mnie dobry dotyk, w miarę przyzwoity aparat i możliwość pogrania w coś.


Niestety Arc S będzie złym wyborem gdyż posiada układ jednordzeniowy i nie będzie aktualizowany do nowszych wersji androida.

W tej kwocie polecam Sony Xperia Sola (3,7", dobre foto i wideo, dwa rdzenie, niezły układ graficzny, design)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 21:41, Bralo napisał:

Witam. Nie mam pytania dotyczącego telefonu , ale sieci. Innego tematu nie znalazłem.
Obecnie mam nr. w orange ( abonament ) na dwa lata , ale jest to strasznie słabe.
Zauważyłem na stronie play , że jest opcja przeniesienia do nich numeru.
I , czy da się przenieść do nich numer podczas trwania umowy z orange ? , czy możliwość
jest tylko wtedy , gdy skończy mi się umowa i wtedy mogę przenieść.Dzięki.


Numer przenosisz jak podpisujesz umowę z Playem to chyba logiczne. Źle sformułowałeś pytanie bo ty chyba chciałeś spytać po prostu, czy można zerwać umowę z Orange przed czasem. Na to pytanie Ci nie odpowiem szczerze bo nigdy czegoś takiego nie robiłem, jak masz kopie umowy w domu to sprawdź na niej, a jak nie to poszukaj w necie.

Co do przenoszednia numeru do Playa - nie ma z tym problemu, jak podpisujesz z nimi umowę to kwestia kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 21:41, Bralo napisał:

Witam. Nie mam pytania dotyczącego telefonu , ale sieci. Innego tematu nie znalazłem.
Obecnie mam nr. w orange ( abonament ) na dwa lata , ale jest to strasznie słabe.
Zauważyłem na stronie play , że jest opcja przeniesienia do nich numeru.
I , czy da się przenieść do nich numer podczas trwania umowy z orange ? , czy możliwość
jest tylko wtedy , gdy skończy mi się umowa i wtedy mogę przenieść.Dzięki.


Jeśli podczas trwania umowy z Orange przeniesiesz numer do Play to Orange naliczy Ci karę umowną złożoną z sumy rabatów Tobie udzielonych. Jeśli nie chcesz płacić kary to musisz poczekać i dopiero przenieść numer.
Ja gdy przenosiłem nr do Play to dostałem 50% rabatu na abonament przez pierwsze pół roku - miła rzecz, podobno działa to dla wszystkich przenoszących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jest mi ktos w stanie polecić jakiś dobry telefon w granicach do 250 zł ? (To jest górna granica, ani grosza więcej, w życiu nie dałem za telefon więcej niż 2 stówy, iphony za 2 tysiaki nie są mi potrzebne)
Moje preferencje:
-Nokia bądź Sony ericsson
-ma dzwonić, i odbierać przychodzące połączenia
-ma wysyłać i odbierać smsy
-w miare przejrzysty wyswietlacz, preferowalbym wieksze. Lubie po prostu dobre wyświetlacze.
-tradycyjny, żadnych dotykowych ( i tak pewnie w tym przedziale cenowym nic by sie nie znalazło)
-NAJWAŻNIEJSZE, bateria ma starczac przynajmniej na 2 dni, a nie jak w obecnym że muszę ładować codziennie, a nowa kosztuje 60-80 zł (!!!)

No i to chyba tyle. Dźwiek tez mógłby być przyzwoity w celu sluchania muzyki, ale priorytetem jest dobra bateria i wyswietlacz, a zdaje sobie sprawe ze do 250 zl na wiele nie moge liczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś może mi powiedzieć jaki jest najnowszy android dla galaxy II ? W moim jest 2.3.4 a podobno jest juź nowszy (gdy próbuję znaleźć jakąś aktualizację do komórki wyskakuje mi że aktualnie niema żadnych.. ) Moze mi ktoś powiedzieć w czym tkwi problem?(mój ziomek kupił sobie nie dawno ten sma telefon i ma wersję 4 coś chyba.. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z czystej ciekawości - czy istnieje w końcu telefon, który jest w stanie emulować Daggerfalla na tyle dobrze, by dało się grać? Tutaj pytanie skierowane raczej do posiadaczy dwurdzeniowych komórek (lub wyżej), bo mnie aż to ciekawi.

Dużo się namęczyłem, by to odpalić na LWW i ładnie grzało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się