Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Znalazłem na stronie tablica.pl ogłoszenie. Koles sprzedaje nowego SGSIII za 800zł. Pisze, że tak tanio, bo zależy mu na czasie i komórka nie ma simlocka. Wysyła za pobraniem z możliwoscią otworzenia paczki przy kurierze. Co z tą ofertą jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 15:46, 1096 napisał:

Znalazłem na stronie tablica.pl ogłoszenie. Koles sprzedaje nowego SGSIII za 800zł. Pisze,
że tak tanio, bo zależy mu na czasie i komórka nie ma simlocka. Wysyła za pobraniem
z możliwoscią otworzenia paczki przy kurierze. Co z tą ofertą jest nie tak?


Nawet o tym nie myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 16:06, Tyler_D napisał:

Całkowita nówka nieużywana? W sensie że np: bateria jest jeszcze w foliowym woreczku,
telefon nie był nigdy włączany i tak dalej?

Tak wynika z opisu i zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej całkowicie odrzuciłem ten wariant, ale zaciekawiły mnie telefony z Windows Phone 8. Jest sens się nimi interesować? Czy WP8 jest lepszy od androida? Jak z iloscią gier i aplikacji w porównaniu do androida? Znacznie odstaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 16:19, 1096 napisał:

Wczesniej całkowicie odrzuciłem ten wariant, ale zaciekawiły mnie telefony z Windows
Phone 8. Jest sens się nimi interesować? Czy WP8 jest lepszy od androida? Jak z iloscią
gier i aplikacji w porównaniu do androida? Znacznie odstaje?



Mi np. coraz bardziej zaczyna się podobać interfejs WP8, jestem już znudzony androidem. Aplikacji na pewno jest mniej, ale przecież i tak nie skorzystasz nawet z 1% wszystkich aplikacji, poza tym bardziej od ilości liczy się jakość i użyteczność programów. A jak wyszło coś dobrego na Androida, to tylko kwestia czasu kiedy wyjdzie na WP8 i na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z moim Galaxy S II - w skócie nie łączy mnie z siecią komórkową. :/

Wchodzę w ustawienia->więcej ustawień->Sieci telefonii komórkowej->Operatorzy sieci i wyszukuje mi możliwe, z racji tego, że korzystam z Plusa to wybieram "Plus", pojawia się okienko z informacją "Trwa rejestrowanie w sieci plus" i po 3 minutach czekania pojawia się komunikat "Nie można połączyć z siecią spróbuj ponownie później".

Karta sim"siedzi" prawidłowo, a po przełożeniu do innego telefonu (SE C702) bez problemu odebrało wszelkie zaległe smsy i połączenia.

Dodam jeszcze, że zaczęło się to od wgrania ROM-u Omega v16.1 Jelly Bean 4.1.2 ( http://supportsamsung.pl/f871/rom-i9100-xxlsj-omega-v16-1-jb-4-1-2-a-11101/)

Ktoś miał podobny problem? Jakieś porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to nie odpowiedni temat..
Mam nokie n97 i ostatnio po prostu się wyłączyła. To pomyślałem że po prostu bateria padła. Podłączyłem do ładowarki, lampka się świeci że się ładuje, ale telefon się nie włącza. Po jakimś czasie ta lampka zgasa, i nic. Może bateria zdechła? To kupiłem nową; to samo się dzieje. Ktoś może wie co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy są tutaj użytkownicy BlackBerry z BIS? Zastanawiam się, czy warto wchodzić w BB+BIS np. w PLAY za 10zł/mies?
Najbardziej interesują mnie szybkie powiadomienia email i np. gg (czytałem, że na iOS jest push-gg, czy Android lub Windows Phone też ma aplikację gg z push?), BB Messenger tylko wtedy, gdy ktoś z kim często rozmawiam również korzystałby z tego.

Ale teraz chodzi mi o najważniejsze, czyli opłacalność - jestem w Play Fresh na kartę. Doładowuję sobie kiedy chcę i ile chcę, nie martwię się o abonament. Nielimitowany internet kosztuje mnie 10zł za 1 GB i jest ważny 30 dni. Przypuśćmy, że dziennie odbieram 2-3 maile i chciałbym je odbierać w trybie push email. Czy w ogóle BB z BIS jest w tym przypadku opłacalne? Czy nie lepiej np. kupić dowolnego smartfona z Androidem 4.x i na nim korzystać z push email? Czy ten 1 GB bardzo szybko zniknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 18:55, Smileyer napisał:

Jak sądzicie, czy w dobie Windows Phone opłaca się kupować jeszcze Iphone 4?

Oczywiście, przecież jedno nie wyklucza drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 18:55, Smileyer napisał:

Jak sądzicie, czy w dobie Windows Phone opłaca się kupować jeszcze Iphone 4?


Może napisz czego oczekujesz od smartfona i wtedy postaramy się doradzić czy wybrać WP8, Androida czy iOS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim ładnego, estetycznego, czytelnego OSa , dzięki któremu miałbym dostęp do najpotrzebniejszych aplikacji. Mam na myśli wszystko co związane z siecią : Facebook, twitter, youtube etc. Chciałbym też, aby telefon był funkcjonalny jako odtwarzacz multimedialny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony Xperia™ J czy Samsung Galaxy Ace 2 czy Nokia Lumia 800 czy HTC Desire X? Ewentualnie jeszcze coś?

Wymagania:
-dobrej jakości dźwięk i aparat fotograficzny
-sprawnie działająca przeglądarka internetowa i gps
-jak najmniej błyszczącego, zbierającego wszystkie rysy i odciski palców plastiku w obudowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie odnośnie sklepu Google''a - czy gry/programy tam zakupione są przypisywane do konta, z którego się dokonało zakupu i można je zainstalować na każdym urządzeniu, na którym zaloguję się na to konto czy też działa to jakoś inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 16:41, Blackhand napisał:

Mam takie pytanie odnośnie sklepu Google''a - czy gry/programy tam zakupione są przypisywane
do konta, z którego się dokonało zakupu i można je zainstalować na każdym urządzeniu,
na którym zaloguję się na to konto czy też działa to jakoś inaczej?

Do konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 20:49, Smileyer napisał:

Przede wszystkim ładnego, estetycznego, czytelnego OSa , dzięki któremu miałbym dostęp
do najpotrzebniejszych aplikacji. Mam na myśli wszystko co związane z siecią : Facebook,
twitter, youtube etc. Chciałbym też, aby telefon był funkcjonalny jako odtwarzacz multimedialny
:)

Jeżeli odpowiadają Ci rozmiary Iphona i nie chcesz nic większego to nie widzie powodu dla którego by go nie brać. Ale jeżeli chciałbyś coś w większym ekranem i nie chcesz Androida to tylko WP Ci zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się