Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Orientuje się ktoś może gdzie się zapisuja pliki tekstowe wysłane z komputera przez bluetooth bo za nic nie mogę znaleźć...(mam SE mini pro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich kumpli się gdzieś wyprowadził ale mam jego nr koma, a sam raczej mi nie poda nowego adresu jak mi ostatnio mówił zamieszkania :) tak więcz czy domowymi sposobami da się ehem namierzyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 18:50, Hikaru007 napisał:

Jeden z moich kumpli się gdzieś wyprowadził ale mam jego nr koma, a sam raczej mi nie
poda nowego adresu jak mi ostatnio mówił zamieszkania :) tak więcz czy domowymi sposobami
da się ehem namierzyć ?

Wpisz jego numer w szukajkę na Facebooku, jeżeli jest na tyle głupi, żeby udostępniać numer wszystkim, to go znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jaki jest numer do wklepania w Orange żeby dostać 100MB na 1 dzień za 2zł? Posiadam Orange One na kartę. Pytam bo jestem dość świeżym użytkownikiem tejże sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 17:54, Boguslav4 napisał:

Czy bateria z HTC Hero będzie pasowała do HTC Touch 2? To obecnie jedyne oferty jakie
są na aukcjach.

Idź do jakiegoś komisu i zapytaj się, czy by ci nie dali przymierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 23:21, Smileyer napisał:

Jaką polecicie dobrą kartę microsd 16 lub 32 GB ?


Wszystkie są dobre, o ile jest znana firma i odpowiednia klasa.
Klasa powinna być minimum 8 to normalnego działania telefonu. Osobiście polecam Goodrama - wspierasz rodzimy rynek i firmę.
Niektóre zestawy mają oprócz przejściówki mSD->SD, także Msd->USB, co pozwala skorzystać z karty jak z pendrive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jak to jest z tymi klasami ? W tej chwili w moim Galaxy S2 mam Adata 8Gb class 4 , co prawda jest koszmarnie powolna ale jak na muzykę i filmy w telefonie jest ok.

jest szansa, ze za 50zł dostanę jakąś dobrą 16 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klasa określa minimalną szybkość zapisu/odczytu na pustej karcie - klasa 2 to 2MB/s, klasa 10 to 10MB/s, reszta analogicznie :). Ja, jak kolega Niewiernus, polecam Sandiska, mam dwie ich karty - 2GB klasy 2 i 32GB klasy bodajże 4 czy 6, obie służą mi od lat i póki co nie miałem z nimi żadnych problemów (ze znikającymi czy uszkadzającymi się plikami), które często występują w "tańszych rozwiązaniach" ("pozdrowienia" dla Lexara). Osobiście nie radzę oszczędzać i kupować jakiegoś szrotu, który po paru miesiącach nie będzie się do niczego nadawał, lepiej zapłacić więcej i mieć coś na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem problem ze znikającymi plikami z kartą micro sd Nokii , która była dołączona do n85. A Kartę Lexar posiadam do lustrzanki i nie mam z nią problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2013 o 19:05, Smileyer napisał:

...

Nie wiadomo, co ta Nokia tam swoją marką oznaczyła, raczej sami pamięci flash nie produkują :). Mój ojciec ma pendraka Lexara, który notorycznie "zjada" mu pliki, to samo mam z kartą Memory Stick Duo Sony (choć tu na 95% jestem pewien, że zwyczajnie z PSP poprzedni właściciel opchnął mi podróbkę, wskazują na to problemy z Magic Gate).
Tak że ja będę obstawał przy tym, by brać jednak coś od producentów, którzy faktycznie wytwarzają pamięci flash i mają w tym lata doświadczeń, a nie od takich, który tylko coś brandują. Jak Ci Sandisk nie pasuje, to możesz kupić coś Kingstona :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 13:08, Smileyer napisał:

Macie czasem tak, że ładowarka podłączona do sieci czasem piszczy lub coś w niej jakby
trzeszczy lub strzela?

To jest normalne. Niestety trzeba się do tego przyzwyczaić. Wkrótce w ogóle nie będzie zasilaczy zwykłych - czyli transformator+mostek+ew. układ
Tylko impulsowe. Które mają wyższą sprawność, mniejszy pobór energii w idlu (właściwie pomijalny) i są tańsze, pomimo bardziej skomplikowanej budowy.
A te piszcze nie to przede wszystkim stukanie się części metalowych w transformatorkach i magnetostrykcja rdzeni.
O ile ruchy zwoi i/lub rdzenia można się pozbyć zalewając części np. żywicą epoksydową lub choćby zwykłym termoglutem, o tyle magnetostrykcji za Chiny ludowe się nie pozbędziesz.
Co do doświadczeń - normalnie ładowarek to telefonów nie słyszę, chyba, że przystawię do nich ucho. Jeżeli jednak chodzi o ładowarki do laptopa - to już tak, bo są głośniejsze. Szczególnie, że mam SSD w laptopie i w idlu jest całkowicie bezgłośny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się