Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Jeżeli masz taką kasę na telefon, po co się ograniczać do 4 cali? Za 1500 - 1600 złotych spokojnie wyrwiesz sprzęt z prawie najwyższej półki - HTC One X / Galaxy S3 / Nexus 4 / Optimus 4X HD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2013 o 16:32, Siriondel napisał:

Jeżeli masz taką kasę na telefon, po co się ograniczać do 4 cali?

Są ludzie, którzy wolą mniejsze telefony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2013 o 16:34, Dared00 napisał:

Są ludzie, którzy wolą mniejsze telefony.

Ja też wolałem mniejsze telefony i mówiłem sobie "eee, po co mi taki wielki, tego się obsługiwać jedną ręką nie da", dopóki nie kupiłem sobie HTC One X. Najlepsza "telefononowa" decyzja w moim życiu, w dwa dni się przyzwyczaiłem, obsługuje się jedną ręką bez problemu, a przede wszystkim - wszystko wygląda pięknie. Dlatego uważam, że nie ma sensu się ograniczać, jeśli ma się kasę i można sobie pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
W niedalekiej przyszłości zamierzam wymienić mojego starego grata (telefon rzecz jasna) na coś nowego, ale nie przyglądałem się bliżej rynkowi od dłuższego czasu, dlatego nie wiem co wybrać.

Budżet wynosi do 500 zł. W telefonie będę potrzebował na pewno aparatu co najmniej 5MPixeli, może być to większy telefon (około 4"), duża rozdzielczość ekranu, z Androidem.
Dziękował za wszelkie porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2013 o 16:32, Siriondel napisał:

Jeżeli masz taką kasę na telefon, po co się ograniczać do 4 cali? Za 1500 - 1600 złotych
spokojnie wyrwiesz sprzęt z prawie najwyższej półki - HTC One X / Galaxy S3 / Nexus 4
/ Optimus 4X HD.

Dziękuję za odpowiedź. Tak generalnie to właśnie myślałem o telefonach, które ty podałeś(ekran może być większy niż 4 cale). Jednak szukając w internecie, zobaczyłem, że inni doradzają Sony Xperia T. Co o nim myślicie? Osobiście to mi się spodobał, lecz zastanawiam się jeszcze nad Galaxy S3(LG niemal na pewno nie wezmę, od zawsze ta firma kojarzy mi się ze złymi telefonami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Xperię T, i mogę ci ją szczerze polecić. Smartfon jest bardzo szybki (w niektórych testach szybszy nawet od czterordzeniowego SGS III), aparat robi zdjęcia porównywalne z wysokiej klasy kompaktami. Jedyne do czego można się przyczepić to długi czas reakcji wyświetlacza. Moim zdaniem smartfon zasługuje na ocenę 9/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2013 o 19:41, 4007 napisał:

Sony Xperia T. Co o nim myślicie? Osobiście to mi się spodobał, lecz zastanawiam się
jeszcze nad Galaxy S3(LG niemal na pewno nie wezmę, od zawsze ta firma kojarzy mi się
ze złymi telefonami).


Jeśli chcesz wartościowej odpowiedzi to nie szukaj jej na gramie lepiej. :) Nie to forum. Tutaj każdy poleci Ci to co ma (^).

S3 będzie pod praktycznie każdym względem lepszy od tej Xperii. Zastanowiłbym się też na HTC One X jeśli zależy Ci na jakości wykonania, mniej na reszcie. Ten LG to imo syf, już wolę swojego S2 nawet. Nexus jak najbardziej jest godny zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

T jest warta swojej ceny i IMO znacznie lepsza od SGSa III (głównie dzięki temu, że nie wygląda jak mydło i nie ma Touchwiza), ale w takiej cenie lepiej dozbierać jeszcze parę złociszy i brać Nexusa 4. Wadą jest brak slotu na karty pamięci, ale dostajesz w zamian najwydajniejszy telefon w tej cenie i dodatkowo najlepsze wsparcie, bo aktualizacjami zajmuje się Google a nie LG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Nadszedł czas wymienić mój stary telefon, ale że niebardzo wiem co warto kupić chciałbym zapytać tutaj.

Szukam telefonu z Androidem do 500zł (może być używany). Miło by było, gdyby miał sprzętową klawiaturę qwerty. Zastanawiałem się nad HTC Desire Z. Może ktoś mógłby podzielić się opinią na jego temat? Głównie na temat tego, czy na starym Androidzie nie będzie problemów z odpalaniem jakichś aplikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hej, zmieniam właśnie telefon, jeśli ktoś się w temacie ogarnia, to proszę o pomoc :)
Wymagania:
- mocna bateria,
- dobry aparat,

- bezproblemowa i intuicyjna obsługa, nie chce mi się srać z niewygodnym interfejsem, albo dziwnym umieszczeniem przycisków,
- ogólnie celuję raczej w dobre i sprawdzone zabawki,
- nie Apple,
- nie Sony Xperia Z, nie Samsung Galaxy SIV,
- cena żeby mnie nie zabiła, ale większość nowszych modeli jest w moim zasięgu.

Moje propozycje: Samsung Galaxy S3, HTC One X, LG Nexus 4, Samsung Galaxy Note II, LG Prada 3.0, Motorola Razzr.
Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, jak zależy ci na baterii i masz w propozycjach Razr, to zainteresuj się Razr Maxx, który ma dużo pojemniejszą baterię, a takie same bebechy, co zwykły Razr HD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2013 o 21:58, Dared00 napisał:

Hm, jak zależy ci na baterii i masz w propozycjach Razr, to zainteresuj się Razr Maxx,
który ma dużo pojemniejszą baterię, a takie same bebechy, co zwykły Razr HD.


Z Maxxem może być problem, bo ciężko z dostępnością (mieszkam w Anglii i coś krucho). Ale na pewno też rozważę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ludzi mających w Play. Jak to jest z zasięgiem/jakością rozmów na roamingu? Zastanawiam się czy nie przenieść nr ale słyszałem że jest dość słaba jakość rozmów i nie zawsze karta sim chce się zarejestrować do sieci. Wiem że w większych miastach nie powinno być problemu, szczególnie na 3g Play. Tylko ze zdarza mi się być na takich zadupiach gdzie ledwo dochodzi zasięg Orange i Plusa, więc nie chcę pozostać bez kontaktu ze światem.
Przeglądałem mapę BTSów i widzę że Play jak stawia nadajniki to od razu 3g, tylko szkoda że nie mają takiego pokrycia jak np. Plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mieszkam 12km od Gliwic i Zabrza i mam najlepszy zasięg od Plusa, potem minimalnie gorszy Orange. Szału nie ma, ale gadać się da, choć w domu zazwyczaj więcej niż dwie kreski nie mam na SGS3. Używam 2G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Od kilku dni mam problem z telefonem Xperia neo V w sieci plus, mianowicie mogę wykonywać połączenia, lecz gdy ktoś próbuje sie do mnie dodzwonić włącza sie poczta głosowa, telefon z rootem śmiga już pół roku, nic ostatnio nie instalowane, stało się to z dnia na dzień. Spotkał się ktoś z czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2013 o 08:58, ArkStorm napisał:

Miał ktoś styczność z nju mobile ?

Wątpię, skoro jeszcze nie ruszyło ;) Ale według tego, co mówią, to zmiatają konkurencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się