Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2006 o 07:48, Pingus napisał:

> >
> Czekam na opinię, bo jeszcze nie kupiłam

Dostałem kartę i muszę powiedzieć, że swietna sprawa. Na karcie jest 5 folderów: muzyka, dzwięki,
zdjęcia, filmy i inne pliki. Tylko jest jedna sprawa, zalecam zakup czytnika kart np. na USB
bo jak wczoraj wgrywałem 280 MB. plik mp3 do swojego Samsunga to trwało to chyba ze 45 min...
Pozdrawiam

W takim razie dzięki za radę, jak kupię kartę, to w końcu będę mogła się w pełni nacieszyć moim Benkiem(ma już imię :))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 21:08, Olamagato napisał:

Który telefon jest lepszy: Nokia 6230i czy Samsung X700?
I dlaczego?


Ja od wczoraj mam X700 i nie wybrał bym Nokii. X700 ma dużo lepszy wyświetlacz, wykonany jest z lepszych materiałów i jakość wykonania też jest dużo lepsza.Weź 6230i, która ma kilka miesięcy (obudowa się rusza) Poza tym telefony mają podobne funkcje: radio, odtwarzacz mp3, BT. Samsung nie ma podczerwieni, ale ma za to drukowanie poprzez BT lub bezpośrednie podłącznie do drukarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 07:59, flowerania napisał:

W takim razie dzięki za radę, jak kupię kartę, to w końcu będę mogła się w pełni nacieszyć
moim Benkiem(ma już imię :))).


Czy to Benek-Siemens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 08:05, Pingus napisał:

> W takim razie dzięki za radę, jak kupię kartę, to w końcu będę mogła się w pełni nacieszyć

> moim Benkiem(ma już imię :))).

Czy to Benek-Siemens?

Si, EF 81, :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 12:01, flowerania napisał:

Si, EF 81, :)))))


To najpierw sprawdz czy obsługuje kart o pojemności 1GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 21:08, Olamagato napisał:

Który telefon jest lepszy: Nokia 6230i czy Samsung X700?
I dlaczego?


Może tak - dość długo używałem Nokii 6230i z ulgą zamieniłem ją na SE w810i. Nie wiem jak to jest z Samsungami (Pingusa domena :) ) ale w tej Nokii, przy dużej ilości rozmów baterię musiałem ładować co drugi dzień, a nie używałem mp3 playera, zdjęć też robiłem bardzo mało. No i przy nowym telefonie zdarzały mi się zawieszenia telefonu i ine dziwne rzeczy. Spotkałem się z wieloma opinaimi, że nowe modele Nokii są dużo mniej udane i gorsze od starszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2006 o 18:31, Vramin napisał:

Spotkałem się z wieloma opinaimi, że nowe modele Nokii są dużo mniej udane i gorsze od starszych.


A są jeszcze problemy z BT w 6230i, przynajmniej tak było w dwóch, które próbowałem połączyć z moim Z300. Przesyłanie plików Z300->6230i zero problemów, ale w drugą str. to ciężko. A i jest jeszce jedna denerwująca sprawa: przegrywasz plik np. muze poprzez podczerwień i jest tak, że prześlesz 80% pliku i na Nokii pojawia się komuniakt o braku pamięci jak by na początku nie mógł się wyświetlić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Mam nokie 6020, nowa, dostałem od kogoś dzwonek, znaczy się ktoś mi go kupił i przysłał zakładke do sciagniecia, problem w tym, ze wchodze na te zakładke, sciagam dzwonek, ale w ogole nie moge go otworzyć/odsłuchać. Pojawia się "plik uszkodzony". Co ciekawe, nie moge zgrać pliku na komputer, ani nic z nim zrobić gdyż pojawia się "plik chroniony prawami autorskimi. Jesli ktoś wykupił ten dzwonek dla mnie, to chyba powinienem moc go odsłuchać ? :\
Ma ktos jakieś pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Nokię 3510i od prawie półtora roku i zauważam, że dzieją mi się dziwne rzeczy z baterią. Mianowicie: mam np. 3-4 "kreski", a po krótkiej (choćby nawet pół minuty) rozmowie, zupełnie znikąd poziom naładowania baterii na wyświetlaczu spada do jednej "kreski" i pojawia się komunikat "Bateria słaba". Po kilku minutach wszystko wraca do normy, tzn. znowu mam te 3 "kreski".
Bywa to mylące bo nie bardzo wiem czy ładować już tę baterię czy nie. Poradźcie: co może być przyczyną i jak temu zaradzić. Wymienić baterię? Jeśli tak, to na jaką, tzn. oryginalną Nokii czy jakiejś innej firmy (jakie polecacie, a czego unikać?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi rodzice kupili niedawno nokie 1600, fajny model, ale sieć mam niestety w erze :/ Nie wiecie czasem gdzie można znaleść jakiś cennik, bo kasa mi schodzi w mgnieniu oka :/ Na koncie mam już minus 6.10 zł (nie wiem jakim cudem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 10:44, lajt napisał:

Mi rodzice kupili niedawno nokie 1600, fajny model, ale sieć mam niestety w erze :/ Nie wiecie
czasem gdzie można znaleść jakiś cennik, bo kasa mi schodzi w mgnieniu oka :/ Na koncie mam
już minus 6.10 zł (nie wiem jakim cudem)

A jaką masz usługę? Era Tak Tak czy może Mix jakiś? Bo od tego zależy cennik oczywiście. A szukać możesz na stronie operatora ( http://www.eragsm.pl/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2006 o 09:52, Selv napisał:

Ma ktos jakieś pomysly?


Może rzeczywiście plik jest uszkodzony??? A sam próbowałeś go pobrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, pobiera się bez problemów, wiele wiele razy. Odtworzyć się jednak nie da. Na telefonie dziewczyny działa (jakiś tam Sony-E)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 10:43, Mumin napisał:

Mam Nokię 3510i od prawie półtora roku i zauważam, że dzieją mi się dziwne rzeczy z baterią.

Problem z baterią to standardowa usterka telefonów Nokia. Bardzo często pomaga wymiana baterii, ewentualnie tych drobnych elementów przylegających do niej. Myślę, że ze zdiagnozowaniem problemu pomoże Ci sprzedawca w takich małych budkach/komisach z telefonami. Co do baterii to zdania są podzielone, jednak ja wydałem drobne pieniądze(mniej niż 50zł) na bezfirmową baterię w swojej Nokii 3310 i do tej pory nie narzekam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 15:42, Cheed napisał:

Problem z baterią to standardowa usterka telefonów Nokia.

O ile dobrze pamiętam, to problem pojawił się po (ostrej, jak wszyscy pamiętają) zimie, a słyszałem, że właśnie mróz ma bardzo niekorzystny wpływ na baterie.

Dnia 24.07.2006 o 15:42, Cheed napisał:

Co do baterii to zdania
są podzielone, jednak ja wydałem drobne pieniądze(mniej niż 50zł) na bezfirmową baterię w swojej
Nokii 3310 i do tej pory nie narzekam. ;)

Taką całkiem no-name czy np. jakiejś singapursko-wietnamskiej firmy o odjechanej nazwie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę sprzedać swojego SE K700i a następnie kupić coś z serii SE Wxxxi np. W800i lub W550i. Tylko że narazie kasy nie mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 15:56, Mumin napisał:

O ile dobrze pamiętam, to problem pojawił się po (ostrej, jak wszyscy pamiętają) zimie, a słyszałem,
że właśnie mróz ma bardzo niekorzystny wpływ na baterie.

Bardzo prawdopodobne, zmiany temepratur - mroźne powietrze na zewnątrz i suche i ciepłe powietrze w domu, mogą mieć negatywny wpływ na baterię.

Dnia 24.07.2006 o 15:56, Mumin napisał:

Taką całkiem no-name czy np. jakiejś singapursko-wietnamskiej firmy o odjechanej nazwie? ;-)

A jest jakaś różnica? ;) Chociaż w takich przypadkach zawsze kupuje te "firmowe" sprzety... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 14:26, Selv napisał:

Tak, pobiera się bez problemów, wiele wiele razy. Odtworzyć się jednak nie da. Na telefonie
dziewczyny działa (jakiś tam Sony-E)


A jaki to format pliku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się