Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2013 o 15:06, Paweuu napisał:

tak, wydaje się że jest kilka aplikacji tego typu które działają na Lenovo. Poczekam
na Twoją reckę i zobaczę, jaki telefon sobie sprawię :)


Ktoś wymyślił, jak naprawić działanie GPS w tym Endomondo. Trzeba dopisać linijkę w jednym pliku. Z ciekawości przetestowałem i wygląda na to, że działa, więcej rakietowych wyników nie było.

Właściwie to nie widzę sensu pisania nie wiadomo jakiej recenzji. To po prostu telefon z androidem, wifi działa jak powinno, GPS też, z żadną aplikacją problemów nie mam. Bateria przy średnim używaniu wytrzyma 3 dni, ale jak wiadomo, że lepiej podłączyć go do ładowania po powrocie z pracy/szkoły na tą godzinę. ROM zainstalowałem sobie inny niż domyślny chiński, to jakieś pół godziny roboty, ale poradniki są w necie. Ekran jest dobry, aparat robi niezłe zdjęcia. Z braków - telefon nie ma kompasu, diody powiadomień i diodki z tyłu - więc aparat flesza nie będzie miał. Na kartę aero2 cały czas czekam, jeszcze pewnie ze 2 tygodnie zejdą.

PS Pozdrawiam kolegę Elminstera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2013 o 15:08, Feallan napisał:

Właściwie to nie widzę sensu pisania nie wiadomo jakiej recenzji. To po prostu telefon
z androidem, wifi działa jak powinno, GPS też, z żadną aplikacją problemów nie mam. Bateria
przy średnim używaniu wytrzyma 3 dni, ale jak wiadomo, że lepiej podłączyć go do ładowania
po powrocie z pracy/szkoły na tą godzinę. ROM zainstalowałem sobie inny niż domyślny
chiński, to jakieś pół godziny roboty, ale poradniki są w necie. Ekran jest dobry, aparat
robi niezłe zdjęcia. Z braków - telefon nie ma kompasu, diody powiadomień i diodki z
tyłu - więc aparat flesza nie będzie miał. Na kartę aero2 cały czas czekam, jeszcze pewnie
ze 2 tygodnie zejdą.

Jedno pytanko: jak z wydajnością? Sprawdzałeś jakieś "potężne" gry? GTA 3, Real Racing albo jakieś inne?

Naprawdę byłem bliski zakupu, a tutaj dziś BUM: Nexus 4 staniał do 200 dolców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2013 o 15:10, Dared00 napisał:

Jedno pytanko: jak z wydajnością? Sprawdzałeś jakieś "potężne" gry? GTA 3, Real Racing
albo jakieś inne?


Na razie Bard''s Tale (w wersji 3,5 GB), odpaliłem też emulator PSX (FPSe), Worms Armageddon działają bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki za informacje, jednak wczoraj zakupiłem sobie s2 za 7 stów w miejscowym komisie :) Lenovo na pewno robi wrażenie, ale jestem chyba zbyt mainstreamowy ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Ostatnio zbieram się do nowego smartfona. Zastanwiam się nad Galaxy S3, ale czy mógłby mi ktoś odpowiedzieć jak telefon się sprawuje po roku od premiery? W aktualizacji miał dostać bajery Z S4, jak to wpłynęło na wydajność fona? No i jak ma się sprawa gier na nim, czy już są tytuły, który mogą go zajechać?
Liczę na odpowiedź :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję smartfona z Androidem, tak do 600 zł. Myślałem nad Samsungiem Galaxy Ace 2, który jest dość wydajny i ma stosunkowo małe rozmiary. Obecnie rozmiar nie ma znaczenia, gdyż doszedłem do wniosku, że nowy telefon będzie mi służył jedynie do surfowania po necie, korzystania z nawigacji oraz gier i aplikacji, a do innych czynności wykorzystam obecny telefon. Może być używany (słyszałem, że jeżeli w grę wchodzi używka do 600 zł, to najlepiej szukać Samsunga Galaxy S2, ale czekam na inne opinie i porady).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2013 o 21:05, Gumisiek2 napisał:

Poszukuję smartfona z Androidem, tak do 600 zł. Myślałem nad Samsungiem Galaxy Ace 2,
który jest dość wydajny i ma stosunkowo małe rozmiary. Obecnie rozmiar nie ma znaczenia,
gdyż doszedłem do wniosku, że nowy telefon będzie mi służył jedynie do surfowania po
necie, korzystania z nawigacji oraz gier i aplikacji, a do innych czynności wykorzystam
obecny telefon. Może być używany (słyszałem, że jeżeli w grę wchodzi używka do 600 zł,
to najlepiej szukać Samsunga Galaxy S2, ale czekam na inne opinie i porady).


Hm... Jakbyś wyłożył równe 700zł to dałbyś radę kupić nowy i na gwarancji Galaxy S2. A w tym przedziale cenowym będzie ciężko o coś lepszego. S2 jest za to zdecydowanie lepszym wyborem niż Ace 2.

EDIT: Jeżeli nie dasz rady wyskrobać więcej funduszy, to zapoluj nawet na używanego S2. W tej cenie nic lepszego nie znajdziesz. Telefon jest do dzisiaj bardzo popularny przez co ma bardzo fajne wsparcie sceny moderskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Interesuje mnie zmiana telefonu na jeden z podanych w modelTelefony komórkowe LENOVO A830 vs PENTAGRAM COMBO 4-CORE P400-1 i Kruger&Matz Live . Do tej pory użytkowałem Nokie lumie 710 ale monotonia Windows phone mnie znudziła i chce zmienić na coś z androidem. Interesuje mnie który z podanych telefonów będzie lepszym wyborem a może jest jeszcze inna opcja telefonu w kwocie do 600zł z dual sim i obsługą Aero 2. Piszcie który telefon ma lepszy procesor grafikę na którym będą lepiej działać gry i aplikacje. Bardzo interesują mnie opinie osób które posiadają te telefony. A i jeszcze jedno nie piszcie że lepiej dozbierać i kupić s3 s4 itd.. telefony za taką kasę nie wchodzą w grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem sprawuje się całkiem nieźle.
Co do bajerów to Ci nie pomogę, bo nawet jak coś dostał to nie zauważylem :)
A co gier to się nie spotkałem z taką z która by miał problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam możliwość przedłużenia umowy z Plusem i kilka opcji telefonów do wyboru. Kompletnie nie znam się na nowych telefonach więc mam nadzieję, że mi doradzicie który wybrać. Telefon w gółwnej mierze będzie mi służył do SMS-owania, przeglądania internetu i słuchania muzyki(na słuchawkach). Modele nad którymi się zastanawiam:
- Nokia Lumia 520,
- LG Swift L5,
- Samsung Galaxy Young S6310,
- Sony Xperia E,
- ZTE Blade III.
Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2013 o 10:48, Paweuu napisał:

gdzie za 700 zł jest możliwość zakupu nowego s2 i to z gwarancją? :)


Allegro :P Aktualnie najniższa cena to 715 złociszy. Aukcja wygląda dziwnie, ale sprzedający ma 140 pozytywnych komentarzy, a jak zapłacisz w PayU to nie masz się czego bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2013 o 17:06, Areix napisał:

Mam możliwość przedłużenia umowy z Plusem i kilka opcji telefonów do wyboru. Kompletnie
nie znam się na nowych telefonach więc mam nadzieję, że mi doradzicie który wybrać. Telefon
w gółwnej mierze będzie mi służył do SMS-owania, przeglądania internetu i słuchania muzyki(na
słuchawkach). Modele nad którymi się zastanawiam:
- Nokia Lumia 520,
- LG Swift L5,
- Samsung Galaxy Young S6310,
- Sony Xperia E,
- ZTE Blade III.
Z góry dzięki za pomoc.


Z tych wymienionych najlepszym wyborem byłaby Lumia 520. Jako jedyna ma dwurdzeniowy procek, co bardzo pozytywnie wpłynęłoby na przęglądanie internetu. Poza tym ma na start wbudowane 8gb, ale ma też wejście na karty pamięci. Teraz tylko pytanie czy pasowałby Ci taki system jak WP8. Wszystkie inne telefony przez Ciebie podane jadą na Androidzie. WP8 to trochę specyficzny system, ale całkiem sympatyczny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2013 o 15:08, Feallan napisał:

PS Pozdrawiam kolegę Elminstera!

No prawie nie zauważyłem pozdrowień, kolego. Dziękuję!
A jak sprawuje się telefon kiedy łączy się z wi-fi? Łapie sygnał? Pytam się, bo internet w telefonie to dla mnie bardzo ważna sprawa. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak przypuszczałem, że Nokia będzie najlepsza. Tylko co w przypadku gdy WP8 mi nie przypasuję? Który z tych telefonów z Androidem będzie najodpowiedniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2013 o 20:29, Areix napisał:

Tak przypuszczałem, że Nokia będzie najlepsza. Tylko co w przypadku gdy WP8 mi nie przypasuję?
Który z tych telefonów z Androidem będzie najodpowiedniejszy?


Hm... trudno powiedzieć :P Technicznie wszystkie te andki to właściwie to samo. Z tym odchyleniem, że Samsung ma 768mb ramu, a ZTE ma największą baterię (ale i tak nie dużą).... Chyba Samsung byłby najlepszy, chociażby dlatego, że Jelly Bean 4.1. Ale i tak wybrałbym Lumię. Specjalnie dla Ciebie (:P), sprawdziłem ceny tych słuchawek i w sumie jakby Ci ta Lumia nie przypasowała, to możesz ją sprzedać najdrożej ze wszystkich tych komórek. Ale myślę, jak wybierzesz Lumię to nie żałowałbyś.

EDIT: Ogółem bierz Lumię, najlepszy możliwy wybór, do tego WP8 ładnie śmiga. Do tego nie sugeruj się baterią w Lumii, bo czas deklarowany czas czuwania, mimo najmniejszej baterii ma największy (optymlizacja systemu...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się