Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2013 o 18:21, zerohunter napisał:

Dzwoń na sex linię:D

Albo doładuj sobie konto w jakiejś grze za premium, ewentualnie może da się zasilić jakieś
portfele steam/origin albo konto bankowe smsami.


W żadną taką grę nie gram. A o co chodzi z tym zasilaniem porfetla steam/konta bankowego smsami? Z czym to się je?
Jak nic nie zadziała, to zadzwonię na sex linię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, przez ostatnie lata użyłem telefonu Samsung Wave 533 i teraz przyszedł czas aby kupić sobie nowy telefon, otóż, szukam czegoś "do 400zł", jedyna rzecz jakiej potrzebuje w telefonie to możliwość wygodnego przeglądania internetu, na fonie nie gram w gry, zdjęć nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poluj na używanego Samsunga Galaxy S2. 2 tygodnie temu zakupiłem używanego, lecz w idealnym stanie (ani ryski) właśnie Galaxy S2 (pełen zestaw + case + folia nieodbijająca światła). Na Tablicy i Gumtree masz pełno ofert, ważne by dogadać się ze sprzedającym na odbiór osobisty bądź transakcję poprzez Allegro, co minimalizuje ryzyko oszustwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2013 o 19:46, Gumisiek2 napisał:

Poluj na używanego Samsunga Galaxy S2. 2 tygodnie temu zakupiłem używanego, lecz w idealnym
stanie (ani ryski) właśnie Galaxy S2 (pełen zestaw + case + folia nieodbijająca światła).
Na Tablicy i Gumtree masz pełno ofert, ważne by dogadać się ze sprzedającym na odbiór
osobisty bądź transakcję poprzez Allegro, co minimalizuje ryzyko oszustwa.


Tyle, że ja chcę kupić nówkę na raty, nie za gotówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2013 o 20:43, Gumisiek2 napisał:

Więc do 700 zł powinieneś bez problemu kupić nowego Galaxy Ace 2. Jest w zasadzie identyczny,
jak Galaxy Trend, ale posiada dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 800 MHz, podczas gdy
Trend ma 1000 MHz, ale na jednym rdzeniu.

EDIT: Zresztą sprawdź sobie:

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/7227/5914/0/0/


A warto szukać czegoś droższego / lepszego? /?
czy na tym modelu można też pograć?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecyduję się chyba na Samsung Galaxy S III - co możecie powiedzieć o tym smartfonie? / funkcjonalność, obsługa, niezawodność, rozrywka, gry, itp. /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz niezawodnego działania, niesamowitej płynności i prostoty obsługi, to polecam coś z Windows Phone 8.

Jak zapłacisz dodatkowe kilkadziesiąt złotych za zestaw developerski, to możesz robić z komórką co się tobie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak:
zakupiłem Samsung Galaxy S III na raty, do tego dobrałem internet mobilny z Orange 3 GB za 30 zł na 24 miesiące - problem w tym, że aby korzystać z internetu muszę wymieniać jakąś kartę i na odwrót, żeby dzwonić muszę wkładać inną kartę .... sprzedawczyni mówiła, że można mieć na jednej karcie ale wtedy trzeba wziąć abonament za ponad 100 zł a tyle to ja już będę płacił za sam telefon / raty /, jednym słowem, kanał ...
coś z tym można jeszcze zrobić? - wiem tylko, że żaden Samsung Galaxy nie obsługuje dwóch kart ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się