Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2013 o 16:28, Zauri napisał:

Do PLAY, poza plej, zwlaszcza do orange na bank masz piorunsko drogo, a nielimitowane
do wszystkich to nielimitowane do wszystkich. Jak chcialem zobaczyc co mi plej jako nowemu
klientowi zaoferuje to mi proponowali podobny pakiet co mam w orange, z tym ze, neta
tylko 500mega pakiet i telefon ktory mnie interesowal byl za 369pln, a nie za zeta jak
w orange :P

Ty masz jeszcze jakiś znajmowych w innej sieci niż play? tak czy siak więcej niz 29 zl miesiecznie na tel nie wydaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam wiekszosc znajomych i rodziny w orange, takze do nich mam nielimitowane gadanie, a reszta abo idzie na sms/minuty do innych sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polećcie smartfona do 650 złotych dla kogoś, kto wcześniej do czynienia ze smartfonem nie miał i szybko ogarnie co i jak. Preferuję znane marki jak HTC, Sony, Samsung, Nokia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie, zależy mi na jak najdłuższym okresie aktywnego konta w ofercie na kartę. W play jak doładuję za 10 zł, połączenia wychodzące mam przez 10 dni(jakoś tak). Czy da się to jakoś wydłużyć? Są oferty w których połączenia wychodzące nie są tak szybko blokowane? Bo problem jest w tym, że zanim zdążę wygadać środki, blokują połączenia, a kolejne doładowanie mija mi się z celem jeżeli mi zostały zł z poprzedniego.
Proszę o jakąś radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2013 o 17:38, kaczoor napisał:

Hej mam pytanie, zależy mi na jak najdłuższym okresie aktywnego konta w ofercie na kartę.
W play jak doładuję za 10 zł, połączenia wychodzące mam przez 10 dni(jakoś tak). Czy
da się to jakoś wydłużyć? Są oferty w których połączenia wychodzące nie są tak szybko
blokowane? Bo problem jest w tym, że zanim zdążę wygadać środki, blokują połączenia,
a kolejne doładowanie mija mi się z celem jeżeli mi zostały zł z poprzedniego.
Proszę o jakąś radę

Rok :) http://www.play.pl/oferta/play-karta/play-na-karte/play-na-karte-rok-waznosci/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2013 o 17:59, Dared00 napisał:


no właśnie widziałem, ale nie do końca rozumiem, bo reklamują to jako rok ważności konta, a czy to znaczy że przez rok nie będą mi blokowali rozmów wychodzących co by się nie działo(obojętnie czy doładuję raz na tydzień czy raz na miesiąc)? Bo czuję tu haczyk :> w skrócie, czy to jest też rok ważności rozmów wychodzących?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2013 o 21:11, kaczoor napisał:

no właśnie widziałem, ale nie do końca rozumiem, bo reklamują to jako rok ważności
konta
, a czy to znaczy że przez rok nie będą mi blokowali rozmów wychodzących co
by się nie działo(obojętnie czy doładuję raz na tydzień czy raz na miesiąc)? Bo czuję
tu haczyk :> w skrócie, czy to jest też rok ważności rozmów wychodzących?

Wartość
doładowania
5-300 zł

Ważność połączeń
wychodzących
365 dni

Ważność połączeń
przychodzących
455 dni

Tak więc przez rok nic nie tkną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaks lumia 520/620 w zaleznosci czy tele ma byc nowe czy uzywane. Kafelki latwe sa w obsludze, wszystko mamy na wierzchu, windows jest przyjazny dla laikow jak i geekow. Cos w rodzaju easy to learn hard to master :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę sobie kupić kozacki telefon dla normalnego człowieka.Pierwsze przyszło mi na myśl HTC One bo design jest bardzo fajny ale słyszałem że się ostro przegrzewa.Galaxy S4 fajny ale Samsungi mi się trochę już przejadły.Coś mamy jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2013 o 13:47, LastOrder napisał:

Chcę sobie kupić kozacki telefon dla normalnego człowieka.Pierwsze przyszło mi na myśl
HTC One bo design jest bardzo fajny ale słyszałem że się ostro przegrzewa.Galaxy S4 fajny
ale Samsungi mi się trochę już przejadły.Coś mamy jeszcze?

Nexus 5? Xperia Z1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Magnetyczne uchwyty na telefon (Smart Phone Magnetic Holder) taki jak na zdjęciu poniżej - może uszkodzić telefon?
Kiedys pamietam ze magnesy niszcza baterie, wyswietlacz, czy karte sim, ale to bylo dawno dawno temu....

20131218222028

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2013 o 22:23, Mafioso_PL napisał:

Cos mi nie wyswietla zdjecia ;D
Wiec podaje link http://tnij.org/b36f

Czasem się tak dzieje na forum, ale fotki i tak się załadują i inni je widzą ;) za dzień za dwa jak wejdziesz to zobaczysz ze jest wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam smartfona z Androidem w przedziale 500-700 zl. Zależy mi na wyświetlaczu 4" i dobrych parametrach tech. (cpu, pamiec), aparat fot. mało istotny. Prosze o porade: HTC Desire X czy coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuję jakoś w styczniu kupić nowego smartfona i waham się wstępnie pomiędzy Galaxy S4 a Galaxy Note III. Różnica jakiś 400zł, ale Note wypada korzystniej jeżeli chodzi o parametry. Wiem, że jest olbrzymi, ale jakoś mam chęć na coś większego.

W cenie do maksymalnie 2000zł, do wszystkiego, w tym najbardziej wymagających gier co polecacie? Wydaje mi się, że właśnie Note 3 jest najlepszym wyborem, ale może ktoś ma inne pomysły? :)

Obecnie mam Galaxy S2, więc myślę, że przesaidka będzie zauważalna. Aż ie chce się wierzyć jak ten smartfon się postarzał przez te zaledwie dwa lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do kupna smartfona do ~500zł. Wybór padł na Nokia Lumia 520. Czytam opinie na temat tego telfonu i wielu go poleca jak za taką kwotę. Jakiś użytkownik może to potwierdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was po kupnie doładowania do orange dostał ''w bonusie'' jakiegoś czarnego cosia? To wygląda jak kawał silikonu wielkości połowy powiedzmy podkładki pod myszkę, jest z jednej strony chropowate a z drugiej prawie gładkie i ma napis ''trzymaj się'' bodajże. Ktoś wie co to do cholery jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się