Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2014 o 21:21, Malevyn napisał:

mozesz sie rozwinac na ten temat bo w ogole nie mam pojecia o co chodzi. w jaki sposob
itunes ma mi pomoc w transferze moich plikow (muzyki, zdjec, video) na iphona ?

Wysłałem ci w poprzednim poście poradnik kopiowania plików na iPhona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2014 o 09:03, zerohunter napisał:

W appstore, odkąd mają wojnę to nawet googlowe mapy wyleciały, ale te od Apple też są
fajne i przejrzyste.


jest jakis ekwiwalent yt na appstore ? czy to jest darmowe czy cos kosztuje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie to jest cały iOS - może i dobrze zoptymalizowany, ale zamknięty i bardzo ograniczony... Chyba tylko Android jest systemem przyszłości, bo jest otwarty, a to już zmienia wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2014 o 20:48, zerohunter napisał:

No, częściej na wirusy można się natknąć.

Zdrowy rozsądek zawsze obowiązuje - nawet na iOS''ie. Poza tym jest sporo antywirów w sklepie Play, jednak trochę ramu zżerają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam HTC One w sieci plus i często traci on zasięg,niezależnie od ustawień-auto,lte,gsm.W inych tel tego problemu nie miałem.Wie ktoś co to może byc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2014 o 12:47, gumeczka napisał:

Witam mam HTC One w sieci plus i często traci on zasięg,niezależnie od ustawień-auto,lte,gsm.W
inych tel tego problemu nie miałem.Wie ktoś co to może byc ?

Jeżeli nie rootowałeś, nie modowałeś, ogólnie nic nie zmieniałeś za głęboko w telefonie i reset do ustawień fabrycznych nie pomógł, oznacza to usterkę sprzętową i konieczność sprawienia telefonikowi wizyty w serwisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką dość irytującą sprawę, mianowicie synchronizacja kontaktów. Fajnie jest, że synchronizują się numery telefonów, ale w książce kontaktowej nie potrzebuję adresów e-mail, a one też się tam pojawiają, co mnie niesamowicie denerwuje.
Mój telefon to sgs3.
Czy jest jakiś patent na to, by synchonizowały się tylko kontakty z numerami tel.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam problem z telefonem. Sam telefon działa dobrze, bateria znakomita - telefon to Pentagram Monster 5. Nie potrafię w żaden sposób zmusić telefonu, żeby zdjęcia nagrywał na dodatkowej karcie pamięci (chociaż ją widzi) ani też nie potrafię na/z komputera zobaczyć, co jest w tym telefonie a chciałbym zapisać na komputerze kontakty (ale to tylko ręcznie mogę wpisać) i zdjęcia. Ale skoro komputer ich nie widzi, to ich zgrać nie mogę. Nie mogę na WinXP, nie mogę na Win 7 64 bitowy. Niby coś tam się grywa, jakieś sterowniki, ale potem nie działa. Może ktoś coś poradzić? W telefonie mam Androida 4.2. Z Nokią i jej Symbianem nie było żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2014 o 00:53, Pawel5235 napisał:

Jaki internet wybrać mam dwie opcje
1gb z limitem
czy
500mb bez limitu póżniej prędkość maleje do 32kb/s
doradzi ktoś?

Pierwsza opcja, przy 32 kb/s sama wyszukiwarka google''a będzie ci się ładować pół minuty (wiem z doświadczenia) więc nawet za wiele nie skorzystasz, lepszą opcją jest dodatkowe 500 mega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się