Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Ok, działo się tak chyba dlatego, bo miałem skoro skrótów aplikacji i co najmniej dwa widgety na jeden pulpit. Teraz wszystko "rozproszyłem", czyli nie mam dwóch widgetów na jednym ekranie, tylko po jednym na każdy ekran i teraz urządzenie działa o wiele płynniej i póki co bez zacięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tak czy owak, coś masz skopane z systemem. Nie ma takiej opcji, żeby Snapdragon 800 zamulał, nawet gdybyś miał i dziesięć widżetów na pulpit i 10 aplikacji działających w tle. Żadne z testowanych przeze mnie urządzeń nie miało nigdy takich problemów. A może rootowałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2014 o 17:39, mrosi napisał:

A może rootowałeś?

Nigdy nic nie rootowałem. Co masz na myśli z tym, że coś jest skopane z systemem?

EDIT: Wczoraj przywróciłem ustawienia fabryczne i sytuacja się nie zmienia. Mam sporo otwartych aplikacji w tle i interfejs nie tnie się tylko wtedy gdy jest co najwyżej 1 widget na ekranie. Telefon kupiłem z dystrybucji francuskie i może to ma jakieś znaczenie, jednak numer IMEI na urządzeniu zgadza się z tym na opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dla mnie osobiście ostatnie produkty Sony - Z2 i Z2 Tablet to przerost formy nad treścią i wyrzucone pieniądze (jeśli ktoś kupił). Są tylko nieco lepsze niż poprzednie ich generacje, co nie oznacza - dobre.Teoretycznie nie w związku ze sprawą? A jednak. Są one wyposażone w chip Snapdragon 801, który potrafi płatać (zresztą w innych sprzętach również) różne psikusy, dlatego w przypadku tego układu takie przycinki czy zamulenia mogłyby być prawdopodobne.
Nexus 5 z kolei jest udanym smartfonem, zarówno pod względem sprzętowym jak i programowym. Snapdragon 800 z kolei to bezkompromisowa moc w postaci procesora do urządzeń mobilnych (niejednokrotnie w testach wypada lepiej niż teoretycznie nowocześniejszy i wydajniejszy Snapdrafon 801). To taki odpowiednik pecetowego, najwyższego modelu Intel Core i7. Nie ma takiej aplikacji i gry na rynku, która spowodowałaby jego zamulanie
Używam smartfona LG L90. Pracuje on na bazie procesora Qualcomm Snapdragon 400. Egergooszczędnego, ale niekoniecznie bardzo wydajnego. U mnie nie zdarzają się zamulenia i przycinki. A u Ciebie ... pod maską drzemie potwór ;) Więc...?
Dlatego twierdzę, że coś masz nie halo z tym smartfonem. Pokusiłbym się o wizytę w serwisie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, bardzo dziwna sprawa, bo teraz instaluje mi się w tle duża gra, mam włączonego Chrome''a z 9 kartami, Facebooka i Google Earth, a przed chwilą dodałem bardzo dużo widgetów i... działa bez zacięć. Powiedz, co się dzieje, bo już mam mętlik w głowie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

I oby tak dalej. Może w trakcie przywracania wartości fabrycznych poprzednim razem coś się nie "poukładało". Zdarza się. Jeśli jednak system miałby się dalej przycinać, to pomyśl o serwisie, a przynajmniej o zmianie oprogramowania systemowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko raz przywracałem ustawienia fabryczne. Jak zapchałem pulpity widgetami to interfejs chodzi bardzo płynnie, a jak miałem ich mało to czasem podczas przełączania między ekranami coś ścięło. Gry chodzą świetnie na najwyższych detalach. Już sam nie wiem, co myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie 2 lata temu wziłem tel nokie e52 po roku sie rozpadla dostalem Lumie620 po nastepnym roku telefon sie rozwalil oddalem na gwarancji i telefon wrocil napisaliz e czas gwarancji minal

Czy ze dostalem nowy telefon Lumie 620 to on dzialal na tej samej gwarancji co poprzednik?
Czy nie powinien od dostania nowego zostac od pozcatku 2 lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tą dniówką w Heyah? Aktywuję daną dniówkę i za cały dzień korzystania tam z tych 50Mb bierze mi 28 groszy, a następny dzień po znów aktywuję? I czemu coś pisze że pierwsza aktywacja jest tylko darmowa a druga 3 złote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie moge zsynchronizowac dzwonka juz w formacie m4r z itunes folderu tones na iphona. wszystko inne, tzn muzyka idzie dobrze. tylko nie dzwonek bo go nie ma w ustawieniach, dzwiekach.

co robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2014 o 18:33, Prince_Miki napisał:

Czyli wszystko inne w formacie m4r idzie dobrze, tylko nie muzyka?


muzyka w mp3 i jakies tam jeszcze idzie, a dzwonek w m4r nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, już mi puszczają nerwy. :/ Przez tydzień było wszystko dobrze - interfejs podczas zmieniania ekranów nie ścinał mimo włączonych aplikacji w tle. Jakieś dwa dni temu lekko przestawiłem widgety i... znów to samo. Ścinki znów są często. Nie wiem, co myśleć. Dla niezorientowanych: mam Nexusa 5 i taka sytuacja w ogóle nie powinna mieć miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się