Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Mi się wydaje, że to właśnie Lumia 635 byłaby najlepszym wyborem w tej cenie. Tym bardziej, że ma już nowy WP 8.1, który jest o wiele bardziej funkcjonalny od swojego poprzednika - WP 8. W tej cenie nic konkretnego z Androida nie upolujesz, ponieważ jest bardzo to zasobożerny system i telefony w tym segmencie przy większej ilości otwartych aplikacji w tle będą zwyczajnie lagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie drodzy, mógłbym również poprosić o poradę?

Na studiach coraz bardziej trzeba mi urządzenia mobilnego z prawdziwego zdarzenia. Broniłem się przed tym rękoma i nogami przez dłuższy czas, ale jako że mój ukochany Samsung Solid powoli zaczyna umierać no to stwierdziłem, że wymienić i tak toto trzeba będzie.

W smartfonie szukam dwóch (i pół) rzeczy. Ma być możliwie wytrzymały (i tak kupię jakieś etui ale nie chciałbym aby od lekkiego puknięcia przestał działać), bateria wytrzymywać powinna jak najdłużej i wychodzę z założenia, że spory = lepszy.

Zastanawiałem się nad Samsung Xcover 2, ale słyszałem kilka opinii że bateria jest dość słaba a pamięci ma tyle co kot napłakał. Interesowałem się smartfonami CAT, ale podobno ich superwytrzymałość to w sporej części mit. Przyglądałem się Casio g''zone ale przestałem się interesować gdy zorientowałem się jak trudno to pieruństwo gdzieś znaleźć.

Będę bardzo wdzięczny za jakiekolwiek porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wylogować się nie da. Musisz usunąć konto, albo przynajmniej całkowicie wyłączyć synchrnozację dla konta Google. Tyle tylko, że wówczas nic nie zrobisz, bo praktycznie wszystkie usługi są powiązane z kontem Google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Chce za niedługo zakupić mojego pierwszego Smartfona, wcześniej miałem tylko do czynienia z telefonami do 300 zł max.

Chciałbym jednak kupić takie urządzenie, które będzie służyć przez kilka lat, gdyż nie mam zamiaru wymieniać szybko telefonu.

W kwestiach technicznych zależy mi na urządzeniu które będzie miało bardzo dobry stosunek podzespołów do systemu operacyjnego, w wyniku czego korzystanie z takiego telefonu będzie przyjemnością.

Kolejną kwestią jest cel dla którego będę kupować to urządzenie. Mianowicie chce tego smartfona używać oczywiście do podstawowych czynności takich jak pisanie smsów(w większości) jak i rozmawianie. Dodatkowo do przeglądania internetu, grania w gry, słuchania muzyki. Ogólnie ma to być moje mobilne centrum multimedialne.

Oczywiście cena rośnie wraz z wymaganiami, myślałem żeby wydać na ten telefon około 2500 zł.
Są to duże pieniądz oczywiście, ale jak już wspomniałem chce aby było to urządzenie na lata.

Jeżeli jest ktoś w stanie mi pomóc, to byłbym wdzięczny :D

Przeglądając internet zainteresowały mnie dwa telefony:

Apple Iphone 5S
oraz
HTC One

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2014 o 22:58, The_Warrior napisał:

Apple Iphone 5S
oraz
HTC One

A próbowałeś Nexusa 5? Sam go posiadam i oprogramowanie działa naprawdę szybko. Ponadto telefon ma czystego Androida, a co za tym idzie - jako pierwsze z innych smartfonów z Androidem dostaje aktualizacje. A tak swoją drogą, to chodzi Tobie o HTC One M7 czy M8?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

One mam od kilku miesięcy i zdecydowanie mogę polecic,dla mnie rewelacyjny.Aluminium świetnie wygląda i jest bardzo fajne w dotyku,system działa bardzo szybko,nie mam żadnych zacięć czy lagów.Jedyne do czego mogę sie przyczepić to odciski zawsze zostają na ekranie,jak być ręce pokremował :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2014 o 21:21, Arthas97 napisał:

Witam!
Mógłby mi ktoś poradzić jak najtaniej korzystać z internetu w smartphonie (pomijając
oczywiście WI-FI)?

Przede wszystkim najlepiej by było jakbyś kupił jakiś pakiet internetowy u swojego operatora, bo innego wyjścia raczej nie ma. Poza tym w Androidzie możesz też ograniczyć dane w tle, wchodząc w ustawienia danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lebara jest typowo do rozmów zagranicznych, wszytko zależy ile możesz wydać miesięcznie na rachunek, ja polecam ofertę Vikings Mobile, całkiem korzystna, niewykorzystane pakiety przechodzą na następny miesiąc, płacę 19 zł miesięcznie i tego nie wykorzystuję całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta oferta Mobile Vikings wygląda naprawdę nieźle.

Chciałbym się tylko upewnić, czy dobrze rozumiem:
1) W taryfie za np. 19 zł, to te 19 zł jest wyłącznie na rozmowy?
2) Jeśli pakiet wygaśnie po 31 dniach i nie przedłużę jego ważności, to mój pozostały internet przepadnie?

Chyba wypróbuję to, na początek z nowym numerem, a jeśli będzie wszystko fajnie, to może przeniosę mój obecny.

Jeśli zdecyduję się, to chyba powinieneś otrzymać Punkty Vikinga za polecenie :) Musiałbyś tylko podać swojego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2014 o 21:23, noobie napisał:

Mam xperie m2, czy jest jakaś aplikacja która nagrywa w najlepszej możliwej jakości audio?

Chodzi Ci o dyktafon? Jeśli tak, to polecam Smart Voice Recorder, bo ma przyjazny interfejs i nawet można dostosować w ustawieniach jakość nagrywanego dźwięku. Oczywiście jest też funkcja nagrywania w tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi głównie o to, że nagrywanie "systemowe" xperi M2 jest nędzne i to bardzo. Z kolei przy filmach, zauważyłem, nagrywanie audio ma potencjał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zmieniłem telefon z poczciwej Xperii Z na Z3 i naprawdę jestem pod wrażeniem, jaki jest skok między oryginalną zetką a Z3. Głównie chodzi mi o ekran i żywotność baterii. Szkoda, że nie potrafili tego wcześniej ogarnąć.

No i otwarty port słuchawkowy. W zetce pierwsza uszczelka jaka się zepsuła ochraniała właśnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się