Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Jaki telefonik polecacie za około 1000 zł? Wyczekiwałem nowych Lumii, ale cena 830 na poziomie 1500-1600 zł jest mocno przesadzona, a 730 za ~1000 zł nie wypada jakoś nadzwyczjnie na tle Androidów w podobnych cenach. Problem w tym, że od zawsze mam Nokie i nie orientuję się w innych markach. Powiedzmy że w tej chwili nie ma dla mnie znaczenia czy telefon działa na WP8. czy Androidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, jest kolejny problem. Od paru dni Wi-Fi samoczynnie mi się włącza. Co zrobić, by przestało? Szukałem w opcjach, ale jakoś nie mogę nic znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A instalowałeś wtedy jakie appki? być może któraś je uruchamia, celem sprawdzenia czy nie ma uaktualnień. Jak nadasz im stosowne uprawnienia przy instalacji to chyba mogą to robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2014 o 09:39, KuroNeko napisał:

Witam ponownie, jest kolejny problem. Od paru dni Wi-Fi samoczynnie mi się włącza. Co
zrobić, by przestało? Szukałem w opcjach, ale jakoś nie mogę nic znaleźć.


Pewnie się nie włącza, tylko informuje Cię o dostępnych sieciach. W ustawieniach Wi-Fi, przy włączonym połączeniu wyłącz opcję "Wyszkuiwanie nowych sieci" i "Informuj mnie o dostępnych połączeniach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2014 o 12:01, mrosi napisał:

Pewnie się nie włącza, tylko informuje Cię o dostępnych sieciach.

Żeby znajdować sieci, musi być włączone ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2014 o 12:14, Dared00 napisał:

> Pewnie się nie włącza, tylko informuje Cię o dostępnych sieciach.
Żeby znajdować sieci, musi być włączone ;D


Nie musi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dwukrotnie z wysokości ok. 1,5 metra spadł na płytki mój LG L9.
Z telefonem nie stało się absolutnie nic. Ani rysy, ani żadnego innego uszkodzenia.

Mogę polecić ten telefon tym którym telefon często upada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wynik mojego Nexusa 5 w 3DMark''u (Ice Storm Unlimited) na Androidzie Kitkat to 16085 punktów, a po aktualizacji do Androida Lollipop - 18087 punktów. Poprawiło się również user experience, bo animacje są o wiele płynniejsze i generalnie całość chodzi o wiele subtelniej, niż wcześniej, tak więc od razu mówię - nie bać się, aktualizować swoje Nexusy. Możecie na tym tylko zyskać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam użytkowników. Jak przerzucić korespondencję sms na kompa żeby ją fajnie można było odczytać , wydrukować. Niestety potrzebuje tego na policję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2014 o 09:43, LastOrder napisał:

Witam użytkowników. Jak przerzucić korespondencję sms na kompa żeby ją fajnie można było
odczytać , wydrukować. Niestety potrzebuje tego na policję :(

Jeśli masz smartfona to najprościej jest zrobić zrzuty ekranu. Wtedy przerzucasz je na pc i drukujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sciagnij sobie:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.riteshsahu.SMSBackupRestore

I wyeksportuj. Pozniej bedziesz mogl taki plik otworzyc i druknac. Jak to na policje to mam nadzieje, ze sobie poradza z odczytaniem tych kilku informacji, gdyz smsy zapisywane sa pod postacia:

<sms protocol="0" address="+48 numer do/od kogo jest sms" date="1375703061000" type="1 (1=przychodzacy sms, 2=wychodzacy sms bodajze)" subject="null" body="tutaj jest tresc smsa" toa="145" sc_toa="0" service_center="+48xxxx" read="1" status="-1" locked="0" date_sent="null" readable_date="2013-08-05 13:44:21" contact_name="[nazwa pod jakim masz dany kontakt w telefonie" />

Reszte mozesz sobie zignorowac lub opuscic ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem kupić telefon z klawiaturą tradycyjną do + - 300zł. jestem fanem noki. Chyba w tej cenie nie ma dobrych, w miarę nowych telefonów tej firmy. Nokia 301 wygląda dość ciekawie, ale podobno bateria słabo trzyma. Moglibyście coś ciekawego polecić? Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz ja. Znalazłem telefon Nokia Asha 206 niestety z dualsimem. Czy telefony z dualsimem potrzebują do funkcjonowania dwóch kart sim, czy spokojnie wystarczy jedna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2014 o 10:53, wezyr31 napisał:

Jeszcze raz ja. Znalazłem telefon Nokia Asha 206 niestety z dualsimem. Czy telefony z
dualsimem potrzebują do funkcjonowania dwóch kart sim, czy spokojnie wystarczy jedna??

Wystarczy jedna. Całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2014 o 11:32, KrzysztofMarek napisał:

> Jeszcze raz ja. Znalazłem telefon Nokia Asha 206 niestety z dualsimem. Czy telefony
z
> dualsimem potrzebują do funkcjonowania dwóch kart sim, czy spokojnie wystarczy jedna??

Wystarczy jedna. Całkowicie.

Dzięki mistrzu, wiszę ci browara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dual sim z ekranem nie mniejszym niz 5''. Znajde cos? Tylko o chinskich mi nie piszcie bo mniej wiecej wiem ktore mi przypasowalyby, chce poznac konkurencje dostepna powszechnie w sprzedazy w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się