Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2014 o 17:38, KrzysztofMarek napisał:

> Dual sim z ekranem nie mniejszym niz 5''. Znajde cos? /.../
Znajdziesz:
http://www.komputerswiat.pl/testy/sprzet/smartfony/2014/08/pentagram-monster-x5-pro-test,2.aspx
GPS słaby (w starej Nokii N97 o klasę lepszy), reszta ujdzie w tłoku.


O proszę, dzięki za informacje.
Celowałem bardziej w jakiegoś LG itp no ale zerknę i na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że moja Xperia X8 dogorywa (to już drugi telefon Sony który kona w moich rękach, wcześniej był W200i :D), rozglądam się powoli za czymś w okolicach 500-700 zł. Znajdzie się coś wartego uwagi w tym przedziale (nówka, bez simlocka)? Wymagania mam w sumie niewielkie - wifi (teraz każdy telefon chyba je ma i tak :D), znośna bateria, ciężko by mi się żyło bez slotu na kartę uSD, przyzwyczaiłem się też dość do Androida, mile widziany dual sim (może bym się na Aero2 skusił :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,
Ostatnio mam dość irytujący problem z moim Nexusem 5. Otóż kiedy korzystam z urządzenia podczas ładowania, to poziom baterii zamiast wzrastać, spada, a kiedy go nie używam, to co prawda się ładuje, ale niestety bardzo powoli. Ze względu na to, kiedy ładuję telefon muszę go wyłączać, by jak najmniej energii szło na pracę urządzenia, a jak najwięcej na ładowanie. Czy to wina samej ładowarki, czy w telefonie coś się skopało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2014 o 19:32, Blackhand napisał:

Jako że moja Xperia X8 dogorywa (to już drugi telefon Sony który kona w moich rękach,
wcześniej był W200i :D), rozglądam się powoli za czymś w okolicach 500-700 zł. Znajdzie
się coś wartego uwagi w tym przedziale (nówka, bez simlocka)? Wymagania mam w sumie niewielkie
- wifi (teraz każdy telefon chyba je ma i tak :D), znośna bateria, ciężko by mi się żyło
bez slotu na kartę uSD, przyzwyczaiłem się też dość do Androida, mile widziany dual sim
(może bym się na Aero2 skusił :)).


Odświeżam powyższe pytanie i przy okazji pytam - 450 zł za Xperię L to dobry deal? Wiem, że na Alledrogo są od 399 zł + wysyłka, no ale przynajmniej brałbym z w miarę pewnego źródła, a nie od jakiegoś "randoma" ;). Nówka oczywiście, bez simlocka, 2 lata gwarancji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za tą cenę nie jest źle. Z nowszymi grami może być krucho, ale do codziennego użytkowania wystarczy. Znajomy miał takiego i narzekał jedynie na wygiętą obudowę, że go w kieszeni gniecie czasami ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2014 o 20:15, Dared00 napisał:

...

Na gierki się za bardzo nie nastawiam, od tego mam PSP ;) i już mocno niedomagającego notebooka :D. Potrzebuję po prostu nowego telefonu, przyzwyczaiłem się do Androida, moja X8 umiera (bateria chyba przede wszystkim), a że się trafiła okazja... Choć właśnie nie byłem za bardzo przekonany, czy na pewno to okazja, bo doświadczenie mnie nauczyło, że jak coś wygląda zbyt pięknie to jest mocno podejrzane :).

Dzięki za opinię, jakby ktoś się jeszcze chciał wypowiedzieć, to śmiało :), mam parę dni do namysłu przed ostateczną decyzją (parametry techniczne tego telefonu wydają mi się ok, ma większość tego, czego mi potrzeba :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś ile dostane za S2- bez gwarancji z rozwalonym ekranem (ale nie dotykiem i wszystko śmiga jak powinno) ? I czy sama wymiana ekranu zamknie się w cenie 100zł jeśli już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stoję przed wyborem telefonu. Z racji na posiadanie od lat iphone, chciałem zainwestować w iphone 6, ale ceny są potwornie abstrakcyjne. Zacząłem się zastanawiać więc nad Samsungiem Note 4. Czy istnieje jakaś inna sensowna opcja telefonu wydajnego, z bardzo dobrym aparatem, dużym ekranem (min. 5 cali) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś ciekawy telefon do 600zł? Zastanawiam się nad Moto G. Nie wiem czemu ale Android wydaje mi się lepszym systemem niż WP. Taki bardziej czytelny, te Lumie mają strasznie zapchane tapety.
Telefonu używam tylko do dzwonienia, smsowania, budzika i kalendarza. Mam 2 smartfony z androidem i 512 ram i nic mi nie mulą więc jak na moje wymagania uważam że nie ma sensu wydawać 2k na telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam prośbę, możecie doradzić jakiś telefon z Androidem do 1000 zł? Kolega z pracy chce zrobić prezent żonie. Wymagania ma następujące: dużo pamięci wewnętrznej albo slot na kartę SD, wykonanie w miarę wysokiej jakości oraz niewielki ekran, do 4,7'''' maksimum. Kosmiczny procesor nie, kupy RAMu rownież nie trzeba. Najlepiej coś na czystym Androidzie, co dostanie Lollipopa. Myślałem o Moto X, ale wykracza ciupkę poza budżet. Ów kolega znów myślał o Z1 Compact, ale wydaje mi się, że można wybrać lepiej. Jakieś pomysły, Panowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2014 o 21:39, Siriondel napisał:

Panowie, mam prośbę, możecie doradzić jakiś telefon z Androidem do 1000 zł?


Samsung S4 Mini? Widzialem w necie (chyba na stronie Media Markt, ale moge sie mylic) za 900-1000. Polecilbym S3, sam z niego korzystam od 2 lat i jestem BARDZO zadowolony, ale ekran troche wiekszy, niz Twoje wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie nie ma lepszego telefonu od Z1 Compact. Inne mini flagowce ze swoimi dużymi odpowiednikami nie mają nic wspólnego poza ogólnym wyglądem zewnętrznym i nazwą.
Ale jak koniecznie nie może być Sony...
Nexus 4? Chociaż ten akurat jest całkiem spory, bo ma 4,7 cala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Potrzebuję telefonu dla młodszej siostry tak do 500 zł. Nic wymyślnego nie musi być, ważne by w miarę płynnie chodził i posiadał duży ekran.
Dzięki za wasz czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio zaopatrzyłem się w swojego pierwszego "prawdziwego smartphona" LG F70 i mam pytanie, jak to jest z temperaturą tych urządzeń? Chodzi mi o maksymalną temperaturę, która jest bezpieczna dla telefonu. Pytam, bo ostatnio po 20-30 minutach grania na telefonie, było czuć, że smartphone się nagrzał i miałem informacje o wysokiej temperaturze ^ ^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie masz się o co martwić, bo to normalne. Jak w 2009 roku miałem Samsunga Omnię i900, to podczas grania w zaawansowane gry 3D (Assasins Creed) nagrzewał się tak mocno, że można się było prawie sparzyć. Rok temu miałem też Samsunga Galaxy S2 - on się też bardzo grzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś mojemu telefonowi zdarzyła się przykra niespodzianka. Pękł wyświetlacz (widać na dole ślad uderzenia, rozeszło się pęknięcie, choć nie ogromne), ekran działa, ale dotyk nie. W związku z czym nie mogę nawet podłączyć telefonu do komputera żeby zgrać dane (bo nie mogę go odblokować, a więc i ustanowić połączenia). Czy jest jakiś sposób żeby odzyskać to co jest na telefonie?
Jeszcze drugie pytanie. Na allegro są digitalizery takie jak ten:

http://allegro.pl/ekran-szybka-dotyk-alcatel-one-touch-idol-6030-x-d-i4839451125.html

Czy można do bez większego problemu zamontować w domu? Jak wygląda łączenie tego dotyku z samym ekranem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się