Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Są postępy.
Udało mi się zgrać zawartość telefonu na komputer. Niemniej jak wiadomo wśród tych plików nie ma kontaktów czy smsów. Czy da się do nich jakoś dostać? Oczywiście z poziomu telefonu nie jestem w stanie ich eksportować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tym momencie mija 3 doba pracy mojego LG L5 II a pozostało jeszcze ... 68% baterii :p Raptem miałem kilka rozmów i smsów przez ten czas ale i tak wynik jest imponujący. Kupując smartfona najbardziej obawiałem się krótkiego czasu pracy baterii bo bym zwariował jakbym miał ładować co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dwa tygodnie temu zakupiłem telefon Samsung Galaxy Note 4 i po kilku dniach zauważyłem, że pojawiła się bądź była tam już mała szczelinka. Poczytałem o niej na internecie i dowiedziałem się że niektóre modele mają taki problem. Ogólnie to nie przeszkadza to w użytkowaniu, jedynie wizualnie jest trochę irytujące, gdyż po jednej stronie szkło z ekranem przylega do ramki, zaś z drugiej istnieje ta mała szparka. Szczelina znajduje się po prawej stronie bądź po lewej, w zależności od tego w którą stronę przechylam telefon.

Moje pytanie brzmi, czy mam to reklamować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2014 o 22:13, The_Warrior napisał:

Witam

Dwa tygodnie temu zakupiłem telefon Samsung Galaxy Note 4 i po kilku dniach zauważyłem,
że pojawiła się bądź była tam już mała szczelinka. Poczytałem o niej na internecie i
dowiedziałem się że niektóre modele mają taki problem. Ogólnie to nie przeszkadza to
w użytkowaniu, jedynie wizualnie jest trochę irytujące, gdyż po jednej stronie szkło
z ekranem przylega do ramki, zaś z drugiej istnieje ta mała szparka. Szczelina znajduje
się po prawej stronie bądź po lewej, w zależności od tego w którą stronę przechylam telefon.

Moje pytanie brzmi, czy mam to reklamować?


Prawdopodobnie jest to wada produkcyjna, więc teoretycznie mógłbyś to zrobić.Gdzie kupowałeś telefon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2014 o 22:29, The_Warrior napisał:

Telefon zakupiłem w firmowym sklepie Samsung w Katowicach.


Jest parę negatywnych opinii na temat serwisu gwarancyjnego od Samsunga.No wiele zależy też od sprzedawcy czy w ogóle przyjmie twoją prośbę o wymianę telefonu i nie będzie ci kazał udowadniać, że to na pewno wada produkcyjna.

No wchodzi też czas w jakim zostanie zrealizowana usługa, z tego co czytałem nie jest najgorzej (Sprzedawca może ci go wymienić od ręki).

Jeżeli na prawdę ci to przeszkadza to spróbuj pójść do tego serwisu i pogadać ze sprzedawcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Telefon ani razu mi nie spadł, jak i nie spadło nic na niego co mogłoby spowodować takie coś. Ogólnie wygląda to na wadę w kwestii zbyt małego szkła do przekątnej ramki, przez co jak obracam telefonem, to lekko przechodzi(szkło) w inne miejsce zgodnie z grawitacja. Nie ma na nim ani jednej ryski ponieważ jest prawie nowy, przez to nie ma śladów żeby było to spowodowane zewnętrznymi czynnikami.

No ale rozumiem że mogę mieć problemy z reklamacją, no a wtedy będę musiał się do tego przyzwyczaić :(

No nic, zajdę tam pod koniec tygodnia i zobaczę czy uda mi się coś zdziałać.

Dziękuje za poświecenie mi cennego czasu i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zależy mi głównie na dzwonieniu/sms, przeglądaniu stron www, czytaniu pdf i słuchaniu muzyki, więc nic szczególnego.


Myślałem nad tym telefonikiem. Opłaca się brać w tym sklepie czy może w ogóle lepiej wziąć jakiś inny model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy operator decyduje jakie aktualizacje mam dostać ? Mam S5 z plusa i dalej nie aktualizuje mi się do 5.0. Ani nawet do 4.4. Nie żebym narzekał ale chcę być na czasie . Jak to zaktualizować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z1 czy Z1 compact? Te telefony się czymś konkretnym różnią? Czy gabaryty Z1 mocno przeszkadzają? Jak długo będą aktualizowane? Telefonu potrzebuje głównie do smsowania, przeglądania internetu, słuchania muzyki i grania w gry... Który się tutaj lepiej sprawdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2014 o 17:44, LastOrder napisał:

Czy operator decyduje jakie aktualizacje mam dostać ? Mam S5 z plusa i dalej nie aktualizuje
mi się do 5.0. Ani nawet do 4.4. Nie żebym narzekał ale chcę być na czasie . Jak to zaktualizować
?

Samsung już aktualizację wydał, teraz trzeba czekać aż plus ją "ulepszy" swoimi aplikacjami, myślę że kwestia kilku tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2014 o 22:32, Chaotizz napisał:

Z1 czy Z1 compact? Te telefony się czymś konkretnym różnią? Czy gabaryty Z1 mocno przeszkadzają?
Jak długo będą aktualizowane? Telefonu potrzebuje głównie do smsowania, przeglądania
internetu, słuchania muzyki i grania w gry... Który się tutaj lepiej sprawdzi?


Różnią się wielkością ekranu i grubością.Z1 Compact jest mniejszy i odrobinę grubszy.Specyfikacje obydwu telefonów (procesor itd) niczym się nie różnią.

Z1 jest świetny do oglądania filmów ze względu na jego duży ekran, ale jeśli chcesz telefon używać do tego co napisałeś wcześniej to Z1 Compact będzie dobrym wyborem.Co do aktualizacji to Z1 nie jest już flagowy modelem, jest nim teraz Z3 (chyba), ale jest wspierany, trudno jest mi powiedzieć przez jaki czas jeszcze będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się wkurzyłem na mojego LG L5 II. Wszystko działa w nim ok ale znalazłem jeden feler. Chciałem wypróbować nawigację gps i okazało się że ma duży problem ze znalezieniem sygnału, poczytałem o tym na forach i okazało się że ten typ tak już ma. Na szczęście mam 2 telefon do nawigacji i moja Xperia robi to bez problemu. Pewnie po nowym roku kupię sobie coś nowego. Może tą nową Lumie z 5 calowym ekranem, jakoś wczoraj chyba była polska premiera ale coś o niej cicho jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś pomoże z moim problemem. Moja SIII jest po wgraniu ROM''u. Zostawiam ją pod ładowarką całą noc a rano zastaje niereagujący telefon z zapalonym zielonym led''em. Dopiero wyjęcie baterii pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2014 o 08:39, sebastiano444 napisał:

/.../

Zostawiłem go dziś na noc bez ładowarki. Okazuję się że to dłuższy czas nieużywanie skutkuje
zawieszeniem telefonu.


Jaki ROM ?
A poza tym próbowałeś wgrać go od nowa ? oczywiście z wcześniejszym Wipe Data

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam pytanie czy normalną rzeczą jest że w Samsungu Galaxy S II bateria wytrzymuje ledwo niecały dzień ? Dodam że telefon nie jest użytkowany bez przerwy tylko jak to w ciągu dnia kilka telefonów kilka smsów... A z ładowarką to sie nie rozstaje dosłownie. Mam te oszczędzania energii niby włączone zbędne aplikacje w tle tez wyłączone ale jest to jednak drażniące ... Chyba że istnieje możliwość wadliwego akumulatorka ? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się