Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2015 o 22:58, LastOrder napisał:

http://allegro.pl/xiaomi-mi4i-5-lte-32gb-dual-sim-czarny-nowosc-i5642276742.html#thumb/3

A co powiesz o tej aukcji ? Potrzebuje telefonu z dual sim . Chyba normalny MI4 z tym
dodatkiem . Co nie ?


Noooo, nie tak do końca. Mi4i to mimo wszystko wyższa półka średnia. Mi to flagowiec Xiaomi.
Natomiast Mi4i to dobry wybór. Ekran FULL HD, 2GB RAM i przede wszystkim energooszczędny i wydajny procesor Snapdragon 615.
Co do przytoczone sprzedawcy. Techno sam realizuje gwarancję. To plus. Niestety kupując u niego przedrażasz.
https://www.xiaomiforsale.com/pl/telefony/195-xiaomi-mi4i-white.html
Kupujesz model 16GB, do tego kartę pamięci 16GB i masz to samo o 150 PLN taniej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2015 o 22:47, mrosi napisał:

...


Hm, budżetu nie podawałem, chyba, że mowa o tym, co podałem jako budżet na telefon :). No ale tak myślałem, że tak max 1kzł byłbym w stanie wydać na tablet, ten się prawie mieści :D (no jakby był tańszy tak o 20-30 euro... To bym się nawet nie zastanawiał :D). Cóż, dobrze wiedzieć, że tablety też mają w ofercie, bo pewnie za jakiś czas będę na kupnie takiego ustrojstwa :). Helium nie robi problemów z urządzeniami Xiaomi? Bo się lekko wkurzyłem, jak mi się Jetpack Joyride skaszanił (apka niby zainstalowana a po tapnięciu ikonki byłem częstowany komunikatem "Aplikacja nie jest zainstalowana") i w efekcie cały progres straciłem, bo po odinstalowaniu save standardowo poszedł się paść... Więc zacząłem szukać czegoś, co pozwoli na backup save bez roota (nie chcę grzebać w tym swoim Sony bo i bez tego potrafi mi nieźle wydziwiać) no i Helium najwyraźniej działa (póki co przetestowałem na Kingom Rush :D). Że też Google w Androida nie wbudował możliwości backupu "danych aplikacji" albo czegoś jak cloud na Steam...

Tak czy inaczej, dzięki za info :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2015 o 16:55, Blackhand napisał:

Tak czy inaczej, dzięki za info :).


Nie ma problemu. :)
Każda aplikacja na Androida działa na urządzeniach Xiaomi, bo MIUI to... Android. W zależności od modelu to KitKat 4.4.2 lub Lollipop 5.0.x.
Coi do backupu, to MIUI samo w sobie ma "z urzędu" funkcję backupu kontaktów, połączeń, sms, ustawień systemu i pulpitów (tapety, wygaszacze, etc.), a dodatkowo możesz zrobić kopię zapasową dla innych aplikacji czy Twoich danych. No i MIUI "z urzędu" ma roota. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2015 o 22:35, Ichvander napisał:

Made my day. To mam pomysl- kup z allegro cos co wyglada jak Iphone, zebys mogl szpanowac
wsrod reszty gimnazjalnych kolegow a za reszte kasy kup np. wspomnianego Xiaomi. Albo
1+1 lub cos z Oppo.

O co ci chodzi, zarabiam to sobie mogę kupić co chcę, a chce coś z Iphone, Samsunga, LG, Sony. Pytam się co najlepsze z w/w, a Ty mi tu wyjeżdżasz z jakimiś osobistymi wycieczkami. Mój Samsung się psuje i czas najwyższy kupić coś nowego. Z tego co widzę ten najnowszy Iphone coś koło 3 koła będzie stał jak kupić to przy premierze, bo te telefony nawet nie tanieją. Galaxy 6 to taki Iphone tylko od Samsunga (uważam, że za markę w przypadku Apple można jeszcze płacić, ale w przypadku Samsunga to lekka przesada, który wcześniej własnie rywalizował tym, że oferował wymienne karty, baterie itp. a teraz robi co Apple), czyli bez karty wymiennej itp. LG fajny aparat. O Sony nic nie wiem. Może jest najlepszy? Xiaomia odpada, choćby była najlepsza z tych wszystkich razem wziętych. To, że telefon ma mi się podobać, a znajomi mają znać firmę, a nie potem będę się tłumaczył, że to wypas telefon tyle, że nieznany.. spokojnie mogę wydać te 2500 na telefon raz na 2-3 lata. Także proszę następnym razem bez wstawek o gimnazjalistach, bo w przeciwieństwie do nich ja kupuję za ciężko zarobioną kasę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze tyłek zawracam . Ale mam pytanie co do tamtej strony . Skoro ceny są w euro to jak przewalutowanie się odbywa . Mam zwykłą debetową kartę.
Chyba Mi4 mnie kupi choć szkoda ze nie ma dual sim. Ma moze funkcje dzielenia ekranu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam tego telefonu, ale co do tej strony to u góry masz opcję zmiany waluty, więc nie sądzę, żeby był jakiś problem z zakupami za polskie złotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem pierwszą rocznicę z moim OnePlus One.

Rok szybko zleciał, a wad nie stwierdziłem. Moc jest, bateria ciągle nieźle trzyma i chyba tyle. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2015 o 20:36, LastOrder napisał:

Sorki ze tyłek zawracam . Ale mam pytanie co do tamtej strony . Skoro ceny są w euro
to jak przewalutowanie się odbywa . Mam zwykłą debetową kartę.


Jak napisał Radekl2 - nieco z prawej strony, u góry strony masz rozwijaną listę z wyborem walut. Po wyborze waluty wszystkie ceny są przeliczane na tę właśnie walutę.

Dnia 10.09.2015 o 20:36, LastOrder napisał:

Chyba Mi4 mnie kupi choć szkoda ze nie ma dual sim. Ma moze funkcje dzielenia ekranu?


Rozumiem, że chodzi Ci o ekrany "lutrzane", czy inaczej mirroring? Jeśli tak, to ma tę funkcję. Chyba wszystkie telefony oparte o MIUI ją mają. Jeśli zależy Ci na dualSIM, to może Mi4i? Albo Mi Note?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2015 o 20:45, Radekl2 napisał:

Nie mam tego telefonu, ale co do tej strony to u góry masz opcję zmiany waluty, więc
nie sądzę, żeby był jakiś problem z zakupami za polskie złotówki.


A.miałbym prośbę . Spróbował byś założyć konto . Tylko podać maila.i kliknąć stwórz nowe konto . Chodzi mi czy przejdziesz ten proces tylko i wyłącznie . Bo nie mam pojęcia dlczego żadnego z.moich nie chce puścić . Pisze błąd adresu email .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już Mi4i w koszyku ale konta nie mogę założyć . Podaję maila klikam stwórz konto i cały czas na czerwono komunikat że adres email błędny . Hmm . Wiesz o co może chodzić ?

Chodzi mi o funkcje ze np . mogę jednocześnie słuchać YT i przeglądać neta . A potem dowolnie manipulować wielkością tych okien . Jak w Samsungach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Heh... Dobre pytanie. Od dwóch lat korzystam z telefonów Xiaomi i nie miałem nigdy potrzeby używania wielu okien. Najlepiej zapytaj na forum MIUI. Nie chcę wprowadzać Cię w błąd.

Co zaś do tworzenia konta. Musi coś nie tak być w adresie mailowym. Właśnie spróbowałem założyć konto na mój adres mailowy (inny niż mam konto w XFS). Działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2015 o 21:26, mrosi napisał:

Co zaś do tworzenia konta. Musi coś nie tak być w adresie mailowym. Właśnie spróbowałem
założyć konto na mój adres mailowy (inny niż mam konto w XFS). Działa.


Na 3 mailach różnych próbowałem no cholipa. Spróbuję na kompie normalnie jutro. Ale musze jeszcze się zastanowić bo jest jakiś spory problem z przegrzaniem się owego Mi4i na necie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2015 o 22:02, mrosi napisał:

/.../

Spróbuj wyczyścić cache przeglądarki. Może pomóc.


Poszło . Jeśli produkt ma status dostępny to rozumiem że jest wysyłany z Europy (Polski ? ) .Do przyszłego piątku powinien dojść. Przez pomyłkę mam w zamówieniach dwa telefony , za jeden zapłaciłem. Wiesz może jak się pozbyć tego balastu czy mogę zostawić sprawę jak jest ?

Mi4i czekam na ciebie. Nie wiem nic o tej firmie ale imponuje mi że pakują ekran Full HD do swoich ,,średniaków".
Nie znam Snapa 615 ale ładnie wygląda i ma dual sim z baterią która jest większa od flagowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2015 o 09:57, LastOrder napisał:

Poszło . Jeśli produkt ma status dostępny to rozumiem że jest wysyłany z Europy (Polski
? ) .Do przyszłego piątku powinien dojść. Przez pomyłkę mam w zamówieniach dwa telefony
, za jeden zapłaciłem. Wiesz może jak się pozbyć tego balastu czy mogę zostawić sprawę
jak jest ?


Wszystkie produkty z sklepu xiaomiforsale są wysyłane z Czech. Dostawa, o ile produkt ma status dostępny, trwa max 4 dni robocze. Nawet jeśli nie jest dostępny, to najpier ściągają go do swojego magazynu w Czechach, a potem wysyłają do klienta.
W tym zamówieniu omyłkowym, w panelu "Moje zamówienia" kliknij "Szczegóły" przy tym zamówieniu i zjedź na sam dół. Zobaczysz okno "Dodaj wiadomość". Możesz przekazać informacje dodatkowe do zamówienia. Wpisz, że zamówienie omyłkowe i prosisz o anulowanie. Zresztą i tak prawdopodobnie jeśli nie zapłaciłeś przelewem i nie wybrałeś płatności za pobraniem to albo się do Ciebie odezwą, albo sami skasują zamówienie.
Ważne - komunikacja ze sklepem w języku angielskim oczywiście. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się