Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

W Mixie wybór telefonu jest koszmarny, nie opłacalna taryfa, lepiej kupić telefon za gotówkę, np HTCONEm7, do tego zakupić sobie starter, bez zobowiązań, wedle swoich możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Mixie wybór telefonu jest koszmarny, nie opłacalna taryfa, lepiej kupić telefon za gotówkę, np HTCONEm7, do tego zakupić sobie starter, bez zobowiązań, wedle swoich możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej na Xiaomiforsale pojawił się wreszcie MI4 3GB,kiedy wrzucam do koszyka pokazuje się komunikat produkt niedostępny,to tak ma być ? I w proponowanych dodatkach jest europejska przejściówka do ładowania,mam ją dokupić czy będzie w zestawie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo nie ma już oficjalnie w produkcji Mi4 z 3GB RAM. W Xiaomiforsale myśleli, że uda im się jeszcze znaleźć. Niestety nie udało się. Teraz dostępna jest jedynie wersja z 2GB RAM.

Co do przejściówki, to nie musisz jej kupować. Sklep wymienia (nad czym osobiście ubolewam) oryginalne ładowarki na takie z europejską końcówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Proszę o poradę, która ma na celu albo utwierdzić albo obalić moje przekonanie. Pytam o telefon ale nie proszę o wojnę typu ten lepszy/gorszy od drugiego…

A zatem:

Przesiadłem się z iPhone’a 4 na Galaxy S3 bo był za 1zł i chciałem poznać środowisko Android. Spodobało mi się I tak z S3 przesiedziałem dwa lata. Telefon solidny ale moje wymagania przerosły jego możliwości, a w szczególności jakość zdjęć. Kontrakt z operatorem wygasł miesiąc temu zatem poszukuję nowego telefonu z dobrym aparatem, ale wiadomo, decydującym czynnikiem będzie cena (już raczej nie zapłacę 2,5K gotówką za telefon).

Obecny abonament wygląda tak:
Taryfa Rodzina 60
Minuty do wszystkich: 500
Sieć rodzinna: 2000
Internet: 2GB
55zł/mc

Proponowany abonament:
Jump Relax Plus (Taryfa Rodzina 170)
Nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i tel. stacjonarnych
100 000 SMS (których nigdy nie wykorzystam)
Internet: 7GB
89.99/mc
Dopłata za telefon: 29zł
umowa: 24mc

Przy takim zestawieniu jedynym modelem z wyższej półki jest Huawei P8 16GB (nie Lite). Przeczytałem masę recenzji nt tego telefonu (polskich i angielskich portali) i ogólnie telefon podoba mi się. Wiem jakie są jego słabe i mocne strony.

Wychodzi na to, że za telefon zapłacę 870zł po 24mc, co obecnie wynosi około połowę jego ceny. Jedynym mankamentem jaki mi się nie podoba to zwiększony rachunek z 55 na 90zł. Biję się z myślami i potrzebuję obiektywnej oceny, bo nie chcę działać pochopnie. Stąd moje pytanie: czy wg Was jest to rozsądna propozycja?

PS: Chcę uniknąć argumentacji X jest lepsze od Y. Na żaden telefon z wyższej półki w obecnej sytuacji nie mogę sobie pozwolić. Mam nadzieję, że napisałem to chociaż pół-sensownie :P

Pozdrawiam i dziękuję za porady,

NintendoPassion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może Huawei P8 Lite...?

http://allegro.pl/smartfon-huawei-p8-lite-8x1-20ghz-16gb-13mpx-lte-i5711932147.html

i to nie jest najniższa cena...

Jeśli rozpatrujesz telefony z jednym slotem kart SIM, to popatrz za Alcatelem OneTouch Idol 3 - 4,7 lub 5,5 - w zależności od tego, jaki ekran potrzebujesz. Sam się nad nim zastanawiam, głównie z uwagi na świetny układ dźwiękowy i masę różnych dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A może Huawei P8 Lite...?
>
> http://allegro.pl/smartfon-huawei-p8-lite-8x1-20ghz-16gb-13mpx-lte-i5711932147.html
>
> i to nie jest najniższa cena...
>
> Jeśli rozpatrujesz telefony z jednym slotem kart SIM, to popatrz za Alcatelem OneTouch
> Idol 3 - 4,7 lub 5,5 - w zależności od tego, jaki ekran potrzebujesz. Sam się nad nim
> zastanawiam, głównie z uwagi na świetny układ dźwiękowy i masę różnych dodatków.

Hej :D

Jak napisałem powyżej mowa o P8, a nie P8 Lite :D
P8 Lite jest za 1 zł, a P8 za 29zł zatem jakoś nie widzę powodu aby nie wziąć lepszego. Dla mnie decydującym czynnikiem jest aparat, a P8 ma bardzo dobre wyniki. Nie nazwałbym się power user ale na pewno intermediate :D

Miałem Alcatel One Touch Idol 6030X i mam mieszane uczucia (raczej zawód niż niespodzianka). Nie mówię, że Alcatel jest zły ale nie jest odpowiednim wyborem dla mnie. Wiesz, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Jakość zdjęć jest dla mnie kluczowa. No chyba, że jest jakiś inny telefon, który ma tak dobry aparat i mogę go otrzymać w granicach 30-50zł dopłaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupić Lumie 640XL czy 640? Niby trochę trzeba dopłacić za 13mpix aparat i większy ekran i nie wiem czy warto. Na 640XL też jest funkcja wyświetlająca powiadomienia przy wygaszonym ekranie?
Ciekawe czemu udziały WP to ok 3% rynku, wszyscy znajomi którzy mają tel z tym systemem bardzo sobie go chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że oglądałem obydwa i jeśli ktoś jest zdecydowany na Lumię, to warto dopłacić te kilka złotych do modelu XL. Ale... No właśnie...
Dla mnie kluczowym elementem przy wyborze telefonu jest dualSIM - tu akurat MS wypada świetnie, bo ma układ dwóch kart aktywnych, co raczej nieczęsto się zdarza w telefonach dwuSIMowych, a także jakość dźwięku, w tym ta z głośnika. No i w tej ostatniej kwestii Lumie to gorzej niż dramat. No bo jak można coś wygenerować z szczelinki o wymiarach 1 x 4 mm... Porażka przez "sz". Cicho i bez jakiegokolwiek cienia jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnosnie Samsunga Galaxy A3...posiada ktos?
Jak wyglada jakość wykonania plus ogólne wrażenia z użytkowania?
Wiem w sieci jest mnóstwo recenzji ale jednak chcialbym poznać wasze opinie...
Nie interesuje mnie inny telefon ewentualnie Alcatel One Touch Idol 2 mini s...
Głownie telefon ma służyć jako roboczy , do przegladania sieci czy pisaniu do zony na messengerze...dlatego lte tutaj jest istotne...mialem dotychczas iPhone 4 ale pomalu jego wiek juz daje o sobie znac. Posiadam tez iPhone 6 ale on do pracy nie wchodzi w grę...
Zastanawiam sie nad jednym z tych dwoch telefonów. ;)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że strona plusa pokazuje dla każdego abonamentu inną listę, jedne telefony są dostępne, inne nie, w zakładce dla firm też są różnice itd. Kiedyś tą listę można było ściągnąć ze strony w. pdf, teraz pewnie też można, tylko nie mogę jej znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i sobie kupiłem :)) Telefon jest świetny ale Miui mnie rozwaliło,dla mnie system idealny,przesiadłem się z One m7 i myślałem że to był szybki telefon,no i jeszcze MiKey-rewelacja.Dzięki,gdyby nie ty pewnie nigdy bym nie zwrócił uwagi na Xiaomi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem sobie na starym telefonie aplikacje blokującą niechciane połączenia i SMSy, która niestety na nowym (Android 5.1) nie działa tak jak poprzednio. W związku z tym poszukuję:
a) sposobu na blokowanie SMSów przy używaniu domyślnej aplikacji do obsługi wiadomości
lub
b) jakiejś fajnej i estetycznej aplikacji do wiadomości z obsługą blokowania niechcianych.

Ktoś coś? : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2015 o 21:58, Kadaj napisał:

Miałem sobie na starym telefonie aplikacje blokującą niechciane połączenia i SMSy, która
niestety na nowym (Android 5.1) nie działa tak jak poprzednio. W związku z tym poszukuję:
a) sposobu na blokowanie SMSów przy używaniu domyślnej aplikacji do obsługi wiadomości
lub
b) jakiejś fajnej i estetycznej aplikacji do wiadomości z obsługą blokowania niechcianych.

Ktoś coś? : >


Contacts+ ma tę opcję i całe ich środowisko jest bardzo ładne i przejrzyste.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.contapps.android&hl=en

Daj znać czy Ci odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się