Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2015 o 06:41, DarkWolf_PL napisał:

Szukam czegoś z andkiem 5, w cenie do 900 zł . Myślałem nad LG Nexusem 5, ale może znajdzie
się coś lepszego. Priorytet to oczywiście wydajność.


No to Nexus, bo to czysty android. Ewentualnie jakieś Moto X, bo to też tam goły jest, albo jakieś sziałomi, ale chcesz wydajność dla samej wydajności, czy chcesz mieć po prostu płynny system?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Motorola Moto X Play to obecnie jeden z lepszych telefonów. Flagowce znanych firm są bardzo drogie ( kazdy taki telefon jest objęty tak zwanym podatkiem od nowości) .Za to Motorola oferuje bardzo dobre parametry w stosunku do ceny. Obecnie najtaniej mógłbyś ją kupić w sklepie rtv Euro agd gdzie jest w cenie 1500 zł. Telefon można wziąć na raty 40 po 0% tak wiec nie trzeba brać drogiego abonamentu telefonicznego aby sobie to spokojnie spłacać przez 3 lata ( praktycznie się tego w taki sposób nie odczuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2015 o 09:35, Also napisał:

Motorola Moto X Play to obecnie jeden z lepszych telefonów. Flagowce znanych firm są
bardzo drogie ( kazdy taki telefon jest objęty tak zwanym podatkiem od nowości) .Za to
Motorola oferuje bardzo dobre parametry w stosunku do ceny. Obecnie najtaniej mógłbyś
ją kupić w sklepie rtv Euro agd gdzie jest w cenie 1500 zł. Telefon można wziąć na raty
40 po 0% tak wiec nie trzeba brać drogiego abonamentu telefonicznego aby sobie to spokojnie
spłacać przez 3 lata ( praktycznie się tego w taki sposób nie odczuje).


Obecnie to najtaniej jest na redcoonie :) Wystarczy skorzystać z porównywarki (za 1430 bodajże). U operatorów nie wyskakuje - chyba jeszcze nie mają w ofercie (przynajmniej według komórkomatu, widzę tylko Motorolę X+1).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2015 o 06:41, DarkWolf_PL napisał:

Szukam czegoś z andkiem 5, w cenie do 900 zł . Myślałem nad LG Nexusem 5, ale może znajdzie
się coś lepszego. Priorytet to oczywiście wydajność.


Może się powtarzam, ale.... Xiaomi Redmi Note 2. Kosztuje 850 PLN w wersji Prime, czyli z nominalnie taktowanym procesorem - 2,2 GHz (w "zwykłej" wersji to 2,0 GHz). Sercem jest chip MediaTek Helio X10, który miażdży większość procesorów konkurencji. Do tego 32 GB miejsca na dane (plus karta microSD max 32 GB), dualSIM LTE/4G, 2 GB pamięci RAM. Summa summarum to jakieś 50.000 punktów w AnTuTu. Za te pieniądze nie znajdziesz nic lepszego.
Recenzja:
http://www.tablety.pl/android/redmi-note-2-prime-test-i-recenzja-trzeciej-generacji-phabletu-xiaomi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2015 o 18:49, mrosi napisał:

Xiaomi


A który z nich jest w tej chwili najlepszy? Chodzi mi głównie o bebechy.
Napisz model, resztę sam ogarnę. :D

Mój OPO ma ponad rok, ciągle niezły, ale powoli rozglądam się na czymś lepszym, a OPT IMO to nie to, nie postarali się... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2015 o 06:27, gumeczka napisał:

Mi Note lub Mi4,sam zdecyduj który tobie bardziej odpowiada.Mi4 mam i zdecydowanie polecam.


Mi Note Pro wygląda w porządku pod kątem bebechów, ale nie wydałbym na niego ponad 2,5k zł. :P

A tak na marginesie, Mi4 to praktycznie to samo co, OPO. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2015 o 23:24, Kakarotto napisał:

A który z nich jest w tej chwili najlepszy? Chodzi mi głównie o bebechy.
Napisz model, resztę sam ogarnę. :D

Mój OPO ma ponad rok, ciągle niezły, ale powoli rozglądam się na czymś lepszym, a OPT
IMO to nie to, nie postarali się... :P


Ja mam Mi Note i osobiście uważam, że to jeden z najlepszych telefonów na rynku. Ważna dla mnie jest jakość dźwięku, a tu masz przetwornik Hi-Fi z wzmacniaczem. Efekt? Jakość zwala z kolan, a siła głośnika jest taka, że to pierwszy telefon, w którym głośność ustawiłem na ~70%. Nie da się więcej bo można ogłuchnąć... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2015 o 13:51, gumeczka napisał:

Nie ma Miui więc to nie to samo :) możesz też poczekać na Mi5 ;)


Mi5 mi się spodobał... Szczególnie plus. ;D
A i ciekawe, co konkurencja rzuci... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2015 o 22:48, mrosi napisał:

Ja mam Mi Note i osobiście uważam, że to jeden z najlepszych telefonów na rynku. Ważna
dla mnie jest jakość dźwięku, a tu masz przetwornik Hi-Fi z wzmacniaczem. Efekt? Jakość
zwala z kolan, a siła głośnika jest taka, że to pierwszy telefon, w którym głośność ustawiłem
na ~70%. Nie da się więcej bo można ogłuchnąć... :)


Na pierwszy rzut oka, Mi Note też podobne do OPO, choć pewnie lepsze, bo nowsze. ;)
Gdyby mi zależało na dźwięku, jak tobie, to kto wie?

A tak przy okazji bateria 3000 mAh daje radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2015 o 23:19, Kakarotto napisał:

Na pierwszy rzut oka, Mi Note też podobne do OPO, choć pewnie lepsze, bo nowsze. ;)
Gdyby mi zależało na dźwięku, jak tobie, to kto wie?

A tak przy okazji bateria 3000 mAh daje radę?


Na pierwszy rzut oka jest podobny. Przy głębszym poznaniu już nie. Na korzyść Xiaomi oczywiście. I to nie jest tylko moje zdanie, żeby nie było. ;)
A bateria daje radę. Włączony 24/7 przesył danych lub Wi-Fi, ciągła synchronizacja dwóch kont pocztowych (IMAP w trybie push), Messenger, sms i rozmowy, sporadycznie Internet, około 2h dziennie słuchania muzyki daje czas działania minimum 3 dni. Jak nie korzystam z Messengera i Internetu, to potrafi wyciągnąć 4,5 - 5 dni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2015 o 19:18, mrosi napisał:

Na pierwszy rzut oka jest podobny. Przy głębszym poznaniu już nie. Na korzyść Xiaomi
oczywiście. I to nie jest tylko moje zdanie, żeby nie było. ;)


Ilu ludzi, tyle opinii, więc nie wnikam. :P

Dnia 19.11.2015 o 19:18, mrosi napisał:

A bateria daje radę. Włączony 24/7 przesył danych lub Wi-Fi, ciągła synchronizacja dwóch
kont pocztowych (IMAP w trybie push), Messenger, sms i rozmowy, sporadycznie Internet,
około 2h dziennie słuchania muzyki daje czas działania minimum 3 dni. Jak nie korzystam
z Messengera i Internetu, to potrafi wyciągnąć 4,5 - 5 dni. :)


Źle nie jest. :D

A skoro już opinie wystawiasz, to co o Mi5 mi napiszesz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2015 o 10:10, gumeczka napisał:

Mi5 jeszcze nie miał premiery ani nawet oficjalnych zdjęć nie ma więc raczej niewiele
może napisać :)


Prawdopodobna specyfikacja jest znana, więc jest o czym. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem Galaxy S6 . Oprócz tego nieszczęsnego wystającego aparatu mogę stwierdzić że jest to najpiękniejszy telefon jaki widziałem w życiu. Wiadomo te oskarżenia o kopiowanie do Apple nie są bezpodstawne ale konieć końców Koreańczyk wygląda ładniej.
Nakładka niesamowicie odchudzona. Po przesiadce z S5 widać to niemiłosiernie . I ten aparat. Cud , Malina .
Szkoda kart pamięci ale mi nawet te 32 GB wystarczają bez problemu. Jeszcze nie miałem okazji porównać jakości quad HD z Full ale miło wiedzieć że takie coś tak siedzi w tej małej bestii. Cieszę się że wziąłem jak trochę staniał :) Miał być edge ale słyszałem że mniej wygodnie się go użytkuje w codziennym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma o czym. Opinie można wyrazić na podstawie własnych doświadczeń. Skoro Mi5 nie został jeszcze oficjalnie zaprezentowany, bo ma to nastąpić dopiero 25 listopada, to nie ma o czym pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ja planuje kupić sobie w najbliższych dniach wygodny telefon do 600 zł. Zależy mi na LTE ale jednocześnie nie chciałabym kupowac niczego nieznanej chińskiej marki. Mam na oku Lumię 640. Co o nim sądzicie? Dodam,że zlaeży mi również na opiniach o sklepie rtv Euro agd bo widziałam,że mają tam obecnie możliwość brania sprzętu na raty. Czy ktoś kupował w tym sklepie? Czy nie robią problemów z gwarancją?
Nie mam tyle kasy na to aby kupić sprzęt za gotówkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się