Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Przycisk Power to kwestia przyzwyczajenia.Kilka dni i będzie ok.Ja jak się przesiadalem z HTC -Power na górze na Xiaomi -Power z boku to się dopiero motałem. Zobacz czy nie możesz wrzucić ikony ze skrótem blokady na ekran.Dużo tel. z Chin ma taki fajny patent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś nie wiedział - wczoraj Microsoft wypuścił aktualizację do Windows 10 Mobile. Walczę z tym update''em na Lumii 640 XL od wczoraj, gdyż do samego jej wykrycia potrzebna była jakaś śmieszna apka UpgradeAdvisor, usilnie chciał pobierać przez WiFi a nie LTE, oprócz aktualizacji od razu do pobrania był też kolejny update, a żeby było zabawniej to po wszystkim straciłem kontakty. Teraz po hard resecie kontakty wróciły, więc i sam system mogę w końcu należycie potestować (choć wczorajsze odczucia co do wydajności też były niestety mieszane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć ! Mam do was prośbę. Jakie polecacie smartphony do 300 zł? Wcześniej miałem lenovo A820 i mniej więcej takiej wielkości wyświetlacz bym chciał. Głównie czytam pdf i korzystam z internetu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o świeżynce która pojawiła się na rynku, mam na myśli tu telefony marki Cubot, z tego co patrzyłam na ceneo narazie dostępne są tylko w sferisie i to z wysyłką od 20.06, jest ktoś może już posiadaczem tego telefonu, patrząc na jego parametry pomijając słabą grafikę to robi wrażenie, biorąc pod uwagę, że model Note S kosztuje tylko ok. 400zł a model Note X17-W ok. 700zł a parametrami dorównują flagowcom typu Samsung S6. Co sądzicie o tych krzaczkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak nie do końca dorównują bo procesory słabsze i układ graficzny.Firmy nie znam ale mogę polecić Xiaomi Mi4.Możesz kupić w cenie X17 a parametrami jest lepszy i firma sprawdzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama nie wiem, ten X17 ma większy ram bo 3 GB, a Mi4 ma 2 GB czy nie będzie to miało znaczenia w płynności działania komórki? Android wymaga dużego zaplecza pamięciowego bo ma dużo działających apek w tle, chyba poczekam aż te Cuboty będą dostępne w salonach to przejdę się wtedy do sferisu i zobaczę jak w ręce leży i może poproszę ekspedienta o prezentację, bo spodobał mi się ten Cubot i muszę dać mu szansę. Jest ktoś może posiadaczem takiego Cubota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, jak to w końcu jest z przenoszeniem aplikacji na kartę SD bez roota? Da się czy nie? Bo Google twierdzi że się da, a po otwarciu linku z którymkolwiek z "poradników" okazuje się za każdym razem, że bez roota ani rusz :D (Sony Xperia L, 4.2.2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jest na forum jakiś posiadacz Nexusa 5x, jak się sprawuje? Widziałem ceny ostatnio nieźle poszły w dół, za nieco powyżej 1000 zeta można już nóweczki wyrwać. Właśnie szukam czegoś dla siebie do 1200 zł i natknąłem się właśnie na nexusa. Chińczyki do mnie nie przemawiają więc może nexus, a może znacie jakieś inne ciekawe alternatywy, preferuje wydajne bebechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mam pytanie.
W sieci nie znalazłem żadnych opinii na temat telefonu Bjorn RP-450, jakieś wady ? zalety ? warto czy nie warto kupować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taką opinię znalazłem: dobry telefon dla budowlańca czy rybaka. poza tym to konstrukcja z roku...2004. moja nokia 62 cos tam miała podobne wnetrze. jakosc rozmow słaba. głos jakis stłumiony i nienaturalny. bateria trzyma w nim cztery dni. natomiast aparat foto to jakis nikczemny zart. w ogole do niczego nei nadaje sie. oglednie piszac za drogie to. gdyby kosztował 60-70 zł to mozna wziac na aparat zastepczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2016 o 09:37, gumeczka napisał:

taką opinię znalazłem: dobry telefon dla budowlańca czy rybaka. poza tym to konstrukcja
z roku...2004. moja nokia 62 cos tam miała podobne wnetrze. jakosc rozmow słaba. głos
jakis stłumiony i nienaturalny. bateria trzyma w nim cztery dni. natomiast aparat foto
to jakis nikczemny zart. w ogole do niczego nei nadaje sie. oglednie piszac za drogie
to. gdyby kosztował 60-70 zł to mozna wziac na aparat zastepczy


Dzięki za opinię i pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, parę pytań do zorientowanych w kwestii "Chińczyków" mam:
1. Czy podobnie jak "markowe" aparaty są stopniowo pozbawiane slotu na kartę uSD i możliwości wyjęcia baterii (wymienna bateria w mojej Xperii L uratowała mnie, jak Legacy of the Beast wpędziło telefon w pętlę bootowania)?
2. Czy jest w nich pamięć wewnętrzna dzielona w tak bezsensowny sposób, że część jest widoczna jako karta SD, przez co karta uSD w slocie służyć może co najwyżej do przechowywania zdjęć/filmów a nie "danych aplikacji" (choć to może nie problem, skoro "Chińczyki" mają roota, czytałem, że grzebiąc w plikach konfiguracyjnych można zamienić "miejscami" kartę uSD z pamięcią wewnętrzną)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brat poszukuje telefonu do max 2000 zł, powiedział że zależy mu na dobrych podzespołach i gwarancji producenta na terenie Polski. Na myśl przychodzi mi tylko lg g5, widziałem ten model za około 1900 zł, może macie inne typy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2016 o 16:30, DarkWolf_PL napisał:

Brat poszukuje telefonu do max 2000 zł, powiedział że zależy mu na dobrych podzespołach
i gwarancji producenta na terenie Polski. Na myśl przychodzi mi tylko lg g5, widziałem
ten model za około 1900 zł, może macie inne typy?


OnePlus 3? Flagowiec w cenie poniżej 2 tys. zł, tylko w tym momencie są pewne problemy z jego dostępnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2016 o 17:48, pawbuk napisał:

> Brat poszukuje telefonu do max 2000 zł, powiedział że zależy mu na dobrych podzespołach

> i gwarancji producenta na terenie Polski. Na myśl przychodzi mi tylko lg g5, widziałem

> ten model za około 1900 zł, może macie inne typy?

OnePlus 3? Flagowiec w cenie poniżej 2 tys. zł, tylko w tym momencie są pewne problemy
z jego dostępnością :)

A jak z serwisem, czy jest polski oddział? Niektórzy piszą że do GB trzeba wysyłać, co jest niestety przeszkodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2016 o 20:48, DarkWolf_PL napisał:

A jak z serwisem, czy jest polski oddział? Niektórzy piszą że do GB trzeba wysyłać,
co jest niestety przeszkodą.


Nie powiem jak jest na 100%, ale słyszałem, że serwis w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś aplikacja na Androida, która imituje tylko część funkcji trybu samolotowego? Zależy mi na tym, bym dla dzwoniących był niedostępny, a internet nadal działał. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jako że mój stary telefon zaczął się psuć postanowiłem kupić nowy. Zdecydowałem że będzie to NOKIA N8. Nie ukrywam że nie znam się na telefonach i kieruje się przed wszystkim ceną. Zastanawiam się nad kupnem telefonu z tej aukcji: http://allegro.pl/nokia-n8-bez-simlocka-pl-menu-gw24-5-kolorow-i6099089258.html

Co myślicie o telefonie z tej aukcji. Zastanawia mnie niska cena. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się