Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

System operacyjny Symbian jakiś czas temu przestał być wspierany przez Nokię wraz z zamknięciem sklepu z aplikacjami napisanymi pod ten system, zatem nic dziwnego, że cena jest, jaka jest. Jeśli nie zależy Ci na aparacie fotograficznym, na Twoim miejscu wziąłbym podobnie wycenionego, niemniej ze wspieranym OS-em Microsoft Lumię 435.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2016 o 22:37, White_Eagle napisał:

Martwi mnie jednak ta "nalepka" z tyłu obudowy. Co to jest ?

Właśnie obejrzałem unboxing Lumii 435 - okazało się, że ta naklejka jest fabryczna i można ją w każdej chwili odkleić (jako dowód załączam screen poniżej), zatem nie powinieneś się martwić.

20160825233137453

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc. Zdecydowałem się i kupiłem telefon Lumia 435, ale na innej aukcji niż wskazywałem to w poprzednim poście. Lumia 435 którą kupiłem była trochę droższa, ale za to miała papiery oraz pudełko i była w lepszym stanie. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie pisałem nigdy w tym temacie, bo nie było takiej potrzeby :)

Mam następujące zagwozdki do rozwiązania. Obecnie posiadam telefon Microsoft Lumia 535. Zacny telefonik, ale jak dla mnie nieco zbyt duży. Przeszkadza mi w kieszeni jak jadę na rowerze lub gdy pracuję fizycznie. Mam jeszcze drugi telefon, który zabieram na koncerty, jest to Nokia C2-02. Rozsuwany pancernik, nigdy mnie nie zawiódł.

I teraz do sedna :)

Czy jest w sprzedaży telefon z podobnymi funkcjami jak Lumia 535, tylko że mniejszy?

Czy jest w sprzedaży rozsuwany telefon z stylu C2 o podobnych wymiarach, ale nowocześniejszy i z większym ekranem?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i sugestie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dobrej promocji w sklepie rtv Euro agd jest obecnie telefon Sony Xperia M5 . Kupisz za niecałe 1250 zł. Bardzo dobre parametry bo:
8 rdzeniowy procesor
20,5 mpix aparat
5 cali full hd ( telefony te sa bardzo zgrabne)
KUpi się go za 1250 zł. Jest również opcja kupna na raty ( przy kupnie telefonu w tej cenie nie powinni wymagać tam zaświadczenia o zarobkach a jedynie sam dowód).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że wchodzi ustawa, według której trzeba rejestrować karty SIM do telefonów naszły mnie pewne wątpliwości czy zostać w Orange. Swoją kartę mam od co najmniej 8 lat właśnie w Orange, a rzadko korzystam z jakiś pakietów - głównie dlatego, że nie zauważałem w mojej sieci nadto ciekawych. Czy moglibyście mi na podstawie własnego doświadczenia coś poradzić? Zaznaczam, że w czasie semestru na studiach sporo wydzwaniam i strasznie szybko tracę pieniądze, więc co miesiąc spokojnie wydaję 30zł na doładowania. Przy rejestracji karty w Orange miałbym dostać 1000 minut do wszystkich + 10GB internetu na 30 dni (nigdy nie korzystałem z pakietu na własnym telefonie, tylko wi-fi). Przy przenosinach na abonament w tej sieci dostaję: brak umowy długo terminowej, pakiet danych 5GB - później zmniejszony do 1GB, nielimitowane rozmowy ze wszystkimi sieciami komórkowymi, nielimitowane SMS do wszystkich sieci w abonamencie miesięcznym 39,99zł.
Co robić? ;) Nie ukrywam, że wielu z moich znajomych jest zadowolonych z tego, że mogą sobie tanio wziąć telefon w abonamencie - " bo przecież i tak płacą za rozmowy, sms i pakiet", więc zawsze jest to jakiś sympatyczny akcent.
Polecano mi pierw zarejestrować kartę, wykorzystać bonus i dopiero myśleć co później. Dobry pomysł? Tylko pytanie, co później jest najbardziej opłacalne? Zostać na kartę w Orange, przenieść się do nich na abonament, czy jednak zmienić operatora? Zaznaczam, że idealnie byłoby gdybym w każdym przypadku mógł pozostać przy swoim starym numerze telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak bedziesz chcial przeniesc posiadany numer do innej sieci to musisz miec zarejestrowany numer, a promocja 1000 minut i 10 gb jest do 15 wrzesnia, wiec czasu juz malo, jak chcesz sie zalapac.(bo na aktywacje bonusu jest chyba czas)

Nie wiem jaka masz ofertę na kartę, ale np. orange smart przy doładowaniu to daja tez pakiet internetu np. przy doladowaniu 30 zł to 2,5 gb, a 100 zł - 15gb. (*101*01# sprawdzisz stan internetu, jak niechcesz zakladac konta na oragne czy korzystac z ich aplikacji). Korzystajac rok waznosci na konto, to kasa i pakiet jest w gotowosci, a przy abonamencie 30 to nie wiem czy internet 1 gb bedzie sie sumowal-trzeba sprawdzic regulamin albo zapytac. Bo 30 zł w abonamencie to teraz standard "nolimit" minuty i sms, a internet nie znam sie.
A tu jest rozpiska ofert na karte za ~30 http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?f=22&t=83663
Ale mozesie okaze, ze wystarczy zmienic taryfe na karte w ramach orange by miec internet nie placac wiecej.


39,99 zł nie wiem czy to dobra oferta, dla mnie wabik lub na pare miesiecy, bo po paru miesiacach masz 1gb i bedziesz placil 39,99 ? a zwykla oferta na stronie orange co jest na 24 miesiace i od poczatku 1gb jest za 29,99.

"tanio wziąć telefon w abonamencie" zalezy jaki telefon i w jakiej firmie, bo np. w orange abonament jest troche drozszy od bez telefonu, a jeszcze osobno sie placi przeciez raty. Bo w orange i pewnie innych rata za telefon juz nie jest w cenie abonamentu tylko na fakturze jest jeszcze dopisek.
(a serio patrzac, skoro biore oferte z telefonem i jest drozsza od podobnej oferty bez telefonu to jak dla mnie nieoficjalnie w abonamencie place za to, ze biore telefon na raty:P ) Chyba, ze telefony za 1 zł jeszcze sa.

Moze sie oplacac abonament jak numer zarejestruje osoba, ktora ma odpowiednia usluge w orange i mozna by aktywowac rabaty z tej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie masz na swoim GS-ie modułu "Prywatne Wiadomości", a zatem czy mógłbyś podrzucić mi gdzieś swoje namiary lub zgłosić się na mojego maila: mjanik9[at]interia.pl? Jako że jesteś na tym forum od bardzo dawna, jest pewna ważna kwestia, dotycząca nagłego zwrotu akcji ze strony społeczności gram.pl, o której powinieneś wiedzieć. ;-)

@KannX:

Dnia 13.09.2016 o 12:39, KrzysztofMarek napisał:

Czy jest w sprzedaży telefon z podobnymi funkcjami jak Lumia 535, tylko że mniejszy?

Może weź pod uwagę Nokię Lumię 635 (ale - uwaga - z 1 GB pamięci RAM)? Co prawda to sprzęt bardziej leciwy od 535, lecz jest znacząco mniejszy, bo o 0,5 cala (tutaj znajdziesz zestawienie obydwu modeli obok siebie, dzięki czemu możesz ocenić, czy wielkość Ci odpowiada: https://versus.com/pl/microsoft-lumia-535-vs-nokia-lumia-635). Procesor również nieco lepszy, a mimo to telefon jest lżejszy. Niestety, tego smartfona już ciężko znaleźć gdziekolwiek (zwłaszcza w wersji z 1 GB RAM, która jest wypierana przez egzemplarze z 512 MB RAM).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2016 o 18:22, mrosi napisał:


Hej! Zastanawiam się nad kupnem telefonu od Xiaomi. Cena: do 800zł wysyłką. Na stronie xiaomiforsale znalazłem https://www.xiaomiforsale.com/pl/telefony/196-xiaomi-mi4-2gb.html#/21-rozmiar_pamieci-16gb/26-typ_sieci-lte/32-kolor-white za 134 Euro bez wysyłki lub https://www.xiaomiforsale.com/pl/telefony/327-xiaomi-redmi-3-pro.html#/11-rozmiar_pamieci-32_gb/26-typ_sieci-lte/37-kolor-gold za 151 Euro. Pomógłbyś w wyborze, któregoś z nich? A może jeszcze inny? I czy polecasz ten sklep, bo z tego co wiem, to jedyny w ''okolicy'' Polski polecany na różnych serwisach. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już nie jest sklep polecany. "Popsuli" się i teraz zakup u nich wiąże się z ryzykiem straty kasiory, a w najlepszym wypadku, braku gwarancji, etc.
Jedyny, obecnie polecany sklep z serwisem w Polsce (poza oficjalną dystrybucją i sprzedażą w X-kom.pl), to chiński ibuygou.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, poczytałem jeszcze trochę. Dopłaciłem lekko i kupiłem w X-komie. Wziąłem Xiaomi Redmi 3S i jako niewymagający użytkownik jestem naprawdę zadowolony. Trochę mi zajęło przeskoczenie z Windowsa na MIUI, ale już jest w porządku i staram się odkrywać możliwości telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki polecicie telefon z klapką?
Musi mieć zewnętrzny wyświetlacz (lubię wiedzieć kto dzwoni zanim odbiorę) i możliwość dostosowania dzwonków do konkretnych kontaktów. Cena - około 300 zł.
Znajdzie się jakiś fan retro, który pomoże? ;)

Myślałem o Motoroli V3 albo V8, ale może jest coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś szansa na odzyskanie danych (zdjęć i filmów) z Samsung Galaxy Xcover 3 sm-g389f? Telefon prawdopodobnie został zresetowany do ustawień fabrycznych (wirus), z tego, co wiem, backupu danych nikt nie robił. Próbowałem Dr.Fone, niestety, skapitulował, na "alternative method" zatkał się i zgubił połączenie z telefonem (próbowałem dwa razy, w obu przypadkach w tym samym momencie przerywało się "odzyskiwanie"). Kies się nawet zainstalować nie chce (Visty nie lubi?). Telefon ma Androida w wersji 6.0.1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie tak, jeśli posiada możliwość pracy na zgodnych pasmach. W Europie (czyli również i w PL) obowiązują 4 podstawowe pasma LTE:
B3 = FDD1800
B7= FDD2600
B20 = FDD800
B38 = TDD2600

Najważniejsze jest aby modem/telefon oprócz LTE obsługiwał Europejskie pasma 3G czyli 2100MHz (B1) i 900MHz (B8) ... j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się