Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2006 o 15:53, Ellviss napisał:

dobra byłaby dla ciebie motorola V235

jakbyśczytał uważnie to byś wiedział ze NIE kuie telefonu z klapką co ja dziewczyna jestem czy co ? :/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 17:02, Chester001 napisał:

> dobra byłaby dla ciebie motorola V235
jakbyśczytał uważnie to byś wiedział ze NIE kuie telefonu z klapką co ja dziewczyna jestem
czy co ? :/:/



W sumie to nie każdy telefon z klapką od razu jest dla dziewczyny.Dla przykładu Samsung X660.Ładny wyglad,taki dla panów.A ta Motorola tez na ''''babski'''' nie wyglada.Ale to tylko moje przemyślenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 17:24, NyGgA MiLy napisał:

> > dobra byłaby dla ciebie motorola V235
> jakbyśczytał uważnie to byś wiedział ze NIE kuie telefonu z klapką co ja dziewczyna jestem

> czy co ? :/:/


W sumie to nie każdy telefon z klapką od razu jest dla dziewczyny.Dla przykładu Samsung X660.Ładny
wyglad,taki dla panów.A ta Motorola tez na ''''babski'''' nie wyglada.Ale to tylko moje przemyślenia...

hmm no ok ale chce powiedziec ze nie chce po prostu tel. z klapką..
przeczytaj mój dośc długi post który jest na poprzedniej stronie... i doradz jaką komórke wybrać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 15:54, NyGgA MiLy napisał:

Cholera,po raz kolejny zmieniam zdanie.Tym razem prawdopodobnie na pewno.Kupuję Nokię 6070
w Media Expert na 89 %.

Pingus-Orange


Nokia 6070 ma gorszy wyświetlacz od 6020, ale jeżeli nie wymagasz od telefonu zbyt wiele to możę być. Co do Orange to możę lepiej wziąć Mixa np. za 25 zł miesięcznie i jeżeli podpiszesz umowę na rok bez telefonu to dostaniesz 50% więcej kwoty abonamentu do wykorzystania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że jeden post pod drugim i lekki off top, ale miało być może a nie możę. Chyba szybkie pisanie wychodzi mi bokiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[xiach]


Ja biorę tylko i wyłącznie na kartę.Jak widze te ich umowy i kary za zerwanie ich,to mnie na wymioty bierze.A pozatym za 8 miesięcy dostanę 2 Sony Ericssony(Jakijś T310i chyba i K300i).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 17:30, NyGgA MiLy napisał:

[xiach]


Spoko.Może coś dla Ciebie znajdę.Ciężko będzie.Taki opis spełnia tylko SE K700i na Allegro
po 250-300 złotych,ale jeszcze poszperam..

wszystko cacy nawe nawet tylko jest mały problem bo ja kupie albo u operatora albo.. wiesz.. w media markt.. wiec tam cena bedzie pewnie troche wyzsza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 18:08, NyGgA MiLy napisał:

Ja biorę tylko i wyłącznie na kartę.Jak widze te ich umowy i kary za zerwanie ich,to mnie na
wymioty bierze.


No w sumie tak, ale podpisując umowę do czegoś się zobowiązujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 14:39, ferbi napisał:

Ile Wam trzyma bateria w SE K750i? Ja nabyłem ten telefon i jestem rozczarowany baterią :/


W tym telefonie akurat bateria nie jest najważniejsza! :P
Ale to fakt, w porównaniu do mojego poprzedniego phone''u (SE t610i - jakiś taki wierny jestem ;) to różnica jest - i to na minus. k750i ładuję co 3, czasem 4 doby - zależy ile gadam/słucham muzy. Akumulatorek 900mAh. Na szczęście od kilku do 100% ładuje się w ponad dwie godzinki. Jak dla mnie, to tym nadrabia niedociągnięcia. :)
Może przy okazji dowiem się, czy do tego telefonu można władować karty MS Pro Duo? Bo mnie marne 128MB z MS Duo średnio kręci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 21:09, bakubartek napisał:

100-250/300zł max

podczerwien blutuch mp3 real sounds Java wap

dostane telefon z tym wszystkim jeśli tak to jaki?


Myślę że nokia 3650 lub 3660 będzie Ci odpowiadać pod względem opcji jak i ceny(na allegro oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 21:30, jackp napisał:

W tym telefonie akurat bateria nie jest najważniejsza! :P
Ale to fakt, w porównaniu do mojego poprzedniego phone''u (SE t610i - jakiś taki wierny jestem
;) to różnica jest - i to na minus. k750i ładuję co 3, czasem 4 doby - zależy ile gadam/słucham
muzy. Akumulatorek 900mAh. Na szczęście od kilku do 100% ładuje się w ponad dwie godzinki.
Jak dla mnie, to tym nadrabia niedociągnięcia. :)


No jasne, najlepiej zapakować do telefonu cuda na kiju, bateria będzie trzymała 1 dzień, ale każdy będzie zadowolony bo to nie jest najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 09:38, Pingus napisał:

No jasne, najlepiej zapakować do telefonu cuda na kiju, bateria będzie trzymała 1 dzień, ale
każdy będzie zadowolony bo to nie jest najważniejsze


Sorry, ale nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi... Uczepiłeś się jednego zdania, czy jak?!
Na cudach na kiju (czy raczej w telefonie) mi nie zależy. W swojej poprzedniej wypowiedzi miałem na myśli b. dobry wyświetlacz, wiele zaawansowanych możliwości - w porównaniu do wcześniejszych modeli, radio FM, całkiem niezły aparat fotograficzny i kamerę, przemyślany design (a o sofcie nawet nie wspominając) i wiele inych możliwości, mniejszych i większych, których z pewnością - po użytkowaniu SE k750i - by mi brakowało we wcześniej posiadanych przeze mnie aparatach. Jak dla mnie, to większość przytoczonych powyżej zalet jest już standardem w nowszych telefonach i cudami bym ich raczej nie nazywał, w końcu - chciał nie chciał - ale mamy ten XXI wiek, co nie? ;)
Między trzymaniem baterii przez 1 (słownie: jeden) dzień, a trzema czy czterema jest dla mnie spora różnica. Ponadto, jak wcześniej napisałem, telefon ładuje się bardzo szybko. Nigdy nie zdaża się tak, że muszę go zostawić w domu "na kablu", bo jak go wezmę ze sobą to mi padnie na mieście. Jeśli jednak zdarzy się tak, że zapomnę naładować go w domu, to bez problemu mogę to zrobić na uczelni w czasie jednego wykładu. Jak dla mnie: szybko i wygodnie, dzięki czemu - nawet pomimo dość krótkiego czasu "trzymania" baterii" - mogę z niego korzystać 24/7.
Zaś jeśli komuś tak bardzo przeszkadza ładowanie komórki co kilka dni, to może przerzucić się na inny model (stacjonarny? ;) albo dokupić akumulatorek o większej pojemności.
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 18.12.2006 o 11:07, jackp napisał:

Sorry, ale nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi... Uczepiłeś się jednego zdania, czy jak?!


Nie uczepiłem się jednego zdania, ale tak zrozumiałem twoją wypowiedź. Nie ważne jaka jest bateria, ważne jakie bajery ma telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się