Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2006 o 22:19, Pingus napisał:

Próbowałeś przywrócić ustawienia fabryczne? Jeżeli to nie pomoże to chyba tylko zmiana softu
wchodzi w grę. Telefon kupiłeś używany?


Próbowałem. Może to coś ze strefami (jak w niektórych grach na PS3 i PC), bo telefon to nówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 13:34, ginx2 napisał:

Próbowałem. Może to coś ze strefami (jak w niektórych grach na PS3 i PC), bo telefon to nówka.


Nie nom bez przesady. Chociaż jak czytam w internecie komentarze, że bateria telefonu, który był używany w UK trzymała 5 dni, a po przyjeździe do Polski tylko 3 dni to mi się śmiać chce. Jedynym rozwiązaniem w twoim przypadku to wgranie na nowo oprogramowania do telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 21:09, bakubartek napisał:

100-250/300zł max

podczerwien blutuch mp3 real sounds Java wap

dostane telefon z tym wszystkim jeśli tak to jaki?


Motorola e398 sam taki posiadam i jestem z niego zadowlony jedynie nie ma podczerwieni z tego co wymieniles ma 2 glosniki stereo:D FAjne swiatla na ty glosnikach polecam ten telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest bardzo fajny telefon :) światła, które są umieszczone po bokach telefonu migają w rytm muzyki i to nie tylko tej z telefonu :) Fajny "bajer" takie światełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 20:29, Archi155 napisał:

> 100-250/300zł max
>
> podczerwien blutuch mp3 real sounds Java wap
>
> dostane telefon z tym wszystkim jeśli tak to jaki?

Motorola e398 sam taki posiadam i jestem z niego zadowlony jedynie nie ma podczerwieni z tego
co wymieniles ma 2 glosniki stereo:D FAjne swiatla na ty glosnikach polecam ten telefon

za ile dostane taką nową? na kartę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 20:53, Uther1 napisał:

Tak, to jest bardzo fajny telefon :) światła, które są umieszczone po bokach telefonu migają
w rytm muzyki i to nie tylko tej z telefonu :) Fajny "bajer" takie światełka.

czy czegoś podobnego nie ma jedna nokia w której z tyłu telefonu można obrazki własne wkładac taka też z bajerami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nową to kupisz chyba tylko na allegro, bo z tego co się orientuję to żadna z sieci nie oferuje jej w swoich promocjach. Na allegro to koszt około 400 zł.

A co do Twojego pytania o nokię to faktycznie taka jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2006 o 12:19, Pingus napisał:

Nie uczepiłem się jednego zdania, ale tak zrozumiałem twoją wypowiedź. Nie ważne jaka jest
bateria, ważne jakie bajery ma telefon.


Widać troche źle rozumiesz :P Kolega jackp napisał że w tym telefonie "bateria nie jest najważniejsza", a nie że się w ogóle nie liczy, poza tym to ja jackp''a popieram, bo też mam k750i, bateria trzyma jakieś 3 dni, ale mi to nie przeszkadsza, wcześniej miałem telefon którego bateria trzymała ponad tydzień czasami, ale i tak 100x bardziej podoba mi się k750i :P. Podsumowując, to pisząc "nie ważne jaka jest bateria, ważne jakie bajery ma telefon", miałes dużo racji bo dla mnie "bajery"(?) są dużo ważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 20:58, Uther1 napisał:

Nową to kupisz chyba tylko na allegro, bo z tego co się orientuję to żadna z sieci nie oferuje
jej w swoich promocjach. Na allegro to koszt około 400 zł.

A co do Twojego pytania o nokię to faktycznie taka jest :)

fajne mozna do niej kupic dodatki np. obudowe która ..pisze na niebie''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 20:40, Krzysztofica napisał:

Czy polecicie SE W950i?


Jeśli nie potrzebujesz aparatu w telefonie, a zależy Ci na słuchaniu muzyki to TAK :) Z tego co wyczytałem telefon ma aż 4GB pamięci wewnętrznej WOW. Poza tym posiada Symbiana- system operacyjny. Sprawe przemyśl sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 20:02, Śmiechu410 napisał:

Ja też mam zamiar kupić SE K800i :)

Aparat 3,2Mpx. Po co mi cyfrówka ? :D


To ze 3.2 to nic ale jakie ma parametry ten aparat....podobno (nie wiem jak w praktyce ) super lampa błyskowa,
I ogólnie duzo pomysłow z CyberShota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Z powodu małego wypadku muszę wymienić aparat. W związku z tym, że mam abonament w Orange (sporo brakuje do końca umowy) chciałbym obracać się wśród telefonów dostępnych w tej właśnie sieci. Czy może mi ktoś coś powiedzieć na temat telefonu LG U8210? Ktoś może używał? Jak się sprawuje? I czy w zestawie jest jakaś karta pamięci?
Będę wdzięczny za w miarę szybką informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej mam zamair kupic nokie 2610 za 359 zł nową z salonu.. czy za te pieniądze dostane coś lepszego ? czy z Media markt czy z salony ( ale tylko bez simlocka lub orange)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się