Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

mam pytanie!
Mam V3 po sciagnieciu simlocka tel sie nie wlancza a jak sie wlaczy pisze ze bateria jest nieprawidlowa...
Co moglo pasc? czy wgranie nowego oprogramowania pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 20:58, Pirek5 napisał:

/.../ bo też mam k750i /.../


Sorki za mały refresh, ale nie miałem jak się dostać do kompa przez parę ostatnich dni...
I jak, zmieniałeś kartę pamięci na jakąś większą? Co da się do tej komórki "skitrać"? ;)
P.S. Dzięki za wsparcie! User''zy k750i - łączcie się! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie sluchajcie. Mam zamiar kupic telefon ale nie moge sie zdecydowac. Wogole to ma byc NOKIA do 450zl.
Najlepiej jakby miala MP3, maila, aparat z kamera, budzik itd. i klasyczne ksztalty najlepiej zeby byla czarna.
Znacie cos takiego? Najlepiej pasuje chyba NOKIA 6020. Tylko nie ma MP3. Co sadzicie?
Moze ktos ma 6020 i moglby powiedziec jak sie spisuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za niedługo kończy mi się umowa (Orange) i dostałem propozycje podpisania następnej. Nie wiem który telefony wybrać. Najbardziej zainteresował mnie Benq-Siemens C81 i Sony Ericsson K310i i nie wiem który wybrać. Benq-Siemens byłby tańszy o 50 zł (kosztowałby 249) proszę o subiektywne i obiektywne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 22:50, Vidmol napisał:

Ludzie sluchajcie. Mam zamiar kupic telefon ale nie moge sie zdecydowac. Wogole to ma byc NOKIA
do 450zl.
Najlepiej jakby miala MP3, maila, aparat z kamera, budzik itd. i klasyczne ksztalty najlepiej
zeby byla czarna.
Znacie cos takiego? Najlepiej pasuje chyba NOKIA 6020. Tylko nie ma MP3. Co sadzicie?
Moze ktos ma 6020 i moglby powiedziec jak sie spisuje?

6020 to byle zabawka. Może dobrze zrobiona ale zabawka. Tylko 3,5 Mb pamięci i aparat VGA w tej cenie kupisz sobie kozacką Nokię 6630 i będziesz o wiele bardziej zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 17:28, E.x.E. napisał:

Za niedługo kończy mi się umowa (Orange) i dostałem propozycje podpisania następnej. Nie wiem
który telefony wybrać. Najbardziej zainteresował mnie Benq-Siemens C81 i Sony Ericsson K310i
i nie wiem który wybrać. Benq-Siemens byłby tańszy o 50 zł (kosztowałby 249) proszę o subiektywne
i obiektywne opinie.


Pod żadnym pozorem nie kupuj BenQ-Siemens, ta firma oglosiła upadłość i jest duży problem z naprawami telefonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2006 o 17:32, E.x.E. napisał:

6020 to byle zabawka. Może dobrze zrobiona ale zabawka. Tylko 3,5 Mb pamięci i aparat VGA w
tej cenie kupisz sobie kozacką Nokię 6630 i będziesz o wiele bardziej zadowolony.


Nooom, spoko. Jeszcze sie zastabowie. Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 17:48, Pepper Ronie napisał:

Ja mam Nokię 6020 o bardzo mi się ona podoba (nie jest przebajerowana).


A jak jest z pamiecia ? Wystarcza ci ? Ile mozesz nagrywac filmow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 19:30, Vidmol napisał:

> Ja mam Nokię 6020 o bardzo mi się ona podoba (nie jest przebajerowana).

A jak jest z pamiecia ? Wystarcza ci ? Ile mozesz nagrywac filmow?



Mam 2 Mb pamięci i w zupełności mi to wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 22:03, jackp napisał:

> /.../ bo też mam k750i /.../

Sorki za mały refresh, ale nie miałem jak się dostać do kompa przez parę ostatnich dni...
I jak, zmieniałeś kartę pamięci na jakąś większą? Co da się do tej komórki "skitrać"? ;)


Mam zamiar kupić sobie 1GB albo jak dobrze pójdzie to 2, ale to wydatek koło 150zl a niedługo sylwester i te sprawy to z kasą krucho...
Ale jak trochę odłożę to sobię załatwie.

Dnia 20.12.2006 o 22:03, jackp napisał:

P.S. Dzięki za wsparcie! User''zy k750i - łączcie się! :P


Nie ma za co ;) myślę że to bardzo dobry apel! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 22:50, Vidmol napisał:

Ludzie sluchajcie. Mam zamiar kupic telefon ale nie moge sie zdecydowac. Wogole to ma byc NOKIA
do 450zl.
Najlepiej jakby miala MP3, maila, aparat z kamera, budzik itd. i klasyczne ksztalty najlepiej
zeby byla czarna.
Znacie cos takiego? Najlepiej pasuje chyba NOKIA 6020. Tylko nie ma MP3. Co sadzicie?
Moze ktos ma 6020 i moglby powiedziec jak sie spisuje?



Ja również mam telefon Nokia 6020 i jestem z niego bardzo zadowolony. Co prawda mój post nie jest odpowiedzią wprost na Twoje pytanie, ale gdybyś zmienił zdanie i nie potrzebował żadnych bajerów typu MP3, kupa pamięci, super aparat, to kup go. Mi bateria trzyma tydzień czasu, a wysyłam dużo sms-ów oraz często dzwonię. Ponadto zgadzam się z Pepper Ronie, że ta pamięć jest wystarczająca. Polecam Ci czarny model (gdybyś się zdecydował). Nie bierz tylko szarego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem juz chyba. Nokia 6230. Jest swietna ma prawie wszystko i jej cena jest porownywalna do nokii 6020.
Ktos ma moze 6230? I co sadzicie? Na allegro mozna kupic za 300-450 zl, a 6020 za 300-400.
Tak mala roznica cenowa a 6230 jest o niebo lepsza. Gdzie tu jest haczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 20:45, Vidmol napisał:

Wiem juz chyba. Nokia 6230. Jest swietna ma prawie wszystko i jej cena jest porownywalna do
nokii 6020.
Ktos ma moze 6230? I co sadzicie? Na allegro mozna kupic za 300-450 zl, a 6020 za 300-400.
Tak mala roznica cenowa a 6230 jest o niebo lepsza. Gdzie tu jest haczyk?


Haczyk jest w tym, że 6230 nie jest obecnie produkowana i na Allegro sprzedawane są używane. Chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam problem. Dostałem SE k510i, ale nie mogę się połączyć przez USB z kompem. Ten cały SE PC Suite pokazuje mi, że nie ma połączenia. Co jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 10:42, tykus napisał:

Hej, mam problem. Dostałem SE k510i, ale nie mogę się połączyć przez USB z kompem. Ten cały
SE PC Suite pokazuje mi, że nie ma połączenia. Co jest???


PC Suite to jest chyba do telefonów Nokii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to ten program jest chyba wylacznie dla komorek SE z Symbianem (czyli modele z serii Pxxx, bodajze ;)), wiec pewnie daltego nie dziala. Ja tam od dawien dawna korzystam TYLKO i WYLACZNIE z Float''s Mobile Agent. Najlepszy taki program na rynku...

http://fma.sourceforge.net/index2.htm

PS. Choc akurat jak go skonfigurowac pod kabelek moge nie wiedziec - szukaj w opcjach. Korzystam jedynie z IrDA''y czy Bluetootha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się