Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dostałem dziś nowy telefon w Mixie w Idei(Nokia 6020) i niewiadomo czemu nie moge do nikogo zadzwonić :( Gdy próbuje sie połączyć dostaje powiadomienie,że mam wpisany błędny numer :/ Wcześniej miałem telefon bez smilocka w Plusie.PRzerzuciłem z sima z Plusa numery do telefonu a potem wsadziłem karte z Idei i przerzuciłem wszystkie numery z telefonu(Nokia3510i) na karte Idei.Czy to jest powodem tego,że nie moge sie połączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Taka sytuacja ma miejsce tylko przy wybieraniu numerów z książki telefonicznej? Może coś z numermia sie pokręciło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 18:46, Pingus napisał:

>

Taka sytuacja ma miejsce tylko przy wybieraniu numerów z książki telefonicznej? Może coś z
numermia sie pokręciło?

Dzięki za pomoc.Już wszystko jest w porządku.Nie wiem co wcześniej było nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dźwięki przychodzących smsów można jakoś przyciszyć w Nokii 6020?Bo moja Nokia 6020 wydaje salwy dźwiękowe przy każdym przychodzącym smsie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 00:49, kamilimaciek1 napisał:

Mi się bardzo podobają telefony z nowej firmy BENQ-SIEMENS - Siemenssię bardzo mondże połączył
i robią lepsze maszyny od SONY-Ericsona :)

Połączył? A nie przypadkiem BENQ kupiło Siemensa i mają przez ileś-tam czasu prawo do używania marki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam Nokię N70, jest super, ale pytanie mam czy baterię trzeba ładować też po 12 godzin za pierwszym razem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 09:29, Złooty napisał:

Od wczoraj mam Nokię N70, jest super, ale pytanie mam czy baterię trzeba ładować też po 12
godzin za pierwszym razem??

Oczywiście najlepiej zrobić takie 3 formatowania po ok 12 godzinach wszystko dokłłądnie w instrukcji obsługie jest opisane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 12:17, kamilimaciek1 napisał:



O to chodzi, że chyba niekoniecznie. Najnowsze typy baterii nie wymagają tego. Ja mam Sasmunga Z300 i nic w instrukcji na temat formatowania nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 12:17, kamilimaciek1 napisał:

> Od wczoraj mam Nokię N70, jest super, ale pytanie mam czy baterię trzeba ładować też po
12
> godzin za pierwszym razem??
Oczywiście najlepiej zrobić takie 3 formatowania po ok 12 godzinach wszystko dokłłądnie w instrukcji
obsługie jest opisane :P


Ja tam nic w instrukcji o baterii nie widzę, ale to co narazie jest dobrze zobaczymy później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 13:41, Pingus napisał:

O to chodzi, że chyba niekoniecznie. Najnowsze typy baterii nie wymagają tego. Ja mam Sasmunga
Z300 i nic w instrukcji na temat formatowania nie ma


Wiesz lepiej zormatować dobrze i mieć dobrą baterię a nie tam bawić się z ładowarką co 3 godzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 17:05, kamilimaciek1 napisał:

Wiesz lepiej zormatować dobrze i mieć dobrą baterię a nie tam bawić się z ładowarką co 3 godzinki
:)


Wcześniej miałem Sasmunga C100 i też nie formatowałem baterii i z opini innych użytkowników tego telefonu wynikało, że bateria z formatowaniem czy bez trzymała tyle samo. BTW nowoczesne ogniwa takie jka li-on czy li-pol nie wymagają jakiś specajlych zabiegów typu rozładowanie baterii do końcai ponowne ładowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos uzywa Siemensa C75 i moze podzielic sie opinia? Ew. inny telefon w tym zakresie cenowym? Czyli tak do 450 l ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 19:58, Kamiloos napisał:

Czy ktos uzywa Siemensa C75 i moze podzielic sie opinia? Ew. inny telefon w tym zakresie cenowym?
Czyli tak do 450 l ;) Pozdrawiam


Ja ci powiem seria C nie należy do najlepszych za te same pieniądze weź S65 telefon nie taki stary ale wygodny duży wyświetlacz no po prostu full wypas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 20:43, kamilimaciek1 napisał:

za te same pieniądze weź S65


za germanos pl:

Siemens C75 - 399zl
Siemens S65 - 999zl

To nie do konca sa te same pieniadze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos sprzedaje jakis fajny telefon to prosze o kontakt bo jestem zainteresowany!! bartek.cycles@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 13:32, Kamiloos napisał:

Siemens C75 - 399zl
Siemens S65 - 999zl

Miałęm na myśli abonament telefoniczny w Orange lub plusie :) to masz za 1 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się