Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2006 o 18:53, kamilimaciek1 napisał:

Miałęm na myśli abonament telefoniczny w Orange lub plusie :) to masz za 1 zł


Abo odpada - mam juz umowe z plusem ;) Potrzebny mi sam telefon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli mam Mix dla firm w Idei to musze kupować jakieś karty?Tzn.chodzi mi o to czy w umowie jest jakieś zastrzeżenie,że jeśli w jakimś terminie nie kupie kart i nie doładuje konta to dostane jakąśkare za to?Bo to,że kartą można doładować to wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli użyje do łądowania mojej Nokii 6020 łądowarki od Nokii3510i to coś sie stanie?Różnica między ładowarkami jest taka,że ta od nokii 3510 ma wyższe napięcie o 1V i natężenie wyższe o 4mA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 20:10, Jarzy napisał:

Czy jeśli użyje do łądowania mojej Nokii 6020 łądowarki od Nokii3510i to coś sie stanie?Różnica
między ładowarkami jest taka,że ta od nokii 3510 ma wyższe napięcie o 1V i natężenie wyższe
o 4mA


Jarzy.... Nie chcę być niegrzeczny ale zadajesz oczywiste pytania, na które odpowiedzi udzieli ci konsultant w biurze obsługi klienta, albo znajdziesz w necie. Nie wiem, czy po prostu nie chce ci się tam zadzwonić, lub poszukać samemu, czy też liczysz na wszechwiedzę forumowiczów :D Google nie gryzie, o ile mi wiadomo konsultanci w Idei/Orange też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 19:46, Vramin napisał:

Jarzy.... Nie chcę być niegrzeczny ale zadajesz oczywiste pytania, na które odpowiedzi udzieli
ci konsultant w biurze obsługi klienta, albo znajdziesz w necie. Nie wiem, czy po prostu nie
chce ci się tam zadzwonić, lub poszukać samemu, czy też liczysz na wszechwiedzę forumowiczów
:D Google nie gryzie, o ile mi wiadomo konsultanci w Idei/Orange też...

Akurat o ładowarkach konsultanci raczej pojęcia nie mają,bo to dotyczy wyposażenia telefonu,więc to nie ich broszka.A na stronie producenta można czekać latami na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem Nokię 7270 na 6670 jest dobrze. Nokia to jest jedyny producent telefonów, których jestem i będę posiadaczem. Żaden Siemens, Sony i inne wynalazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam drobniutki problem, otuż kupiłem sobie motorole C651 i nie moge się połączyć z internetem (przy prubie łąćzenia pisze wkońcu że nie może się ołąćzyć i mam sprubowac puźniej), znajomi powiedzieli mi że musze to skonfigurować i tutaj pojawia się moje pytanie jak to skonfigurować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 14:42, Pingus napisał:

>

Pierwsze pytanie: w jakiej sieci masz telefon?

Faktycznie zapomniałme o tym przepraszam
Heyah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 14:43, PharauhnMizzrym napisał:

Heyah


Ustawienia powinny być takie same jak dla Ery, może na era.pl jest jakiś konfigurator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 14:28, PharauhnMizzrym napisał:

Mam drobniutki problem, otuż kupiłem sobie motorole C651 i nie moge się połączyć z internetem
(przy prubie łąćzenia pisze wkońcu że nie może się ołąćzyć i mam sprubowac puźniej), znajomi
powiedzieli mi że musze to skonfigurować i tutaj pojawia się moje pytanie jak to skonfigurować
?


Pingus ma rację, konfigurator jest tu --> http://www.era.pl/index.php?id=konfigurat§ion=korp&zone=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 07:15, kamalin napisał:

Zmieniłem Nokię 7270 na 6670 jest dobrze. Nokia to jest jedyny producent telefonów, których
jestem i będę posiadaczem. Żaden Siemens, Sony i inne wynalazki.


Ja też tak kiedyś mówiłem :D Ale potestowałem trochę telefonów Sony Ericcson (t68i, k500i miałem a k700i oraz k750i sporo się bawiłem) i imho mają kilka opcji fajniejszych niż w Nokii (a Nokii używam od ładnych kilku lat, z przerwą na te właśnie SE). Primo, to filtr połączeń, mogą się do ciebie dodzwonić tylko te osoby z książki, którym na to zezewolisz. Secundo, to lepiej (znów imho) rozwiązane menu połączeń, bardziej przejrzyste. Aktualnie mam Nokię 6230i i dość poważnie zastanawiam się nad SE k700i lub k750i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic juz z tego nie rozumiem, zrobiłem wszystko tak jak tam kazali i mimo wszystko jak się łącze to przed łączeniem i w trakcie wyskakuje "GPRS niedostępny" i pyta się czy sprubować nawiązać bezpośrednie połączenie danych (jak wezme nie to wraca do menu a jak wezme tak to prubuje się połączyć ale znowu jest "nie można ustanowić połączenia sprubuj puźniej")
może jeżeli to w czymś pomoże to powiem że komurke mam z anglii (znajomy mojej mamy wrucił z anglii i miał ta komurke na sprzedaż)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 19:11, Pingus napisał:

>

A czy w Heyah Jest GPRS?

chyba tak bo jak sprubowałem konfiguracji ze strony heyy to tam bylo tez zeby cos wpisac w zakładke GPRS (ale też nie zadziałało :()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 17:44, Vramin napisał:

> Zmieniłem Nokię 7270 na 6670 jest dobrze. Nokia to jest jedyny producent telefonów, których

> jestem i będę posiadaczem. Żaden Siemens, Sony i inne wynalazki.

Ja też tak kiedyś mówiłem :D Ale potestowałem trochę telefonów Sony Ericcson (t68i, k500i miałem
a k700i oraz k750i sporo się bawiłem) i imho mają kilka opcji fajniejszych niż w Nokii (a
Nokii używam od ładnych kilku lat, z przerwą na te właśnie SE). Primo, to filtr połączeń, mogą
się do ciebie dodzwonić tylko te osoby z książki, którym na to zezewolisz. Secundo, to lepiej
(znów imho) rozwiązane menu połączeń, bardziej przejrzyste. Aktualnie mam Nokię 6230i i dość
poważnie zastanawiam się nad SE k700i lub k750i.


Ale w Noki też mogę ustalić grupę osób, które mogą do mnie dzwonić. Inne telefony jakoś nie leżą mi w ręku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 08:56, kamalin napisał:

Ale w Noki też mogę ustalić grupę osób, które mogą do mnie dzwonić. Inne telefony jakoś nie
leżą mi w ręku.


Kwestia gustu z tym leżeniem w ręku. A możesz mi napisać jak ustalić tę grupę osób w Nokii? W instrukcji piszą, żebyn zadzwonił do operatora. Dzwoniłem do biura obsługi i powiedzieli mi że nie da rady. Tylko mam nadzieję, że nie chodzi ci o opcję ''Sygnał dla'', to żadne rozwiązanie, i tak będę miał wtedy połączenia nieodebrane. W SE nie ma nic takiego, zero śladu że ktoś komu nie pozwoliłeś dzwonił do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo !!

Co jest lepsze Samsung C100 czy Nokia 6610 ??
Bo ja juz niewiem myslalem ze Samsung C100 bo lepsza Polifonia i o wiele wiencej kolorów a Nokia wiencej kosztuje...
sam juz niewiem co lepsze... :(

Bo dla mojego Brata konczy sie umowa i kupuje se nową kome a teraz ma Samsunga C100 i bym po nim ją wziol, a ja mam Nokie 6610...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nokia moze i dobry telefon(nie wiem nie miałem)ale z tego co widze to nic w niej nie ma..tzn.taki podstawowy telefon..Najlepszym na rynku telefonem jest SonyEricsson..Przystępna cena wiele funkcji nowoczesny wyglad świetny telefon..Nokia jaka mizerna była taka jest..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się