Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2006 o 18:53, kamilimaciek1 napisał:

> Siemens C75 - 399zl
> Siemens S65 - 999zl
Miałęm na myśli abonament telefoniczny w Orange lub plusie :) to masz za 1 zł


Jak płacisz 50 - 70 złotych miesiecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 17:12, cruzer napisał:

Rowerem już dawno nie jeżdze i nie używam Nokii..Ty pewnie z rowerem i Nokią masz więcej wspólnego:):):)


Wyluzuj już, bo nie chcę mi się pisać na ten temat. Jeśli masz być bardziej szczęśliwy to następny telefon, który kupię dziecku to będzie właśnie S.E.. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka !
Mam problem... Niechce mi chodzic WAP w telefonie... mam LG telefon...
Wie Ktos co jest przyczyną tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 17:27, kucyk12 napisał:



Na stronie każdego operatora jest narzędzie do konfiguracji WAP-u, GPRS-u i innych. Wystarczy poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jes z baterią w mojej Nokii6020?Trzyma tylko z 5 dni :/ Telefon jest prawie nowy.Dostałem go z 2 tygodnie temu.Formatowałem tą baterię ze 4 razy i nadal kiepsko trzyma maxymalnie 5 dni :/ Co jest?Pamiętam,że jak brałem telefon to jedna kolesiówka też miała taki problem z baterią w tym telefonie.Nie używam kamery zbyt często a aparatu raz na jakiś czas.Grać też za często nie gram,więc co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 23:55, Jarzy napisał:

Co jes z baterią w mojej Nokii6020?

Moja bateria w Motoroli trzyma dwa dni(w instrukcji jest napisane, że powinna działać 5 dni), więc nie narzekaj :) Taki już przywilej nowych telefonów z kolorowymi wyświetlaczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 09:49, Cheed napisał:

Moja bateria w Motoroli trzyma dwa dni(w instrukcji jest napisane, że powinna działać 5 dni),
więc nie narzekaj :) Taki już przywilej nowych telefonów z kolorowymi wyświetlaczami.

No dobra,ale to jest NOWA bateria więc powinna chyba przynajmniej na początku trzymać z 10 dni,nie?To,że taki urok nowych telefonów z kolorami to nie jest tłumaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 13:58, Jarzy napisał:

No dobra,ale to jest NOWA bateria więc powinna chyba przynajmniej na początku trzymać z 10
dni,nie?To,że taki urok nowych telefonów z kolorami to nie jest tłumaczenie.


Ale chodzi o to, że tyle te baterieą. Telefony z kolorywymi wyświetlaczami, polifonią itp są bardzo łapczywe na prąd :) Nejlepiej przy takich nosić mini elektrownię atomową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 13:58, Jarzy napisał:

No dobra,ale to jest NOWA bateria więc powinna chyba przynajmniej na początku trzymać z 10
dni,nie?To,że taki urok nowych telefonów z kolorami to nie jest tłumaczenie.

Moja Motorola jest z lipca 2005 i nie przypominam sobie, żeby zaraz po zakupie trzymała dłużej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy model ładowarki wpływa jakkolwiek na telefon?Chodzi mi o to czy ładowarką od mojej starej Nokii 3510i moge spokojnie używać do łądowania moiej Nokii 6020?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dla abonamentu Mix50 dla firm są jakieś pakiety w stylu 600 smsów za 6zł?Szukam na stronie orange.ok jakiejkolwiek wzmianki o takich pakietach,ale jakoś nie moge znaleźć.Moja dziewczyna(ma telefon w POPie) uruchomiła sobie pakiet 600esów za 6zł na miesiąc i ja chciałbym coś podobnego o ile dla mojego mixa jest to możliwe.Telefon oczywiście mam w Orange

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się