Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2006 o 14:43, Vramin napisał:

> /.../
Dopiero 6230i zaczęła szaleć. To chyba kwestia egemplarza.

Mój syn miał raz problem z Nokia właśnie. Zjeżdżał na desce i zawadził o drzewo. z tak błachego powodu pękło szkło w Nokii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 14:46, KrzysztofMarek napisał:

Mój syn miał raz problem z Nokia właśnie. Zjeżdżał na desce i zawadził o drzewo. z tak błachego
powodu pękło szkło w Nokii ;)


Heh, dlatego właśnie używam pokrowca do pasa. Samsonite, z wyściółką gwarantującą ochronę dla telefonu. A do zastosowań ekstremalnych polecam Nokię 5140i :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 15:01, Vramin napisał:

> /.../
Heh, dlatego właśnie używam pokrowca do pasa. /.../

Musiałby mieć z drugiej strony. Bo gdyby miał na pasku z tej strony, to nic by z Samsonite z zawartością nie zostało ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 15:09, KrzysztofMarek napisał:

Musiałby mieć z drugiej strony. Bo gdyby miał na pasku z tej strony, to nic by z Samsonite
z zawartością nie zostało ;P


Telefon noszę jak pistolet - z prawej strony na pasku, ale bardziej na plecach niż na biodrze :D Też zdarzyło mi się bokiem wyrżnąć w drzewo (kilka piw+rower to nienajlepsze połączenie ;)) ), ale telefon ocalał. Ja zresztą też, co to jest parę siniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy. Jakim programem mogę otworzyć na PC film nagrany na komórce?? Na jakiej stonie go znajdę format plik to .3gp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to takim programem jest np. Quick Time firmy Apple. Jesli ten by nie dzialal to zawsze mozesz sprobowac z czyms takim:

ImTOO 3GP Video Converter v2.1 - http://www.imtoo.com/3gp-video-converter.html

Niestety nie mam na dysku zadnych filmikow .3gp, wiec nie mam jak sprawdzic czy to dziala. Zycze powodzenia w staraniach :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 14:10, rolek85 napisał:

Potrzebuję pomocy. Jakim programem mogę otworzyć na PC film nagrany na komórce?? Na jakiej
stonie go znajdę format plik to .3gp


ja odtwarzam w QuickTimie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie skąd wziąść sterowniki do portu podczerwieni dla laptopa Toshiba Satellite A65-S1362 i skonfigourować go tak,aby przez ten port "puścić" do laptopa np.zdjęcia z komórki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 18:36, Arclight napisał:

Ja wprawdzie Toshiby nie mam, ale u mnie pomogło włącznenie portu w BIOSie.

Pytanie to zabrzmi dziwnbie,ale jak sie dobrać do biosa w laptopie?Do tej pory miałem zwykłęgo peceta i mi sie bios pkazywał zaraz na starcie.Tutaj nic takiego nie uświadczyłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 20:06, Jarzy napisał:

NIE OTWIERAJCIE STONY Z LINKU PODANEGOPRZEZ KAMPEN BO TO ŚCIEMA!


Wiem, womituję już drobnymi cffaniaczkami którzy wszędzie zamieszczają linki do swoich kont w Bitefighta by zyskać punkty/kasę/whatever, a modzi mają to w okrężnicy... Sami grają w ten kał??

Po serwisowej naprawie i powtórnym wgraniu firmware moja Nokia 6230i nareszcie działa tak jak powinna. Więc jeśli komuś nowa Nokia szaleje - kierunek serwis gwaranacyjny, to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 23:53, Vramin napisał:

Wiem, womituję już drobnymi cffaniaczkami którzy wszędzie zamieszczają linki do swoich kont
w Bitefighta by zyskać punkty/kasę/whatever, a modzi mają to w okrężnicy... Sami grają w ten
kał??


Niestety, modkowie nie są w stanie poradzić sobie z tym syfem. Za dużo tych cwaniaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 23:57, Arclight napisał:

Niestety, modkowie nie są w stanie poradzić sobie z tym syfem. Za dużo tych cwaniaczków.

Bo mordki to sa ludzie i nie sa wstanie przeczytac od razu WSZYSTKICH postow. Dlatego tez wazne jest, by mieli wsparcie zwyklych userow, ktorzy zamiast mowic ilu to takich cwaniaczkow jest, wyslalo e-maila na modereator@gram.pl z info o takim wybryku ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 20:13, Arclight napisał:

Patrz na komunikat zaraz po wciśnięciu włącznika. U mnie jest to F2, ale ja mam Dell''a. W
Toshibie może być inaczej.

Jakiś ten komp dziwny-po starcie nie widze żadnego komunikatu :( Wgrałem sterowniki do irdy ze strony toshiby ale i tak nic mi to nie daje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się