Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Ja absolutnie nie mam im za złe tego, że nie są od razu tam, gdzie jest ten syf. Byłoby to anormalne. W sumie racja, zawsze można maila wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś zbliżyć jakieś urządzenie z włączonym portem IrDA do kompa? Może tak zadziała. Jeśli nie, to przestudiuj instrukcję od komputera. Jeśli takiej nie dostałeś, to poszukaj w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 16:51, Arclight napisał:

A próbowałeś zbliżyć jakieś urządzenie z włączonym portem IrDA do kompa? Może tak zadziała.
Jeśli nie, to przestudiuj instrukcję od komputera. Jeśli takiej nie dostałeś, to poszukaj w
necie.

Podstawaiłem telefon z włączoną Irdą do kompa,ale nic z tego.A gdzie moge znaleź jakąś sensowną instrukcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na stronie Toshiby nie ma, to pozostaje Ci wpisać dokładną nazwę laptopa do wyszukiwarki google. Ja tak znalazłem instrukcję do swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem kabelek do podczerwieni pod kompa.Podstawiłem telefon pod nadajnik IR.Komp wykrył mój telefon(nokia 6020).Włączam Oxyegene Phone Menager i nic sie nie dzieje-program nie wykrywa telefonu.Co mam robić,żeby telefon został wykryty?(podczerwień oczywście włączona).Może jest jakiś inny sposób,żeby przerzucić dane z telefonu do kompa przez kabelek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde no!Podstawiam nadajnik do telefonu,włączam irDA w telefonie i karze mu wysłać jakieś zdjęcie a tu wyskakuje powiadomienie,że wysyłanie nie powiodło sie.I tak za każdym razem.Co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 20:54, Jarzy napisał:

Kurde no!Podstawiam nadajnik do telefonu,włączam irDA w telefonie i karze mu wysłać jakieś
zdjęcie a tu wyskakuje powiadomienie,że wysyłanie nie powiodło sie.I tak za każdym razem.Co
z tym zrobić?

Sterowniki! Też tak miałem, ale po zainstalowaniu odpowiednich wszystko się naprawiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 20:56, Ballonik napisał:

Sterowniki! Też tak miałem, ale po zainstalowaniu odpowiednich wszystko się naprawiło

Rozwiązałem problem-ściągnałem Nokia PC Suite i pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam motorolę E398 i nie migfe jej przerobić na ROKR E1. Nie moge znaleźć w sieci programu PST. Nie moge też zrobić backup telefonu ponieważ nie jest on wylrywany po podłączeniu. Czy ktoś mi może poradzić co i jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś może Sagema myX6-2 w orange i próbował wgrywać na niego gierki java? Bo ja niestety mam z tym powazny problem, telefon nie chce mi przyjąć żadnej gierki zgrywanej na niego... przeważnie wyskakuje komunikat z odmową. Pliki mają przeważnie rozszerzenie "*.jar". Kwestia oprogramowania orange (zbędne cholerstwo) czy raczej może dorwałem po prostu nie te gry co trzeba?

A swoją drogą to gorąco polecam Sagema myX6-2 :) Używam od paru miesięcy i jestem jak najbardziej zadowolony, szczególnie rozdzielczość jest na wyjątkowo wysokim poziomie. Jedyne do czego można się przyczepić, to stosunkowo słaba bateria przy użytkowaniu mp3, robieniu fotek, itp. Ale i tak telefon jak najbardziej w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 19:51, Ballonik napisał:

Czym różni się 6270 i 6280?
Bo mogę kupić 6270 tylko nie wiem, czy czekać na 6280...


Wejdź na stronę Noki i tam możesz porównać obydwa telefony. Podstawowa różnica to ta, że 6270 nie wspiera UMTS-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, durny engine wstawia spację, baran jeden. Skopiuj link, wywal spację w miejscu gdzie kończy się podkreślenie i masz porównanie obu telefonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się